Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Komu przeszkadzał ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stach

Stach

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 02 październik 2017 - 16:01:47

Komu przeszkadzał... założony przeze mnie wątek "Kto dziś słucha Niemena?. Dział Kultura, który miał ponad 100 000 odsłon ?

Po zniknięciu jeszcze innych moich wątków jestem pewien kto nakręcił moderatora(ów)... no bawmy się w infantylna gierkę.

Użytkownik Stach edytował ten post 02 październik 2017 - 16:25:41

#2 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 02 październik 2017 - 16:56:08

Komu przeszkadzał... założony przeze mnie wątek "Kto dziś słucha Niemena?. Dział Kultura, który miał ponad 100 000 odsłon ?

Po zniknięciu jeszcze innych moich wątków jestem pewien kto nakręcił moderatora(ów)... no bawmy się w infantylna gierkę.

Stachu, przykro czytać, że tak misternie zbierane i przedstawiane przez Ciebie nam dzieła i twórczość Czesława Niemena, Wielkiego Artysty "poszły" wniwecz  :( Zrujnowano Twoją ciężką pracę przez te lata. Szkoda  :(

#3 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 02 październik 2017 - 19:38:49

Czesław Niemen w czasach komuny był niezwykle negatywnie odbierany...  To smutne. Pozostaje jednym z największych naszych artystów. 

Chcę wtrącić małą poprawkę: Czesław Niemen - jak do tej pory - jest największym polskim artystą wszechczasów.  :rolleyes:

Ps. Moja opinia nie jest zależna od muzycznego gustu, ale jest rzeczą faktu.  :)

#4 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:59:02

Cudowna piosenka i wspaniałe, wzruszające wykonanie. Jak wszystkie piosenki, które śpiewał nieodżałowany Mistrz Niemen. Jaki świetny głos.

Mistrzu smutno bez Ciebie :( Zawsze będziesz w naszej i mojej pamięci :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych