Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~iller_zone~

~iller_zone~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 17:53:48

to skrzyzowanie jest mega powalone, ale Macius I i dwor wiedza lepiej, jak sie jezdzi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 17:57:09

"Kolizja na Wojska Polskiego w Słupsku. Autbus wymusił pierszeństwo nissanowi"

Kto to pisze - uczeń drugiej klasy podstawówki ?

#3 ~dodzia~

~dodzia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:10:04

przeklęci autobusiarze nie mają pojęcia o jeździe rozumy pozjadali  nie rozróżniają pojęcia umożliwić wjazd a ustąpić pierwszeństwo

#4 ~Zenek z MPK~

~Zenek z MPK~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 18:19:28

No co?! Dobrze jest! Przecież się mówi PIERSZY, PIESZY, WIERSZY, hehehe!

#5 ~ADAM~

~ADAM~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:01:00

"Autobus linii 25 skręcał w stronę ulicy Wojska Polskiego i nie ustąpił pierwszeństwa nissanowi micrze jadącemu z ulicy Tuwima w stronę Wolności" - Ja się zastanawiam, czy ktoś się myślał podczas pisania tego artykułu. Autobus skręcał w stronę Wojska Polskiego - OK, ale z kąd skręcał to musiałem sprawdzić w rozkładzie jazdy. Tak więc skręcał z Kołątaja, nic o tym nie napisano, a informacja że Micra jechała od Tuwima w stronę Wolności bez podania jaką ulicą nie ma sensu.

#6 ~Lilith~

~Lilith~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:41:11

przeklęci autobusiarze nie mają pojęcia o jeździe rozumy pozjadali  nie rozróżniają pojęcia umożliwić wjazd a ustąpić pierwszeństwo

Kierowcy osobówek są nie lepsi.Jechałam dzisiaj autobusem linii 25 tuż przed godziną 14.Autobus zaczął wjeżdżać na zatoczkę na ul.w.polskiego a jakiś kretyn nagle wyskoczył przed nim.Dobrze,że kierowca autobusu wyhamował na czas.Uwielbiam również osobówki przejeżdżające po piętach przechodniom na pasach.Szkoda,że nie mam wiatrówki bo osobiście strzelałabym po oponach.Jeszcze mała informacja dla wszystkich kierowców: jeśli samochód na sąsiednim pasie zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych to waszym śmierdzącym obowiązkiem jest zrobić to samo.Mało mi córki nie zabił taki gnój za kółkiem.Nie mam prawka i skutecznie mi inni kierowcy obrzydzają chęć takowego posiadać.

#7 ~JJ~

~JJ~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:42:26

przez chwilę myślałam że nie znam języka polskiego! I własnego miasta

#8 ~bork~

~bork~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:44:24

Nissan stał w korku na Kołłątaja. Zaraz za nim, był odstęp przy wjeździe na w.polskiego. kierowca autobusu nie wyrobil na zakręcie i wjechał na stojące auto

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:49:24

"Autobus linii 25 skręcał w stronę ulicy Wojska Polskiego i nie ustąpił pierwszeństwa nissanowi micrze jadącemu z ulicy Tuwima w stronę Wolności" - Ja się zastanawiam, czy ktoś się myślał podczas pisania tego artykułu. Autobus skręcał w stronę Wojska Polskiego - OK, ale z kąd skręcał to musiałem sprawdzić w rozkładzie jazdy. Tak więc skręcał z Kołątaja, nic o tym nie napisano, a informacja że Micra jechała od Tuwima w stronę Wolności bez podania jaką ulicą nie ma sensu.

"z kad?"  brawo!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:50:35

przez chwilę myślałam że nie znam języka polskiego! I własnego miasta

Zasad interpunkcji nie znasz...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:52:13

Kierowcy osobówek są nie lepsi.Jechałam dzisiaj autobusem linii 25 tuż przed godziną 14.Autobus zaczął wjeżdżać na zatoczkę na ul.w.polskiego a jakiś kretyn nagle wyskoczył przed nim.Dobrze,że kierowca autobusu wyhamował na czas.Uwielbiam również osobówki przejeżdżające po piętach przechodniom na pasach.Szkoda,że nie mam wiatrówki bo osobiście strzelałabym po oponach.Jeszcze mała informacja dla wszystkich kierowców: jeśli samochód na sąsiednim pasie zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych to waszym śmierdzącym obowiązkiem jest zrobić to samo.Mało mi córki nie zabił taki gnój za kółkiem.Nie mam prawka i skutecznie mi inni kierowcy obrzydzają chęć takowego posiadać.

Napisz List Do Mikołaja, może przyniesie Ci wiatrówke. 

#12 ~Berdeta~

~Berdeta~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:27:02

Nie moja droga. To kierowcy osobówek zachowują się jak świnie. Ale trudno jest oczekiwać kultury od Słupszczan. Jaki Pan taki kram. Proste

#13 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2013 - 22:52:40

Już trzy razy kierowcy autobusów wymusili mi na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo. Czy oni znają przepisy ruchu drogowego?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 00:51:46

do lilith: a twoim śmierdzącym obowiązkiem niedouczona w przepisach babo jest zatrzymanie się i upewnienie się o możliwości wejścia na pasy bez utrudnienia ruchu innym pojazdom! później tacy idioci bez pojęcia o jeździe samochodem i o przepisach giną z własnej głupoty a wielu zdarzeń mogło by się uniknąć, gdyby niepotrąfiący czy niechcący myśleć piesi wreszcie by zaczęli uważać! Ja jak jestem pieszym to zdrowy rozsądek nakazuje odpuścić a nie pchać się na chama !

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 06:33:38

do lilith: a twoim śmierdzącym obowiązkiem niedouczona w przepisach babo jest zatrzymanie się i upewnienie się o możliwości wejścia na pasy bez utrudnienia ruchu innym pojazdom! później tacy idioci bez pojęcia o jeździe samochodem i o przepisach giną z własnej głupoty a wielu zdarzeń mogło by się uniknąć, gdyby niepotrąfiący czy niechcący myśleć piesi wreszcie by zaczęli uważać! Ja jak jestem pieszym to zdrowy rozsądek nakazuje odpuścić a nie pchać się na chama !

kultura przede wszystkim kultura  chamie, twoim śmierdzącym obowiązkiem jest podstawowa nauka kultury!!!

#16 ~wazne~

~wazne~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 08:30:30

Osoby poszkodowane prosze o kontakt kgrzybek24@gmail.com

#17 ~mahmoud ahmadinejad~

~mahmoud ahmadinejad~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 08:48:45

nie tylko z własnej głupoty ale i głupoty kierowców

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 12:05:04

Po pierwsze, z wiatrówki nie przestrzelisz opony, chyba, że tylko tak chcesz sobie postrzelać, ale do tego proponuję papierowe tarcze. A po drugie, jak w końcu zrobisz to prawo jazdy, to uwierz mi, na pewno inaczej spojrzysz na kierowców osobówek. Niestety najgorsi piesi to ci, nie posiadających uprawnień do prowadzenia pojazdów albo ci co nigdy nie siedzieli za kierownicą w korkach.

#19 ~Poloiju~

~Poloiju~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 13:02:13

"Kolizja na Wojska Polskiego w Słupsku. Autbus wymusił pierszeństwo nissanowi"

Kto to pisze - uczeń drugiej klasy podstawówki ?

To wybitne redaktory- zawsze lubie się z nich pośmiać.A gazeta słuzy potem mojemu kotu,który na nią leje ciepłm moczem.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 13:05:34

Już trzy razy kierowcy autobusów wymusili mi na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo. Czy oni znają przepisy ruchu drogowego?

U nich na wsi tak jeźdzą więc w mieście robią tak samo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dwor, Ratusz, Dowcipnisie, dupsk, słupsk, kolizja, mzk, ztm, zim, wojska polskiego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych