Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kolorowa Ustka

smażalnie dyskoteki morze plaża

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 11:42:20

Witam wszystkich. Jestem tutaj kolejny raz, za każdym razem wracamy tu z przyjemnością.

Zawsze te same smaczne ryby, podawane przez zawsze ładne i życzliwe panie, ten morski klimat wokół oraz piękne sosnowe lasy.

Wieczorem piwo, potem dyskoteka których tutaj wiele. Dobra zabawa i szampański humor.

Psują tylko czasami nastrój rodowici mieszkańcy, oczywiście nie wszyscy ale...są wyjątki.

Zauważyliśmy że lepsze biznesy nadmorskie są wtedy, gdy nie uczestniczą w nich ustczanie. Taka nasza subiektywna opinia, do której mamy prawo. 

Dziwimy się że most nieczynny, podobno coś nawaliło tak nam tutaj jeden ustczanin zawile tłumaczył i że on by to naprawił bo ma doświadczenie ale nie ma papierów. A szkoda, bo przydałaby się ta kładka.

Ustka mi się podoba zawsze.

#2 AdamoS

AdamoS

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:25:30

Witam wszystkich. Jestem tutaj kolejny raz, za każdym razem wracamy tu z przyjemnością.

Zawsze te same smaczne ryby, podawane przez zawsze ładne i życzliwe panie, ten morski klimat wokół oraz piękne sosnowe lasy.

Wieczorem piwo, potem dyskoteka których tutaj wiele. Dobra zabawa i szampański humor.

Psują tylko czasami nastrój rodowici mieszkańcy, oczywiście nie wszyscy ale...są wyjątki.

Zauważyliśmy że lepsze biznesy nadmorskie są wtedy, gdy nie uczestniczą w nich ustczanie. Taka nasza subiektywna opinia, do której mamy prawo. 

Dziwimy się że most nieczynny, podobno coś nawaliło tak nam tutaj jeden ustczanin zawile tłumaczył i że on by to naprawił bo ma doświadczenie ale nie ma papierów. A szkoda, bo przydałaby się ta kładka.

Ustka mi się podoba zawsze.

Komentarz może być tylko jeden..c'est la vie

#3 ~stolica~

~stolica~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 09:17:21

Ustka bardzo mi się podoba, super miejscowość na wczasy. Unikać tylko miejscowych a nerwy będą zaoszczędzone. Pogoda kapryśna,ale jak to nad morzem bywa.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:56:58

jestem zniesmaczony teatrzykami ulicznymi z gestapowcami w roli głównej ..

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 12:13:41

Dziś "teatrzyk" w Słupsku też w ramach inscenizacji walk powstania warszawskiego.

#6 piterS

piterS

Bywalec

• PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 08:04:43

Ustka bardzo mi się podoba, super miejscowość na wczasy. Unikać tylko miejscowych a nerwy będą zaoszczędzone. Pogoda kapryśna,ale jak to nad morzem bywa.

A nie myślałeś może że to właśnie dzięki miejscowym jesteś u obsługiwany, masz gdzie zjeść dorsza i gdzie spać?

A z jakiego to powodu?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 12:26:25

a kiedy teatrzyki ze stalinowcami i sb- kami w roli głównej i tak dalej a gdzie te,, mosty,, jak na razie same ,,okopy,,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:57:48

A nie myślałeś może że to właśnie dzięki miejscowym jesteś u obsługiwany, masz gdzie zjeść dorsza i gdzie spać?

Z tego co mi mówiono, to większość gastronomii należy do ludzi spoza miasteczka Ustka. Obsługują miejscowi, czyli przyrządzania i sprzątanie.

Spanie natomiast w większości jest u miejscowych, choć czasem są klitki. Większe obiekty nie należą do zamiejscowych.

Także...

#9 reysren

reysren

Bywalec

• PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:28:17

Z tego co mi mówiono, to większość gastronomii należy do ludzi spoza miasteczka Ustka. Obsługują miejscowi, czyli przyrządzania i sprzątanie.

Spanie natomiast w większości jest u miejscowych, choć czasem są klitki. Większe obiekty nie należą do zamiejscowych.

Także...

A ja myślę, że narzekasz dla sportu..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 07:52:47

Nawet deszcz ma w Ustce inny wymiar.

Metafizyczny.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2016 - 12:37:14

A zachodni wiatr spienione goni fale.

#12 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 18:40:14

Jacy turyści takie lokale, prawa wolnego rynku.

#13 ~PhatWallet~

~PhatWallet~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 14:02:00

Jacy turyści takie lokale, prawa wolnego rynku.

Chyba z jak grubymi portfelami..

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 18:43:27

Ustka to piękne miasteczko, rozwija się, pięknieje. Bardzo mi się podoba. Świetny klimat, cudowne morze.

Paradoks polega na tym, że miasteczko rozwija się szybciej niż mieszkańcy. Pozdrawiam z południa.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 18:58:11

Ustka to piękne miasteczko, rozwija się, pięknieje. Bardzo mi się podoba. Świetny klimat, cudowne morze.

Paradoks polega na tym, że miasteczko rozwija się szybciej niż mieszkańcy. Pozdrawiam z południa.

Miasteczko nie rozwija się samo. To nie istota myśląca. Miasteczko budują jego mieszkańcy oby tylko samorząd nie przeszkadzał.  ;)

Może zostań tam na południu. ;)

#16 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:19:39

Chyba z jak grubymi portfelami..

No ale płacąc 5zł(nie więcej, broń boże) za frytki, to czego oni się spodziewają? Oni nawet nie chcą odwiedzić lepszych lokali. Nie interesują ich ryby souis vide.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:53:59

Miasteczko nie rozwija się samo. To nie istota myśląca. Miasteczko budują jego mieszkańcy oby tylko samorząd nie przeszkadzał.  ;)

Może zostań tam na południu. ;)

Raczej może nie decyduj gdzie i kto ma zostać. 

Myślę, że ci się role pomieszały, musisz niestety zejść na twardą ziemię.

Sądzę, że chyba mieszkasz w Ustce, bo reprezentujesz ich specyficzny sposób myślenia. Na szczęście prawie zawsze ksenofobi mieszkają w pipidówkach na końcu świata. 

Dobrze, że też tam jest samorząd, bo w dalszym ciągu nie mielibyście prądu i bieżącej wody w domu a twoim zajęciem byłby wypas krów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smażalnie, dyskoteki, morze, plaża

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych