Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komputer na komunię?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 14:10:32

Od kilku ostatnich lat pojawia się tendencja do kupowania co raz droższych prezentów na komunie. Tradycyjny zegarek czy zwykły rower już nie wystarczają, bo bardziej wypada kupić laptop albo jakiś inny gadżet, czasami nawet za kilka tysięcy. Jaki sprzęt polecacie tablet, netbook? Jakie potrzeby ma taki siedmiolatek co do parametrów? Czy lepiej kupować coś przyszłościowego?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 15:15:42

Proponuje jacht ewentualnie helikopter.

#3 rena123

rena123

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:18:40

Fakt jest taki że teraz dzieciaki dostają inne prezenty na komunie niż my 20-30 lat temu. Ja swojemu chrześniakowi kupiłam w zeszłym roku taki tablet ***** Dziecko się bardzo cieszyło, a przecież to jest najważniejsze.

#4 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 luty 2017 - 07:49:39

Według mnie na Komunię Święta nie powinno się kupować tego typu prezentów. Tak wiem teraz jest moda na drogie i wypasione prezenty, ale uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie prezent skromny i związany tematycznie z tym dniem. Ja osobiście kupuje z tej strony *****. Polecam

#5 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 15:50:35

Od kilku ostatnich lat pojawia się tendencja do kupowania co raz droższych prezentów na komunie. Tradycyjny zegarek czy zwykły rower już nie wystarczają, bo bardziej wypada kupić laptop albo jakiś inny gadżet, czasami nawet za kilka tysięcy. 

Czym droższy prezent tym większa radość dziecka i jest się czy pochwalić, co raczej normalne - prawda? :rolleyes:

#6 wojtass

wojtass

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 09:20:47

no niestety takie czasy nastały, że komputer na prezent czy jakiś droższy gadżet to codzienność

#7 Andrew

Andrew

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 09:34:20

Moim zdaniem lepiej przejść do tradycji i kupić dziecku rower. Tylko nie byle jaki, bo jak komputery kupują porządne to rower także można kupić konkretny. Kupowanie dziecku komputera/tableta/laptopa jest moim zdaniem głupotą bo już w tym wieku czyni je leniwym.

#8 techcik

techcik

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 16:33:40

Polecam kupić laptop jeżeli nie wiesz jaki tutaj masz aktualnie zestawienie laptopów: *****

#9 Beata077

Beata077

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 16:22:29

Komputer to dobry pomysł, dobrze posłuży dziecku do nauki i zabawy. Polecam przejrzeć: ***** i coś wybrać.

#10 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 16:50:44

Nie widzę przeszkód. Teraz dobre sprzęty można kupić już poniżej 1500zł, więc czemu by nie podarować takiego laptopa na komunię? W ***** znajdziecie sprawdzony ranking takich sprzętów, więc do niego zajrzyjcie. 

#11 kassia229

kassia229

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 13:08:22

Uważam że komputer na komunie nie jest dobrym pomysłem.

#12 Gustav2

Gustav2

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 15:51:38

Jeśli dziecko nie ma komputera, to jak najbardziej. Ewentualnie jakiś gadżet typu smartwatch.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych