Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

124 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 23:19:31

panowie z policji,proszę złapcie jeszcze cwaniaków ze strazy miejskiej z białego boru..bardzo proszę z uniżeniem..

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 23:20:49

szkoda czleka, ale przez glupote sam siebie pognebil

#23 ~ormusek~

~ormusek~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 23:52:04

a komendant to co,inny człowiek i morze przekraczać prędkość powinien zapłacić jak każdy bez wyjątku.

#24 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:11:19

Super!!!ale co dalej z tym fantem komendantem!!!!pozamiatają, zwolnią, przykładnie ukarzą????? oto jest pytanie!!! Policja okaże się faktycznym stróżem prawa...czy tylko marionetką???/Oczekuję dalszych kroków!!!!!!

#25 ~apache5~

~apache5~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:11:57

Sami działają nielegalnie bo brak rozporządzenie do ustawy o straży gminnej, a teraz to. Brawo Policja.

#26 ~Kierowca 0.5 mln km~

~Kierowca 0.5 mln km~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:11:59

Jedyny sposób na polską dzicz drogową.
Mandaty za przekroczenie prędkości, powinny być następujące:
Przekroczenie...
- o 10 km/godz - 1000 zł.
- o 20 - 2000 zł.
- o 30 - 3000 zł.
- o 40 - 4000 zł.
- o 50 - 5000 zł.
Dalej już taryfikator zbyteczny. Aby wprowadzić takie kary nasi buraczano-ziemniaczani politycy powinni mieć w głowie zwoje mózgowe, a nie jakiś zwietrzały styropian.

#27 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:12:00

w przeciwieństwie do większości napiszę to co myslę z konta zarejestrowanego :
po pierwsze będę uzywał formy per "ty" bo na inną nie zasługujesz - na Pana trzeba mieć godność , wygląd i może na końcu pieniądze - co najmniej 2 rzeczy brakuje
po drugie to jeżeli policja zatrzymała za przekroczenie mierzac prędkość zarejestrowanym i homologowanym urządzeniem to możesz ich w zadek pocałować
po trzecie jeżeli kwestionujesz to co powyżej to jesteś (...)
po czwarte jezeli będziesz usiłował manipulować faktami lub co gorsze "inne rzeczy" powinien zająć się tobą prokurator
po piate sąd powinien wymierzyć najwyższą z mozliwych grzywien z racji tego , że jako komendant (...) SG powinieneś być wzorem
po szóste powinieneś natychmiast stracić pracę bo najwyraźniej się do tego nie nadajesz
i po siódme to jesteś (....) bez honoru , jaj i godności - chłopie popełniłeś wykroczenie drogowe to uszy po sobie , trzeba było po cichutku zapłacić i nie zgrywać "mundrego" !!! Sprawa została nagłośniona i bardzo dobrze , że ludzie teraz po tobie sobie "pojadą" bo jak widać wielu z twojej miejscowości uważa , że jesteś (...).
Dla mnie ktoś taki jako strażnik miejski , gminny czy policjant to porażka systemu !!!

#28 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:16:58

W nawiązaniu: w piątek na policyjnym parkingu przy Reymonta....podjechała straż.... i tak zaparkował wjeżdżając na chodnik, że mało mi po stopach nie przejechał...a jak zwróciłam uwagę to!!!! zaczął komentować, że to prawidłowe parkowanie (choć nie było 1,5m przejścia )Zmienił decyzję, gdy okazało się , że patrzą inni ludzie...i to ma być steażnik!!!! , który sam nie szanuje prawa ani przepisów....jemu wolno, bo władza nawet byle jaka zawsze ma prawo po swojej stronie !!!!!!

#29 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:24:56

Wstyd to wy sami sobie ludzie robicie ;)
Redaktorek napisal to co on "wie", a jutro bedzie artykul prostujacy, ze to nieporozumienie, albo np ktos inny, a to wy wtedy wyjdziecie na baranow. Rzuciliscie sie na mnie jak zgraja kudli na dziada, bo to raz pisali w gp jedno, a na drugi dzien drugie.

czy wypada urzednikowi panstwowemu w demokratycznym panstwie prawa
uwazac czytelnikow gp za zgraje kundli i baranow ? wstyc sie pan
Mam nadzieje ze sad udowodni

#30 ~Ringo~

~Ringo~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:48:38

Nareszcie poczuł się w skórze "zwierzyny" sam występujac do tej pory w roli "myśliwego".

Kończ waść tą farsę i zachowaj się jak  kierowca przyłapany na przekroczeniu predkości , płać i płacz a nie wydziwijaj.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 06:49:00

czas te straze miejskie zlikwidowac zamiast dbac o porzadek to oni szukaja pieniedzy zobacz jak ty przekroczysz szybkosc to niema zmiluj a oni sami precz z STRAZA MIEJSKA

#32 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 07:20:48

Henryk ty pamiętasz co ja tobie mówił?
Jeśli łżesz to obyś umarl bezpotomnie - a to już się zaczyna sprawdzać!
Zaczynasz szaleć po drodze, przekraczasz dozwoloną prędkość - to się musi zakończyć tragicznie.
Henryk i ty zapłać mandat i próbuj złapać tych co Cię ukarali - przed śmiercią przedwczesną ciebie ratując !

#33 ~gregor~

~gregor~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 07:35:41

a niby powinni dawac przyklad jak jezdzic przepisowo-mam nadzieje ze wujt premie mu zabierze

#34 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 07:39:38

No niestety 40 km na godzinę,to tyle trzeba jechać proszę Pana!!Czy Pan ma inne prawa niż my?Prawo jest jedno dla wszystkich i proszę się nie pogrążać bardziej!!no tutaj musi Pan być przykładnym urzędnikiem-wie pan takim bez skazy..;D Każdemu się zdarzy zapomnieć i ,,depnąć'',jesteśmy tylko ludźmi,ale trzeba ponosić konsekwencje, a Pan jak dzieciak.Smutne,wstyd!!!

#35 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 08:34:29

A mojej znajomej wysyła listy, sam podpisuje i straszy sądem, bo jej samochodowi trzebielińska straż wiejska zrobiła zdjęcie od tyłu. I niby ona ma się przyznać lub wskazać i mandatem 500 zł straszy za niewskazanie. Ale za niepamięć, to z tego co wiem, to jeszcze nikogo nie skazali.
A tu go złapali na miejscu, i się wykręca. O proszę jaki sprawiedliwy. Żal. Cwaniaczek.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 08:40:00

Bardziej mnie interesuje los Policjantów którzy stanęli przed trudną i odpowiedzialną decyzją.

To że komendantowi gówno zrobią to pewne, ale czy oficjalnie policjantów pochwalą to nie takie pewne, być może będą żałować swojej decyzji.

Zorro skończ z tą spiskową teorią dziejów.

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:23:23

"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
Sam wlepia mandaty innym, a swojego nie przyjął!!!

#38 ~Comendante~

~Comendante~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:28:59

Znacie staropolskie powiedzenie?
"Co wolno Wojewodzie to nie Tobie smrodzie"

#39 ~włodek~

~włodek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 09:54:18

Wstyd już teraz pełnić funkcję publiczną i karać innych, jeśli samemu ma się prawo w ..... tzw. głębokim poważaniu.

A gdzie foto komendanta, skoro będzie wyrok skazujący, a będzie, to już powinien być natychmiast odwołany. Czym się różni od p.R byłego dyr szkoły. Zapewne teraz miesza były radny powiatowy - braciszek miecio.

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 11:43:43

ale wstyd za takiego barana

pamietajcie ze jak sie h......urodzil to h.....bedzie i h........umrze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych