Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~iron~

~iron~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 21:16:50

Dziwne że passat ma uszkodzony prawy bok , to od której strony jechała kia ??? pod prąd z Tuwima ??/

#22 ~GSL~

~GSL~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 21:40:35

Kierowca passata nie wie o tym, że jeżeli nie ma ofiar w wpadku to pojazd ustawia się na poboczu aby udrożnić przejazd.

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 21:42:59

Ojj jak przykroo.. czyli wielki trujkat "ustap pierwszenstwa" nie pomogl w braku kolicji na tym skrzyzowaniu..;) tam powinien byc wielki swiecacy znak.!

#24 Obywatel

Obywatel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 13 maj 2012 - 21:49:22

Na tym skrzyżowaniu i zaraz obok na rondzie z byłym szaszłykiem co chwila są kolizje bo konowały i ślepcy mają problem z podstwowymi znakami drogowymi. I przestańcie tu zwalać winę na to, że to czy tamto - obecność sygnalizacji świetlnej lub jej brak. Oznaczenie jest czytelne a zadaniem kierowcy jest ogarniać co się dzieje na drodze a nie jeździć z oczami zarośniętymi pizdą. Jak są światła, to się stosujemy do świateł a jak nie ma świateł, to do znaków. Koniec kropka i nie ma żadnego wytłumaczenia dla drogowych ślamazar.

Ja wprost uwielbiam patrzeć na to co się dzieje jak gdzieś nieoczekiwanie wyłączą światła - na bezradność niektórych patafianów. Wtedy widać jak na dłoni kto nigdy nie powinien był dostać prawa jazdy.

Użytkownik Obywatel edytował ten post 13 maj 2012 - 21:54:08

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 21:55:05

Kierowca passata nie wie o tym, że jeżeli nie ma ofiar w wpadku to pojazd ustawia się na poboczu aby udrożnić przejazd.

A Ty gapisz się bezmyślnie w zdjęcia i nie widzisz że auto stoi na kapciu z przesuniętym wahaczem prawie na drzwiach i jak niby ma je przestawic inteligencie?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2012 - 23:11:14

dobrze ze nie ma tu swiateł, jest duzo płynniej, a baranom co znaków nie czytają mandaty walić!

#27 ~Wujek Kubicy~

~Wujek Kubicy~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 06:35:52

Wy piraty!! po co Wam takie szybkie samochody?? Chcecie się pozabijać??

Bo ja mam 66 lat, w 1994 r. po przejściu na emeryturę kupiłem sobie pierwszy w życiu samochód - nowiutki 5-drzwiowy biały Fiat Uno (czyli nie byle co w czasach maluchów i cinquecentów) o mocy 45 KM i to aż za nadto dla mnie!!
Dodam ze mam dużo doświadczenia za kierownica, jeżdżę już 15 lat a prawko zrobiłem za komuny, przejechałem sporo bo już ponad 24 tys. km.
Dodam też ze jeżdżę bardzo ostrożnie, max 35 km/h w mieście i max 60 km/h poza miastem, całą uwagę skupiam na prowadzeniu samochodu, nie ma mowy o rozmowie z pasażerami czy o słuchaniu radia.
Przez ten czas tylko dwa razy zarysowałem auto na parkingu przed supermarketem i nie dostałem żadnego mandatu.
A wy młodzi głupcy jak mnie wyprzedzacie to aż mnie ciarki przechodzą po plecach, nic dziwnego ze tyle wypadków skoro tak jeździcie.
Jakby wszyscy jeździli tak jak ja to by nie było żadnych wypadków!!

#28 ~PIRAT DRODOWY 160KM/H~

~PIRAT DRODOWY 160KM/H~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 07:04:20

Bo ja mam 66 lat, w 1994 r. po przejściu na emeryturę kupiłem sobie pierwszy w życiu samochód - nowiutki 5-drzwiowy biały Fiat Uno (czyli nie byle co w czasach maluchów i cinquecentów) o mocy 45 KM i to aż za nadto dla mnie!!
Dodam ze mam dużo doświadczenia za kierownica, jeżdżę już 15 lat a prawko zrobiłem za komuny, przejechałem sporo bo już ponad 24 tys. km.
Dodam też ze jeżdżę bardzo ostrożnie, max 35 km/h w mieście i max 60 km/h poza miastem, całą uwagę skupiam na prowadzeniu samochodu, nie ma mowy o rozmowie z pasażerami czy o słuchaniu radia.
Przez ten czas tylko dwa razy zarysowałem auto na parkingu przed supermarketem i nie dostałem żadnego mandatu.
A wy młodzi głupcy jak mnie wyprzedzacie to aż mnie ciarki przechodzą po plecach, nic dziwnego ze tyle wypadków skoro tak jeździcie.

TAK POPAPRAŃCU JAK BY MY JECHALI JAK TY TO KOŃ BY NAS ROZDEPTAŁ BO SZYBCIEJ LEZIE JAK TY JEŹDZISZ-ĆWOKUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

#29 ~wujek kupicy~

~wujek kupicy~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 07:08:49

Słuchajcie doradzcie mi co mam robić moge po okazyjnej cenie kupić motor ścigacza z angli ale mam problem chodzi o to czy bende musiał przekładać kierownice na inną strone by zajerestrowac w polsce motor , handlaż niewyjasnił mi tego problemu więc chce byście mi doradzili co robić motor jest w dobrej cenie czy mozna zrobic przekładke w polsce w miare tanio czy nie interesowac się kupnem ? doradzcie coś

Słuchajcie doradzcie mi co mam robić moge po okazyjnej cenie kupić motor ścigacza z angli ale mam problem chodzi o to czy bende musiał przekładać kierownice na inną strone by zajerestrowac w polsce motor , handlaż niewyjasnił mi tego problemu więc chce byście mi doradzili co robić motor jest w dobrej cenie czy mozna zrobic przekładke w polsce w miare tanio czy nie interesowac się kupnem ? doradzcie coś

ja bym zostawił tak jak jest ,ew. możesz zdjąć kierę i bez niej śmigać i tak będziesz do odstrzału,to tylko kwestia czasu :D

#30 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 07:42:30

TAK POPAPRAŃCU JAK BY MY JECHALI JAK TY TO KOŃ BY NAS ROZDEPTAŁ BO SZYBCIEJ LEZIE JAK TY JEŹDZISZ-ĆWOKUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Masz rację, tylko dlaczego nędzniku wyzywasz ludzi ?
Poza tym naucz sie pisać w internecie. Pisanie wielkimi literami oznacza "darcie japy".

#31 sarna1

sarna1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 14 maj 2012 - 07:57:26

Co to za bzdura. Kto pisał ten artykuł??
Przecież to kierowca z Łodzi jechał na wprost od ronda na Sienkiewicza w stronę Jaracza a Passatem jechał od strony Jagiełły i skręcał w Tuwima. To kto tu miał pierwszeństwo.
Co za marny redaktorzyna to pisał?

Jaka gazeta, tacy redaktorzy :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 07:58:45

Po pierwsze to KIA jechała od ulicy Sienkiewicza i uderzyła w passata. Niewiem co za głą.. pracują w GP24 i piszą takie głupoty, najpierw się trzeba dowiedzieć jak to się stało, a nie pisać głupoty.

#33 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 09:00:41

Wszystko co napisał ten redaktor jest na odwrót !!!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 12:51:22

Co to za bzdura. Kto pisał ten artykuł??
Przecież to kierowca z Łodzi jechał na wprost od ronda na Sienkiewicza w stronę Jaracza a Passatem jechał od strony Jagiełły i skręcał w Tuwima. To kto tu miał pierwszeństwo.
Co za marny redaktorzyna to pisał?

Odpowiadam: Zbigniew Marecki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KOLIZJA, CENTRUM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych