Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Komis sukien ślubnych w Rumi

suknie ślubne wypożyczalnia komis garnitury

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 glamour

glamour

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 04:38:10

Zapraszamy wszystkie przyszłe panny młode na zapoznanie się z naszą ofertą sukienek komisowych.
Modele sukien ślubnych w komisie to pojedyncze egzemplarze.

Jeśli jesteś zainteresowana zakupem takiej sukni ślubnej z komisu, zapraszamy na mierzenie.

W sprzedaży modele firm takich jak: Sweetheart, Sincerity, Pronovias, Mori Lee, Herm's, Farage, Elizabeth Passion, Sposa, MS moda, Annais i wiele innych.

Największy wybór sukienek używanych w Bardzo dobrych cenach.

Salon Mody Ślubnej"Glamour"(KOMIS)
ul.Jana III Sobieskiego 8
84-230 Rumia

tel.602-68-07-68

W ofercie także suknie nowe,wypożyczalnia.Zapraszamy.

#2 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 07:16:45

Zapraszam do naszego KOMISU!

nie możesz sprzedać sukienki?

Nasze doświadczenie i ilość przyszłych Panien Młodych w naszym salonie, z pewnością pomoże w szybkiej sprzedaży.

Bo której dziewczynie chce się jeździć od domu do domu i szukać wymarzonej sukni,skoro w naszym Salonie znajdzie wszystkie w jednym miejscu.
Suknie komisowe naprawdę świetnie się sprzedają, skuteczność sprzedaży to 7/10. Zapytajcie naszych Klientek, które sprzedały swoje suknie za naszym pośrednictwem.

Salon Mody Ślubnej"Glamour" 
84-230 Rumia

tel.58 673-46-15
tel.602-68-07-68 
Zapraszamy od Pn-Pt 10:00-18:00 
sob 10:00-15:00 
niedziela na życzenie(należy umówić się tel.) 

Wystawienie sukni w komisie:

Przyjmujemy sukienki codziennie w godzinach pracy salonu.

Sukienka musi być wyczyszczona(możliwość czyszczenia u nas koszt od 100 zł)

Umowa podpisywana jest na pół roku.

Czekamy więc na Twoją suknię , bo im ich jest więcej â tym większa szansa na jej sprzedaż. Sprzedajemy naprawdę dużo sukienek komisowych, więc warto nam powierzyć swoją.

#3 ~prepta~

~prepta~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 09:53:17

Dziewczyny - czy którejś z Was udało się sprzedać suknię ślubną? Zastanawiam się co zrobić. Bo suknia kosztowała mnie 1100 zł, a pralnie rzucają kwotami na poziomie 200 zł. Nie wiem czy jest sens inwestować aż taką kwotę?

#4 ~dzerdal~

~dzerdal~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 09:50:26

Pogięło Cię? W Warszawie w Iron Master płaciłam z dowozem 75 zł. Poszukaj w okolicy - na pewno da się taniej, ale to poza sieciówkami. Wiem,  że w znanych firmach stawki są kosmiczne, ale to w żaden sposób nie przekłada się na specjalnie wyższą jakość.

#5 ~prepra~

~prepra~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 09:54:56

Ale ja więcej czasu aktualnie spędzam w okolicach stolicy niż u nas. Jak to z dowozem? Temat dotyczy całego obszaru Warszawy? W sensie z każdej dzielnicy dowóz będzie darmowy? Mnie by było nawet wygodnie, bo musiałabym to targać miejskimi.

#6 ~pepedol~

~pepedol~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 09:51:02

Nie całego - znajdź w googlach ich stronę - tam masz podane konkretnie w jakim zasięgu działają, jakie dzielnice obejmują. Na bank nie docierają wszędzie, ale do największych dzielnic już tak.

#7 ~karent~

~karent~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 09:50:08

To prawda - akurat mieszkam w wawie od 3 lat. Taka jest stawka w Iron Master, ale w sieciówkach to tak samo mamy sumy z kosmosu. Trzeba mocno zapłacić, żeby to było w jednej z tych znanych firm, a nie warto, bo efekt jest ten sam i jeszcze w dodatku bez dowozu.

#8 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 14:40:43

Hey, szczerze odradzam z uslug tego salonu! Nieprofesjonlana obsluga i chamstwo. Przy odbiorze sukni, ktora pozostawilam na sprzedaz, mialam bardzo duze problemy z jej odbiorem. Pani z salonu stwierdzila, ze nie wyda sukienki Mamie, ktorej przekazalam upowaznienie, skan dowodu, aneks do umowy. Ja sama jej nie moglam odebrac gdyz mieszkam za granica. Pani w kontakcie ze mna byla bardzo niemila, nie chciala w  ogole rozmawiac sie ze mna, po chamsku sie rozlaczala. Nie chciala zupelnie zrozumiec mojej sytuacji i uparcie twierdzila, ze nie wyda sukni. Po prostu chciala zarobic dodatkowe pieniadze za przetrzymanie sukni, gdyz za kazdy dzien zwloki pobierala oplate w wysokosci 10zl za dzien. Kontakt z salonem kosztowal mnie mnostwo nerwow i straconych pieniedzy. Zaluje, ze w ogole korzystalam z ich uslug. Dlatego odradzam.

#9 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 12:00:36

Justyna, a czy możesz przedstawić warunki jakie salon zaproponował w ramach komisu ? Czy suknie tam idą ‚za pół darmo’?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 02:16:43

Zapraszamy wszystkie przyszłe panny młode na zapoznanie się z naszą ofertą sukienek komisowych.
Modele sukien ślubnych w komisie to pojedyncze egzemplarze.
Jeśli jesteś zainteresowana zakupem takiej sukni ślubnej z komisu, zapraszamy na mierzenie.
W sprzedaży modele firm takich jak: Sweetheart, Sincerity, Pronovias, Mori Lee, Herm's, Farage, Elizabeth Passion, Sposa, MS moda, Annais i wiele innych.
Największy wybór sukienek używanych w Bardzo dobrych cenach.
Salon Mody Ślubnej"Glamour"(KOMIS)
84-230 Rumia

tel.602-68-07-68

W ofercie także suknie nowe,wypożyczalnia.Zapraszamy.

Mozma z tego przezyc przy takiej fiskalizacji ?

#11 Andrzej334

Andrzej334

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:09:18

Ja za suknie ślubną swojej dziewczyny zapłaciłem mega dużo pieniędzy.Nawet za dużo.

https://www.blumedic...y-3d-4d-poznan/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: suknie ślubne, wypożyczalnia, komis, garnitury

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych