Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 .aa

.aa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:44:37

Jeżeli pani radna powiedziała, że taka Polska ją boli to ja się całkowicie zgadzam. Mnie też boli. Bardzo dobrze, że Pan o tym napisał. Boli mnie to, że moi rodacy są tacy słabo przygotowani do bycia świadomymi obywatelami. Boli mnie, że nie mamy w sobie tego luzu, który sprawia, że uśmiechamy się do siebie na ulicy. Bolą mnie zacietrzewione twarze na ulicy. Boli mnie, że moi rodacy są łatwowierni i nie potrafią samodzielnie podejmować decyzji. Boli mnie, że moi rodacy z imieniem boga na ustach odmawiają drugiemu człowiekowi godności, boli mnie, że podżegają to tego rodacy w sutannach. Boli mnie, że bojówkarze w kominiarkach z pochodniami w rękach wynoszeni są na piedestał, jako wzór postawy patriotycznej. Boli mnie, że sprawujący władzę kłamią i łamią prawo. Boli mnie, że prezydent mojego kraju jest przestępcą konstytucyjnym, marionetką w rękach karła, który jest karłem nie tylko z powodu małego wzrostu. Boli mnie, że moi rodacy w ostatnich kilku latach dali się zmanipulować do tego stopnia, że przestali nie tylko odróżniać dobro od zła, prawdę od kłamstwa, ale zachowują się jakby żyli z zamkniętymi oczami i zatkanymi uszami. Kiedyś wydawało mi się, że patriota to ktoś taki, kto kocha swoją ojczyznę taką, jaka ona jest. Teraz wiem, że patriota to ktoś taki, kto ma odwagę emigrować nie z tego powodu, że za mało zarabia tylko, dlatego że boli go taka Polska.

Użytkownik .aa edytował ten post 17 styczeń 2019 - 16:46:10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych