Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#41 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 18:28:37

"Prok. Kijanko zaprzecza, że ignorowała policjantkę Tomaszewską-Szyrajew, która jesienią zeznawała na niekorzyść świadka. ..."

Zobacz więcej

Pani prokurator niczego nie pamięta.  :wacko:

Niepamiętliwych ci u nas dostatek...  :angry:

#42 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:12:56

^_^

1481887200_3cyp61_600.jpg

#43 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 02:58:00

^_^

1481887200_3cyp61_600.jpg

Byłem zdziwiony, kiedy główny oskarżony w sprawie afery z Amber Gold, był mocno obrażony o użycie słów: "piramida finansowa"...  :o

Ps. Seryjny jeszcze się nie "dobrał" do niego?  :ph34r:

#44 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 03:35:48

Byłem zdziwiony, kiedy główny oskarżony w sprawie afery z Amber Gold, był mocno obrażony o użycie słów: "piramida finansowa"...  :o

Ps. Seryjny jeszcze się nie "dobrał" do niego?  :ph34r:

Toż to tylko podstawiony na słupa !!! B)

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 20 lipiec 2017 - 03:36:30

#45 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:07:14

Toż to tylko podstawiony na słupa !!! B)

On i jego żona boją się...służb specjalnych, które "zabrały" (czyt. ukradły) życiowe oszczędności Polaków.  :angry:

Bananowa republika - nikt nic nie wie.  :angry:

#46 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 03:47:01

26 lipca 2017
Sędzia orzekający w sprawie Marcina P. skazany na cztery lata bezwzględnego więzienia. -
W poniedziałek sędzia Janusz K. miał stawić się do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z wyrokiem ma spędzić najbliższe cztery lata. Skazany nie stawił się jednak w wyznaczonym terminie. Złożył wniosek o odroczenie i wstrzymanie wykonania kary.
Przypomnijmy, że w 2006 roku Janusz K. orzekał w sprawie Marcina P. Przyszłemu prezesowi Amber Gold groziła kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia. Otrzymał on jednak niewielką grzywnę. Co więcej, nie został orzeczony obowiązek naprawienia szkody.
Sprawa Janusza K. ujrzała światło dzienne w 2008 roku. Został on oskarżony o przyjęcie korzyści majątkowych o łącznej kwocie 100 tys. złotych. W zamian miał on wydawać korzystne orzeczenia.
Po kilku latach procesów oraz apelacjach sąd uznał Janusza K. za winnego zarzucanego mu czynu i skazał go na cztery lata bezwzględnego więzienia. Dodatkowo orzekł wobec skazanego karę grzywny w wysokości 60.000 zł, jak i przepadek korzyści majątkowej.

#47 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:57:15

Bananowa republika - nikt nic nie wie.  :angry:

Nie jest prawdą by pracownicy służb specjalnych , w tym Służby Kontrwywiadu Wojskowego, kontaktowali się z nami i wpływali na prace Komisji. Nie są nam nawet znane próby umówienia takich spotkań. W związku z tym kłamstwem jest stwierdzenie sugerujące takie spotkania. - źpiri

(...)

#48 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 17:11:29

(...)

Każdy zdrowy psychicznie człowiek nie przyzna się do żadnej "współpracy" z "tajemnymi siłami", bo wie, że "seryjny" tylko na to czeka...  :ph34r:

#49 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:20:34

"Działalność Amber Gold powinna zainteresować służby specjalne znacznie wcześniej. Przecież firma była na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego od 2009 roku. Mam jednak wrażenie, że służby zostały zaskoczone. Jeszcze zanim zaczęto mówić o problemach Amber Gold w mediach, zadzwoniłem do delegatury ABW w Gdańsku i podałem się za klienta, któremu nie wypłacono pieniędzy. Oddzwonił do mnie pan, ale podczas rozmowy nie sprawiał wrażenia, że cokolwiek o tym wie. Raczej próbował się czegoś dowiedzieć ode mnie."- dziennikarz śledczy
"Jak to możliwe, żeby sądy kilkakrotnie dawały Marcinowi Plichcie wyroki w zawieszeniu? Więzienia są pełne jeżdżących po pijaku rowerzystów, ale za to Plichta mógł działać bezkarnie. Pomimo wyroków za przestępstwa zasiadał w radzie nadzorczej, obracał milionami powierzonymi mu przez naiwnych ludzi. Pan premier twierdzi, że wiedza na temat reputacji szefa Amber Gold była powszechna. Może dla premiera była powszechna, ale chyba nie dla służb, które teraz postanowiły zająć się osobą Marcina Plichty? (...) Czyżby rację miał Józef Piłsudski, mówiąc o tym, że Polacy to naród idiotów? Można dodać, że rząd pomógł Polakom stać się idiotami." - "Stokrotka"
"Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin nazwał sprawę Amber Gold „testem dla wymiaru sprawiedliwości”. Już widać, że prokuratura, sądy i policja (o jej udziale się zapomina) ten test oblały."

#50 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:12:23

"Działalność Amber Gold powinna zainteresować służby specjalne znacznie wcześniej. Przecież firma była na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego od 2009 roku. Mam jednak wrażenie, że służby zostały zaskoczone. Jeszcze zanim zaczęto mówić o problemach Amber Gold w mediach, zadzwoniłem do delegatury ABW w Gdańsku i podałem się za klienta, któremu nie wypłacono pieniędzy. Oddzwonił do mnie pan, ale podczas rozmowy nie sprawiał wrażenia, że cokolwiek o tym wie. Raczej próbował się czegoś dowiedzieć ode mnie."- dziennikarz śledczy
"Jak to możliwe, żeby sądy kilkakrotnie dawały Marcinowi Plichcie wyroki w zawieszeniu? Więzienia są pełne jeżdżących po pijaku rowerzystów, ale za to Plichta mógł działać bezkarnie. Pomimo wyroków za przestępstwa zasiadał w radzie nadzorczej, obracał milionami powierzonymi mu przez naiwnych ludzi. Pan premier twierdzi, że wiedza na temat reputacji szefa Amber Gold była powszechna. Może dla premiera była powszechna, ale chyba nie dla służb, które teraz postanowiły zająć się osobą Marcina Plichty? (...) Czyżby rację miał Józef Piłsudski, mówiąc o tym, że Polacy to naród idiotów? Można dodać, że rząd pomógł Polakom stać się idiotami." - "Stokrotka"
"Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin nazwał sprawę Amber Gold „testem dla wymiaru sprawiedliwości”. Już widać, że prokuratura, sądy i policja (o jej udziale się zapomina) ten test oblały."

Przecież mówiłem, że bananowa republika...  :wacko:

#51 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:40:35

Głównym priorytetem Naszej już Wolnej Ojczyzny bezwzględna, skuteczna walka z lokalnymi układami mafijnymi i samonapędzającą się machiną korupcji, która  gotów jest zeżreć nam kraj jak głodne wilcy konia z kopytami! Tylko od tego zależy powodzenie nowych rządów !

#52 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 19:02:43

Głównym priorytetem Naszej już Wolnej Ojczyzny bezwzględna, skuteczna walka z lokalnymi układami mafijnymi i samonapędzającą się machiną korupcji, która  gotów jest zeżreć nam kraj jak głodne wilcy konia z kopytami! Tylko od tego zależy powodzenie nowych rządów !

1231707,700553,9.jpg

#53 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:50:06

Na korupcji wszyscy zarabiają i wszystkim się to opłaca, pokrzywdzeni tylko uczciwi ludzie, ale to jak widać tylko 18%

#54 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:48:16

Na korupcji wszyscy zarabiają i wszystkim się to opłaca, pokrzywdzeni tylko uczciwi ludzie, ale to jak widać tylko 18%

W temacie "Donald Trump: Ameryka będzie dla mnie najważniejsza" napisałem (post # 136), że:

"Bardzo dużo zależy od tzw. charakteru Narodu. Jeśli w społeczeństwie istnieje przyzwolenie na korupcję (dawanie lekarzom kopert z pieniędzmi to też forma korupcji), to...Naród sam sobie jest winien...    :wacko: "

Użytkownik Obecny1 edytował ten post 21 sierpień 2017 - 20:52:44

#55 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 20:59:20

W temacie "Donald Trump: Ameryka będzie dla mnie najważniejsza" napisałem (post # 136), że:

"Bardzo dużo zależy od tzw. charakteru Narodu. Jeśli w społeczeństwie istnieje przyzwolenie na korupcję (dawanie lekarzom kopert z pieniędzmi to też forma korupcji), to...Naród sam sobie jest winien...    :wacko: "

Przywiązanie do tradycji wielkie!

#56 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:15:07

Przywiązanie do tradycji wielkie!

Do złej tradycji, niestety.  :unsure:

#57 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:27:59

Do złej tradycji, niestety.  :unsure:

Czy ja wiem ? :unsure:

Jeszcze kilka miesięcy i zasiądziemy przy wigilijnym stole, by się jako wspaniały Naród tradycyjnie jednoczyć i bratać! :rolleyes:

#58 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 02:14:20

Czy ja wiem ? :unsure:

Jeszcze kilka miesięcy i zasiądziemy przy wigilijnym stole, by się jako wspaniały Naród tradycyjnie jednoczyć i bratać! :rolleyes:

Jednoczenie się i bratanie się mogą być złudne i fałszywe, ale nie mnie jest to oceniać, jestem nietutejszy...  :wacko:   :rolleyes:

#59 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 23:41:59

Jednoczenie się i bratanie się mogą być złudne i fałszywe, ale nie mnie jest to oceniać, jestem nietutejszy...  :wacko:   :rolleyes:

No ale wieczór wigilijny jak jak urodziny, tylko raz do roku, da się w tej obłudzie i zakłamaniu wytrzymać, oczywiście bez obrazy uczuć religijnych w tym i przybyszów ... ;)

#60 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 02:46:31

No ale wieczór wigilijny jak jak urodziny, tylko raz do roku, da się w tej obłudzie i zakłamaniu wytrzymać, oczywiście bez obrazy uczuć religijnych w tym i przybyszów ... ;)

Muszę przyznać Tobie rację, raz w roku trzeba wytrzymać...  :wacko:   :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych