Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 11:56:43

Wstyd to wy sami sobie ludzie robicie ;)
Redaktorek napisal to co on "wie", a jutro bedzie artykul prostujacy, ze to nieporozumienie, albo np ktos inny, a to wy wtedy wyjdziecie na baranow. Rzuciliscie sie na mnie jak zgraja kudli na dziada, bo to raz pisali w gp jedno, a na drugi dzien drugie.

Jeszcze masz odwagę się odzywać !!!!

#42 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:04:19

Do paki go :angry:

#43 ~bastek~

~bastek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:35:39

Wstyd to wy sami sobie ludzie robicie ;)
Rzuciliscie sie na mnie jak zgraja kudli na dziada.

A kim ty jesteś? Popatrz w lustro i się oceń.
Traktujesz ludzi jak kundle to nie oczekuj, że wystawią ci ludzką ocenę. Ulągłeś się wróblem / przepraszam wszystkie wróble/ to kanarkiem nie zdechniesz.

#44 ~Gość niedzielny~

~Gość niedzielny~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:01:44

Co za Typ czarno na białym a on odmawia przyjęcia mandatu wstyd komendiacie z Trzebielina, mam nadzieje że dostaniesz pajdę z górnej półki. Tak to jest z ciecia do władzy już dawno mówiłem że ta straż to nie porozumienie. Mam nadzieje że nikt go nie POUCZY za to wykroczenie bo przecież straż gminna w Trzebielinie nie zna takiego pojęcia.

#45 ~Gość niedzielny~

~Gość niedzielny~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:10:00

Ja bym chciał wiedzieć tylko jedno dlaczego pan odmówił przyjęcia mandatu? Skoro było wykroczenie więc w czym problem? A i jeszcze jedno dlaczego pańscy strażnicy nie mogą pouczać za wykroczenia ??? Słyszałem u nas to komendant może pouczać jak to jest??? W Białym Borze to samo.A po godzinie 22 w Trzebielinie wyjść nie można bo młodzież grasuje pan wie o co chodzi, będę namawiał ludność gminną za rozwiązaniem tej straży bo to jest nie porozumienie co tam się wyprawia.

#46 ~artur72~

~artur72~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:47:13

Dziś jest Święto Straży Gminnej (słyszałem w radiu) więc imprezka smutna i może przepadła nagroda za wzorową służbę a może nie ???

#47 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:05:04

Do paki go :angry:

Na ten festiwal kabaretow "Paka"? No, nie wiem, wg mnie trochę drętwy ten kierowca.

#48 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:18:55

Jaki koleś, wszystkich nazywa kundlami!!!!! eks-komendancie spójrz w lustro. Bo chyba nigdy się w nim nie widziałeś. Z ciecia (stróża) zrobiło się wielkie panisko, że szok. Szkoda tylko rodziny bo pewnie ich też traktujesz jak zero. Braciszek wkręcił cię na stołek i co teraz.... ciekawe czy się ktoś podłoży. Wszyscy maja nadzieję że Policja na czele z Panem Adamem nie podłożą się pod umorzeniem sprawy. Mamy nadzieję że redakcja GP będzie trzymała rękę na pulsie.

#49 ~Andriu~

~Andriu~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:29:26

Jaki koleś, wszystkich nazywa kundlami!!!!! eks-komendancie spójrz w lustro. Bo chyba nigdy się w nim nie widziałeś. Z ciecia (stróża) zrobiło się wielkie panisko, że szok. Szkoda tylko rodziny bo pewnie ich też traktujesz jak zero. Braciszek wkręcił cię na stołek i co teraz.... ciekawe czy się ktoś podłoży. Wszyscy maja nadzieję że Policja na czele z Panem Adamem nie podłożą się pod umorzeniem sprawy. Mamy nadzieję że redakcja GP będzie trzymała rękę na pulsie.

Będzie trzymać puls..

#50 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:56:15

Kurde, przegapiłem bajkę Muminki dziś, ktoś mi powie co było?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:18:19

Kurde, przegapiłem bajkę Muminki dziś, ktoś mi powie co było?

Do Puma Navajo:
ODRZUĆ MUMINKI!!! Pozostanie ci tylko czysty, porażający prymitywizmem nihilizm. Czysta, psotmodernistyczka albp post-egzystencjalna papka i wycie na kupie odpadów ponowoczesności :lol: , że nic nie ma sensu.

Kocham domorosłych filozofów. Dostarczają dla mego intelektu sporej dawki rozrywki.

Masz jednak szczęście: "Pan Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest złośliwy". (A. Einstein)

#52 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:26:48

Do Puma Navajo:
ODRZUĆ MUMINKI!!! Pozostanie ci tylko czysty, porażający prymitywizmem nihilizm. Czysta, psotmodernistyczka albp post-egzystencjalna papka i wycie na kupie odpadów ponowoczesności :lol: , że nic nie ma sensu.

Kocham domorosłych filozofów. Dostarczają dla mego intelektu sporej dawki rozrywki.

Masz jednak szczęście: "Pan Bóg jest wyrafinowany, ale nie jest złośliwy". (A. Einstein)

yyyy....chyba właśnie sam filozofujesz

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:37:50

yyyy....chyba właśnie sam filozofujesz

Owszem. Jako wykładowca akademicki tejże dziedziny, z lekka może nieskromnie, postawię tezę, iż próbuję. Bardziej niż o filozofowanie szło mi o domorosłość...
Zainspirowały mnie cytaty: zielony i fioletowy :lol:
Zwykle bowiem cytaty podobne wklejający(ufam, iż nie Ty) dyskurs swój w zakresie epistemologii, fenomenologii, kosmologii i filozofii Boga, na owej "cytatologii" głównie opierają, nie mając pojęcia, o co istotnie w tych wielkich debatach idzie.
Ja na to wszystko zaś spoglądając, zapodawać muszę sobie jakiś intelektualny aviomarin, bo mnie na odruchy bierze, jak czytam, że trzeba z się tabula rasę zrobić albo uwolnić od pojęcia Boga. Stąd dziś Paul Ricoeur do poduchy.

Nie zabierajmy jednak przestrzeni, wszak tu niewyżyty lud internetowy musi sobie poużywać, ostracyzm nowoczesny praktykując.

#54 ~zdzichu~

~zdzichu~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:39:13

Dobrze że nasz straż miejska nie ma fotoradarów. Oczywiście nie ma przez to zysków w kasie gminy i nie łapią prawdziwych piratów drogowych, ale mają czyste sumienie jeśli chodzi o fotoradary. Oczywiście może z innych dziedzin nie śpią i sypią mandatami ale również nie zapominają o pouczeniach. uważam że połowa mandatów mogłaby się skończyć pouczeniami- zyskali by wtedy trochę większy szacunek wśród mieszkańców. Oczywiście są osoby które są cięte na strażników oraz są tacy co ich obecność jest obojętna. Ja uważam że są potrzebni ale ich rola powinna się ograniczać wyłącznie do pouczeń- w wyjątkowych przypadkach to wtedy mandaty.

#55 ~-gość-~

~-gość-~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:47:14

teraz się komendancik tłumaczy,a jak jego się wręcz błaga o odstąpienie, bo sytuacja zmusiła do szybszej jazdy -to nie ma zmiłuj! płacz i płać!!!traktuje ludzi jak śmieci a sam kim jest?
a widać lubi pan przycisnąć gaz do deski bo sam jadąc za nim można jechać i 130km/h.
ale jedni są na stanowiskach i mają poparcie w powiecie,oraz wójta za plecami-a inni zwykłe szaraczki co się muszą ukażać przed władzą i prosić o wybaczenie

#56 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 23:22:13

Komendant powinien być bardzo surowo ukarany za przekroczenie szybkości a drugą kare za to że jako komendant straży gminnej nie przestrzega prawa (podwójna kara z najwyższej półki)!!!
:D

#57 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 07:46:41

Owszem. Jako wykładowca akademicki tejże dziedziny, z lekka może nieskromnie, postawię tezę, iż próbuję. Bardziej niż o filozofowanie szło mi o domorosłość...
Zainspirowały mnie cytaty: zielony i fioletowy :lol:
Zwykle bowiem cytaty podobne wklejający(ufam, iż nie Ty) dyskurs swój w zakresie epistemologii, fenomenologii, kosmologii i filozofii Boga, na owej "cytatologii" głównie opierają, nie mając pojęcia, o co istotnie w tych wielkich debatach idzie.
Ja na to wszystko zaś spoglądając, zapodawać muszę sobie jakiś intelektualny aviomarin, bo mnie na odruchy bierze, jak czytam, że trzeba z się tabula rasę zrobić albo uwolnić od pojęcia Boga. Stąd dziś Paul Ricoeur do poduchy.

Nie zabierajmy jednak przestrzeni, wszak tu niewyżyty lud internetowy musi sobie poużywać, ostracyzm nowoczesny praktykując.

To jest Twoje osobiste zdanie, że nie można nic odrzucać, odrzucenie wszystkiego ma miejsce w medytacji, w życiu daną chwilą tu i teraz, po to by dotrzeć swoją naturę z dala od rzeczy naleciałych z zewnątrz ... o medytacji chyba słyszałeś?
"Domorosłych" filozofów masz miliony w Chinach, Tybecie, którzy swoją filozofię buddyzmu lub taoizmu stosują w życiu i nie potrzebują do tego akademickiej wiedzy o Platonie, Kancie, Nietzschem...Ty posiadasz wiedzę o filozofii, a oni mają swoją filozofię, którą praktykują. Lepszy jeden dzień praktyki, niż lata teorii.

Poza tym skoro "nieskromnie" jak to mówisz udajesz mądrego, to daruj sobie założenie, że moja wiedza filozoficzna opiera się na cytatach z wikipedii. Tego nie wiesz, a ja tego Tobie nie musze mówić.

Użytkownik Puma_Navajo edytował ten post 30 sierpień 2011 - 07:51:55

#58 ~gdyby~

~gdyby~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 09:13:19

Bardzo poczytny temat..może pogadajmy o OBWODNICY dla MIASTKA????
Czy jest w Ratuszu młody człowiek,który weżmie tę sprawe swoje ręce??
Zboczyłem z tematu..sorki

#59 ~sworne gacie~

~sworne gacie~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 10:42:48

http://www.onet.tv/s...227,1,klip.html

Co wojewodzie to i kazdy może..nawet Panu Prezesowi z Trzebielina :)

#60 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 12:33:36

podejrzewam,że żadnej kary nie będzie tylko wójt poklepie komendanta po pleckach i powie:
- Heniu nie rób tego więcej.
i tyle!!!bo kogo by na krzesełku komendanta posadził? nie łatwo znaleźć nowa marionetkę i to ze znajomościami w powiecie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych