Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

157 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Bob budowniczy~

~Bob budowniczy~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 10:30:50

czy mi malo? pewnie za malo Zawsze malo ile by niebylo!!gosc wybrany przez pannstwo by dawac dobry przyklad pokazal klase!!to jest tak jakby grzesznik dawal ci rady jak nie grzeszyc rozwodnik jak zyc w rodzinie czy zlodziej namawial by nie krasc!!tak on polowal na pijanych czy takich ktorzy nie przestrzegaja prawa i ich karal ale sam pewnie nie pierwszy raz zlamal zasady ktorych sam kazal przestrzegac!!nigdy nie zlozycze ale pan G byl wybitnie uzdolniony.mialem doczynienia dlatego sie wypowiadam i to pierwszy raz a nie "ciagle" jak ty to mowisz!i zaden flustrat zemnie nie wypowiadam sie na sprawy z ktorymi nie mialem doczynienia wiec nie komentuj wypowiedzi tylko napisz co myslisz a nie probuj wmawiac twoich pogladow innym.... pozdro bob budowniczy

#142 ~bobek budowlańca~

~bobek budowlańca~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 10:49:18

czy mi malo? pewnie za malo Zawsze malo ile by niebylo!!gosc wybrany przez pannstwo by dawac dobry przyklad pokazal klase!!to jest tak jakby grzesznik dawal ci rady jak nie grzeszyc rozwodnik jak zyc w rodzinie czy zlodziej namawial by nie krasc!!tak on polowal na pijanych czy takich ktorzy nie przestrzegaja prawa i ich karal ale sam pewnie nie pierwszy raz zlamal zasady ktorych sam kazal przestrzegac!!nigdy nie zlozycze ale pan G byl wybitnie uzdolniony.mialem doczynienia dlatego sie wypowiadam i to pierwszy raz a nie "ciagle" jak ty to mowisz!i zaden flustrat zemnie nie wypowiadam sie na sprawy z ktorymi nie mialem doczynienia wiec nie komentuj wypowiedzi tylko napisz co myslisz a nie probuj wmawiac twoich pogladow innym.... pozdro bob budowniczy

byłbyś usatysfakcjonowany gdyby co z nimi zrobiono?

#143 ~bobek budowlańca~

~bobek budowlańca~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 10:51:09

... i w czym pan G był wybitnie uzdolniony?

#144 ~Bob budowniczy~

~Bob budowniczy~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 11:44:11

dobra koniec tematu powiedzialem swoje i tyle nie probuj ciagnac mnie za jezyk bo to nie ma sensu nie zmienimy tym zaistnialej sytuacji pa pa

#145 ~inkwizycja~

~inkwizycja~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:01:49

dobra koniec tematu powiedzialem swoje i tyle nie probuj ciagnac mnie za jezyk bo to nie ma sensu nie zmienimy tym zaistnialej sytuacji pa pa

już robią, podjęto procedurę usunięcia ze służby bez względu na wynik postępowania prokuratorskiego i sądu, w gazetach przecież o tym było.

#146 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:06:13

tego ppasażera to mogliby oszczędzić, dać mu jakąś karę ale nie aż zwalniać, w końcu on nie popełnił żadnego przestępstwa, może jakieś wykroczenie.

#147 ~bora~

~bora~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:14:37

tego ppasażera to mogliby oszczędzić, dać mu jakąś karę ale nie aż zwalniać, w końcu on nie popełnił żadnego przestępstwa, może jakieś wykroczenie.

a może obu powinno się dać drugą szansę?

#148 ~Ewe~

~Ewe~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 17:19:46

Druga szansa? Bez żartów... To są "Policjanci"?
Nie żartujmy sobie, po alkoholu, ucieczka... I to ma być potraktowane inaczej niż zwolnieniem
z pracy? To jakies śmiechu warte chyba...

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 19:50:16

Druga szansa? Bez żartów... To są "Policjanci"?
Nie żartujmy sobie, po alkoholu, ucieczka... I to ma być potraktowane inaczej niż zwolnieniem
z pracy? To jakies śmiechu warte chyba...

~koles~

Grupa:
Goście Napisano 40 minut temu

"Mężczyzna był poszukiwany m.in. do odbycia kary za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym."
koles pojdzie siedziec a jednago z miasteckich policjanow o ktorych było ostatnio głośno ze jeżdzą po pijaku i uciekaja z miejsca wypadku widziałem juz w radiowozie za kółkiem hehe no coz jaki kraj takie prawo.

#150 ~Kolega z podwórka.~

~Kolega z podwórka.~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 07:20:45

"Mężczyzna był poszukiwany m.in. do odbycia kary za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym."
koles pojdzie siedziec a jednago z miasteckich policjanow o ktorych było ostatnio głośno ze jeżdzą po pijaku i uciekaja z miejsca wypadku widziałem juz w radiowozie za kółkiem hehe no coz jaki kraj takie prawo.
[/quote]
Widać że nie masz pojęcia jak działa prawo, został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo i nie wstawił się do odbycia kary i wystawiono list gończy, proste. A za tymi policjantami co mieli wysłać listonosza??? Na 100% kierujący nie odpowie za kierowanie po pijaku bo mu tego nie udowodnią.

#151 ~boniek~

~boniek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 12:59:35

"...a jednago z miasteckich policjanow o ktorych było ostatnio głośno ze jeżdzą po pijaku i uciekaja z miejsca wypadku widziałem juz w radiowozie za kółkiem..."

Hahahaha! Koles sciagnij okulary, moze zobaczysz cos wiecej... hahahahhahaha!

#152 ~armanda~

~armanda~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 14:12:52

"BUBU" albo ag- obrzy...y gryziporek z GP pisze same wyimaginowane bzdury. Nie czytajcie jego wypocin!!!

#153 ~bubu~

~bubu~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 14:51:45

"...a jednago z miasteckich policjanow o ktorych było ostatnio głośno ze jeżdzą po pijaku i uciekaja z miejsca wypadku widziałem juz w radiowozie za kółkiem..."

Hahahaha! Koles sciagnij okulary, moze zobaczysz cos wiecej... hahahahhahaha!

ciekawe ciekawe :)

#154 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 07:00:04

(...) chociaż miałem poniżej limitu ale wielki góral się postawił oni sobie rączki umyją zawsze tak było nawet jak wyleci to przeniosą i gdzie indziej będzie wielkim strażnikiem teksasu a za to co zrobili powinni stracić prawka jak normalny obywatel na 2 lata iść na kurs a pracę jako policjant powinien stracić na zawsze skoro jest taki struż prawa a sam je łamie i jak piszesz do pana Dolnego jako skazany (...) za darmo

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 23 wrzesień 2011 - 20:04:19
Moderowano

#155 ~RR~

~RR~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 13:10:03

chcieć a móc to nie to samo.

#156 ~dobra dusza~

~dobra dusza~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:37:07

patrzcie sami na siebie!!!!!

#157 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 10:12:04

patrzcie sami na siebie!!!!!

i nie bierzcie przykładu z tych dwoch delikwentow...

#158 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 23:09:19

i nie bierzcie przykładu z tych dwoch delikwentow...

to nauczka dla wszystkich!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych