Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia- jaki lokal polecacie i jakie koszty?

146 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 21:02:53

Witam!! Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu lokalu na Komunie na ok.35 osób w Słupsku, gdzie jest dobrze i smacznie, co oferują. Z góry dziękuję za pomoc.

#2 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 20 styczeń 2013 - 21:56:37

Hasan odpada. Lokal zbyt mały. Corleone - pytanie czy mają wolny termin.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 23:05:03

Z calego serca polecam restauracja "bar kaszub" na ul. kaszubskiej (budynek polaczony ze stacja benzynowa) cisza, spokoj. bardzo smaczne jedzenie-duuze porcje. w tamtym roku za 12 osob zaplacilam 1000zl ale z gory mowilam zeby przyjecie bylo do 1000zl nie wiecej.

#4 ~kolago~

~kolago~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 23:19:02

Zamiast niezłej dawki wyznaniowej indoktrynacji i bezużytecznego rauszu, weź te pieniądze i zafunduj dziecku jakieś niezapomniane chwile i doświadczenia życiowe, które zamiast ograniczać - rozwiną malucha. Wyjazd za granicę w jakieś egzotyczne miejsce, kurs nowej umiejętności, podjęcie nowej aktywności sportowej, nauka kolejnego języka...

#5 ~warchlak~

~warchlak~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 23:27:35

Jak komunie to tylko w Cechowej u p.Irka.Bardzo tanio.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 15:32:24

My robiliśmy w Bydlinie w Gościńcu Słupskim. Co do ceny to wszystko zależy co chcesz podać. Mi bardzo podobało się też to, że dzieci miały gdzie bezpiecznie wyjść jak juz znudziły się przy stole. Fajny teren i zabezpieczony od drogi.
A Cechowej już nie ma

#7 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 14:29:44

Witam!! Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu lokalu na Komunie na ok.35 osób w Słupsku, gdzie jest dobrze i smacznie, co oferują. Z góry dziękuję za pomoc.

Ja byłem w PIWNICY GOCHNY na Bema 9 jadłem obiad z rodziną. Bardzo dobrze i nie drogo. Duży lokal z miłą obsługą. Zapytaj o rezerwację. Są nowymi ! od dwóch miesięcy może mają wolne miejsca. Polecam ! Mają stronę FACEBOKUU ! PIWNICA GOCHNY

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 15:17:44

My robiliśmy w Bydlinie w Gościńcu Słupskim. Co do ceny to wszystko zależy co chcesz podać. Mi bardzo podobało się też to, że dzieci miały gdzie bezpiecznie wyjść jak juz znudziły się przy stole. Fajny teren i zabezpieczony od drogi.
A Cechowej już nie ma

Też robiłam w Gościńcu słupskim w bydlinie u państwa Kunysz.
Cała rodzina zadowolona i jedzenia i z obsługi. \
Co do ceny to zależy ile dań i jakich chcesz podać. ustalisz na miejscu.
I nie ma co ukrywać, ale lokal, obsługa, podane naczynia, kunszt w przygotowaniu dań są na wysokim poziomie. nie powstydzisz się przed rodziną. a wcale nie jest drogi, tylko ludzie tak myślą jak widzą taką elegancję.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 15:33:14

Cechowa będzie miała nowego właściciela i być może będzie można zorganizować tam komunię,
niedługo rozstrzygnięcie przetargu.Fajny lokal i byłoby dobrze,żeby ktoś go ożywił.
Poprzedni właściciel nie przykładał się,a szkoda bo miejsce super .

#10 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 15:37:35

A ja planowałam tam wesele,odradzono mi,ale teraz muszę poczekać jak otworzą,bo
z terminami na wesela ciężko w Słupsku.Zobaczymy co będzie.

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 15:39:53

Jak komunie to tylko w Cechowej u p.Irka.Bardzo tanio.

Pana Irka już nie ma i dobrze bo spieprzył wszystko.

#12 ~fedora~

~fedora~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 16:47:15

Ja polecam ogródki działkowe + 0,7l na głowę i jest impreza na 102. :D

#13 kulcak

kulcak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 12:38:15

Polecam switch Sport pub w parku. Moja kuzynka robiła w tamtym roku komunię wszystko było przebiegło pomyślnie. Ładnie przygotowane stoły, sprawna obsługa, cena nie była wygórowana. Fajnie też , że to na terenie sosiru więc dzieciaki miały gdzie się bawić. Teraz lokal chyba zamknięty jest ale na lokalu jest anpis , że przyjmują już rezerwacje na komunie . Jak ktoś zaintersowany mogę zapytać o numer o szefa i podać

#14 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 16:36:13

Ja bym probowal pogadac z wlascicielem Hasana, powinni gdzies wykombinowac znalezienie lokalu na te 30osob. Majac Hasana macie rowniez pewnosc,ze jedzenie,ktore dostaniecie bedzie smaczne i zdrowe.
-Swieze i zdrowe warzywka,
-Swieze mieso np. baraninka,
-Wszystko smacznie przygotowywane.
Zapewne bedzie tez szansa na jakies salatki i przystawki a jesli chodzi o ciasto to szukajcei cukiernika albo pieczcie sami.

Wpis niewiarygodny- spamer.
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 30 styczeń 2013 - 22:21:48

#15 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:44:05

Ja bym probowal pogadac z wlascicielem Hasana, powinni gdzies wykombinowac znalezienie lokalu na te 30osob. Majac Hasana macie rowniez pewnosc,ze jedzenie,ktore dostaniecie bedzie smaczne i zdrowe.
Zapewne bedzie tez szansa na jakies salatki i przystawki a jesli chodzi o ciasto to szukajcei cukiernika albo pieczcie sami.

dowcipas z ciebie...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 20:51:12

ty deb***u. nienawidze hasana i odradzam kazdemu za te chamskie reklamy na forum.

#17 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 21:42:47

ty deb***u. nienawidze hasana i odradzam kazdemu za te chamskie reklamy na forum.

O czym ty mowisz, firma po prostu jest dobra to ludzie sobie chwala. Ja tez moge ja polecic kazdemu kogo znam bo wiem,ze sa rzetelni i stawiaja na jakosc!

Wpis niewiarygodny- spamer.
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 30 styczeń 2013 - 22:21:33

#18 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:18:43

Polecam TWISTER na Kołłątaja. Robiłam tam komunie w zeszłym roku i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Do wyboru mialam dwie zupki ( rosół lub crem z leśnych grzybów), na drugie danie polędwiczka w sosie+ ziemniaki, zestaw surówek, (menu ustalasz sama z szefem kuchni- w zależności co chcesz) dla dzieci specjalne menu, na deser- lody z gorącymi malinami- do tego wszystkiego patery mies na zimno i sałątki- to wszystko w cenie 80 zł od osoby- i na koniec nawet mi wszystko zapakowali do domu. Fajne jest to, że napoje i owoce w swoim zakresie zawsze jest to oszczędność no i mają parking dla klientów. Naprawdę moge polecic z czystym sercem.

#19 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 23:38:28

Gdzie dokładnie jest ten Twister ? :)

#20 ~kolargol~

~kolargol~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 06:45:53

w styczniu to juz zadnej komuni nie zalatwisz w lokalach - co lepsze byly porezerwowane we wrzesniu

caly ten post jest bezsensowny - pytanie retoryczne - gdzie mozna zrobic komunie?

w kazdej restauracji i kto pierwszy ten lepszy
a ceny w normalnych rest to ok 100 zl / osobe z odchyleniami +- 20 zl w zaleznosci od tego co wybierze sie w menu

to tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych