Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

90 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rysio~

~Rysio~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:26:20

W tym ruchu Mzk tak jest!!!Jeżdżą bez zachowania ostrożności!!!Wykręcają autobusami,bez myślenia co może z tego powodu powstać...Jak zwracam im wiele razy uwagę wewnątrz to każe mi się pier***ić lub wypier***ać z wewnątrz!!!Oni w ogóle jeździć nie potrafią.Jest taki podobny(bez obrazy dla wokalisty!) do Wodeckiego z fryzury i szpetny na mordzie - ten nie ma wiedzy o tym jak sprawnie jechać.Wykręca na zakrętach,rondach ostro i identycznie zatrzymuje się na pasach,lub przystanku.Ludzi rzuca.w boki.Odjeżdżają przed czasem!!!Linie nie dopasowane w pewnych miejscach tak by móc wysiadając z jednego dostać się kolejnym do domu czy pracy!MZK wcale NIE REAGUJE!!!Firma do likwidacji i tych beznadziei na wysokich stanowiskach!!!!Jak się zadzwoni nic człowiek nie uzyska...

#2 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:00:48

No niestety, Kierowcy MZK są straszni. Przekraczanie prędkości, przejeżdżanie na czerwonym, chamstwo nieprzeciętne. Dobrze, że w tym wypadku nic nikomu się nie stało.

#3 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:23:55

W tym ruchu Mzk tak jest!!!Jeżdżą bez zachowania ostrożności!!!Wykręcają autobusami,bez myślenia co może z tego powodu powstać...Jak zwracam im wiele razy uwagę wewnątrz to każe mi się pier***ić lub wypier***ać z wewnątrz!!!Oni w ogóle jeździć nie potrafią.Jest taki podobny(bez obrazy dla wokalisty!) do Wodeckiego z fryzury i szpetny na mordzie - ten nie ma wiedzy o tym jak sprawnie jechać.Wykręca na zakrętach,rondach ostro i identycznie zatrzymuje się na pasach,lub przystanku.Ludzi rzuca.w boki.Odjeżdżają przed czasem!!!Linie nie dopasowane w pewnych miejscach tak by móc wysiadając z jednego dostać się kolejnym do domu czy pracy!MZK wcale NIE REAGUJE!!!Firma do likwidacji i tych beznadziei na wysokich stanowiskach!!!!Jak się zadzwoni nic człowiek nie uzyska...

Od ustalania godzin odjazdów i przyjazdów jest ZIM, MZK nie ma nic wspólnego z ustalaniem rozkładów jazdy.

#4 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:33:16

A może tak ci co wypowiadają się nieprzychylnie na temat kierowców autobusów, zrobią odpowiednie uprawnienia i siądą za kierownicą, popracują w takim MZK, zobaczymy co wtedy będą mieli ciekawego do powiedzenia. Oceniać kogoś jest łatwo.

#5 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:44:29

Kierowcy autobusów to porządni goście. Codziennie przewożą całe wasze rodziny, a wy narzekacie wy GSLe w golfach tdi. To wy siejecie postrach na naszych ulicach, waszą jazdą i nieznajomościa kodeksu ruchu drogowego

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:48:42

wszystkie miasta pozbywają się diesli i zakupują autobusy elektryczne a nasi komunistyczni specjalisci zakupili w tamtym roku diesle. :D :D :D

#7 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:04:51

Kierowcy autobusów to porządni goście. Codziennie przewożą całe wasze rodziny, a wy narzekacie wy GSLe w golfach tdi. To wy siejecie postrach na naszych ulicach, waszą jazdą i nieznajomościa kodeksu ruchu drogowego[/quote]
Czytam GSLe i już wszystko wiem o autorze wypowiedzi. Człowieku, i inni, to nie rejstracja świadczy o jakości wody jazdy i umiejętnościach kierowcy. A pisząc tego typu bzdury, wystawiasz sobie opinie.

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:15:21

Dziecko drogie. Ten kierowca o którym piszesz swoje wypociny jest akurat jednym z najlepszych kierowców MZK. Są o wiele gorsi od niego, którym brakuje kultury osobistej i techniki jazdy.

#9 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:15:38

Dziecko drogie. Ten kierowca o którym piszesz swoje wypociny jest akurat jednym z najlepszych kierowców MZK. Są o wiele gorsi od niego, którym brakuje kultury osobistej i techniki jazdy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:28:27

Wymuszanie pierwszeństwa, wbijanie na rondzie przed auto, przejazd na czerwonym świetle - to standardy kierowców mzk. Jakby tak pojechać z rejestratorem za autobusem to po jednej trasie kierowca byłby bez prawa jazdy.

#11 ~antyGP~

~antyGP~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:41:15

Robię 100, czasem nawet 180km dziennie po Słupsku i okolicach. Ktoś kto korzysta z samochodu żeby dojechać do roboty i wrócić i żeby bujnąć się po zakupy nie może wiedzieć jak jeździ się po mieście! Powiem Wam tak: Większych buraków jak kierowcy autobusów w tym mieście nie ma. Oni są bardziej uprzywilejowani niż wszystkie służby mundurowe razem wzięte. Wpieprzy się z zatoczki tuż przed maskę na pustej drodze niemal za każdym razem. Nigdy, ale to dosłownie nigdy nie uświadczyłem np mrugnięcia światłami żeby mnie wpuścić jak wyjeżdżam tyłem z parkingu np na Wojska Polskiego. Ci szmaciarze jeszcze trąbią, że powoli, tyłem próbuje się człowiek wydostać z parkingu. Dziesiątki razy miałem z nimi pyskówki. Większość to zwykłe durnie co jedyne co potrafią to kręcić kółkiem za 1800 miesięcznie i czego się w takim razie spodziewać po tych etatowych ochłapach? Na plus jest natomiast to, że od kilku miesięcy widzę zdecydowanie poprawę. Coraz częściej dziękują, już żadziej wpieprzają się pod maskę. Mogliby jeszcze włączać kierunkowskaz przed ruszeniem z przystanku nawet jeśli nie ma zatoczki. Prawo tego nie wymaga ale zwykła ludzka życzliwość ułatwiła by życie wszystkim, bo później trzeba się ścigać po grodzkiej czy kołłątaja wyprzedzając ruszający ni z gruchy ni z pietruchy przegubowiec.

#12 ~Radar~

~Radar~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:42:56

Od kiedy 3Maja krzyżuje się z Kołłątaja??? Od mostu w dół to ulica Wolności. To do pismaków z GP. Bo nie sposób nazwać ich dziennikarzami.

#13 ~Gall annonim~

~Gall annonim~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:50:44

Co to za kierowca nie Mateusz przypadkiem on umie jeździć

#14 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:51:42

[quote name="Ruda" post="2279230" timestamp="1550851491"]
Kierowcy autobusów to porządni goście. Codziennie przewożą całe wasze rodziny, a wy narzekacie wy GSLe w golfach tdi. To wy siejecie postrach na naszych ulicach, waszą jazdą i nieznajomościa kodeksu ruchu drogowego[/quote]
Czytam GSLe i już wszystko wiem o autorze wypowiedzi. Człowieku, i inni, to nie rejstracja świadczy o jakości wody jazdy i umiejętnościach kierowcy. A pisząc tego typu bzdury, wystawiasz sobie opinie.[/quote]
Nie trudź się idiota i tak nie zrozumie !!! Waszych ulicach haha a co kupiłeś je baran !!!

#15 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:54:20

Jak widać nie jest najlepszym kierowca skoro wymusza pierwszeństwo bo kierowcy autobusów w naszym mieście to uważają że mają jakieś specjalne przywileje jeżdżę czasem MZK i tak jak ktoś wcześniej napisał strszanie łamią przepisy a i dodatkowo rozmowa Przez telefon to już chyba standard chyba trzeba im zrobić taki niejawny audyt połowa by już nie pracowała

#16 ~Pol~

~Pol~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:07:50

Robię 100, czasem nawet 180km dziennie po Słupsku i okolicach. Ktoś kto korzysta z samochodu żeby dojechać do roboty i wrócić i żeby bujnąć się po zakupy nie może wiedzieć jak jeździ się po mieście! Powiem Wam tak: Większych buraków jak kierowcy autobusów w tym mieście nie ma. Oni są bardziej uprzywilejowani niż wszystkie służby mundurowe razem wzięte. Wpieprzy się z zatoczki tuż przed maskę na pustej drodze niemal za każdym razem. Nigdy, ale to dosłownie nigdy nie uświadczyłem np mrugnięcia światłami żeby mnie wpuścić jak wyjeżdżam tyłem z parkingu np na Wojska Polskiego. Ci szmaciarze jeszcze trąbią, że powoli, tyłem próbuje się człowiek wydostać z parkingu. Dziesiątki razy miałem z nimi pyskówki. Większość to zwykłe durnie co jedyne co potrafią to kręcić kółkiem za 1800 miesięcznie i czego się w takim razie spodziewać po tych etatowych ochłapach? Na plus jest natomiast to, że od kilku miesięcy widzę zdecydowanie poprawę. Coraz częściej dziękują, już żadziej wpieprzają się pod maskę. Mogliby jeszcze włączać kierunkowskaz przed ruszeniem z przystanku nawet jeśli nie ma zatoczki. Prawo tego nie wymaga ale zwykła ludzka życzliwość ułatwiła by życie wszystkim, bo później trzeba się ścigać po grodzkiej czy kołłątaja wyprzedzając ruszający ni z gruchy ni z pietruchy przegubowiec.

#17 ~Pol~

~Pol~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:23:41

[quote name="antyGP" post="2279246" timestamp="1550853675"]
Robię 100, czasem nawet 180km dziennie po Słupsku i okolicach. Ktoś kto korzysta z samochodu żeby dojechać do roboty i wrócić i żeby bujnąć się po zakupy nie może wiedzieć jak jeździ się po mieście! Powiem Wam tak: Większych buraków jak kierowcy autobusów w tym mieście nie ma. Oni są bardziej uprzywilejowani niż wszystkie służby mundurowe razem wzięte. Wpieprzy się z zatoczki tuż przed maskę na pustej drodze niemal za każdym razem. Nigdy, ale to dosłownie nigdy nie uświadczyłem np mrugnięcia światłami żeby mnie wpuścić jak wyjeżdżam tyłem z parkingu np na Wojska Polskiego. Ci szmaciarze jeszcze trąbią, że powoli, tyłem próbuje się człowiek wydos

#18 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:51:30

Robię 100, czasem nawet 180km dziennie po Słupsku i okolicach. Ktoś kto korzysta z samochodu żeby dojechać do roboty i wrócić i żeby bujnąć się po zakupy nie może wiedzieć jak jeździ się po mieście! Powiem Wam tak: Większych buraków jak kierowcy autobusów w tym mieście nie ma. Oni są bardziej uprzywilejowani niż wszystkie służby mundurowe razem wzięte. Wpieprzy się z zatoczki tuż przed maskę na pustej drodze niemal za każdym razem. Nigdy, ale to dosłownie nigdy nie uświadczyłem np mrugnięcia światłami żeby mnie wpuścić jak wyjeżdżam tyłem z parkingu np na Wojska Polskiego. Ci szmaciarze jeszcze trąbią, że powoli, tyłem próbuje się człowiek wydostać z parkingu. Dziesiątki razy miałem z nimi pyskówki. Większość to zwykłe durnie co jedyne co potrafią to kręcić kółkiem za 1800 miesięcznie i czego się w takim razie spodziewać po tych etatowych ochłapach? Na plus jest natomiast to, że od kilku miesięcy widzę zdecydowanie poprawę. Coraz częściej dziękują, już żadziej wpieprzają się pod maskę. Mogliby jeszcze włączać kierunkowskaz przed ruszeniem z przystanku nawet jeśli nie ma zatoczki. Prawo tego nie wymaga ale zwykła ludzka życzliwość ułatwiła by życie wszystkim, bo później trzeba się ścigać po grodzkiej czy kołłątaja wyprzedzając ruszający ni z gruchy ni z pietruchy przegubow

Ale znają ortografię gamoniu /żadziej!!!/

Co do włączania się do ruchu to zapoznaj się z art. 18 kodeksu drogowego. Jeżeli chodzi o kulturę i życzliwość /bo tego widać ci brakuje/ to artykułu nie podam .To trzeba mieć wrodzone.

#19 ~antyGP~

~antyGP~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:02:19

Robię 100, czasem nawet 180km dziennie po Słupsku i okolicach. Ktoś kto korzysta z samochodu żeby dojechać do roboty i wrócić i żeby bujnąć się po zakupy nie może wiedzieć jak jeździ się po mieście! Powiem Wam tak: Większych buraków jak kierowcy autobusów w tym mieście nie ma. Oni są bardziej uprzywilejowani niż wszystkie służby mundurowe razem wzięte. Wpieprzy się z zatoczki tuż przed maskę na pustej drodze niemal za każdym razem. Nigdy, ale to dosłownie nigdy nie uświadczyłem np mrugnięcia światłami żeby mnie wpuścić jak wyjeżdżam tyłem z parkingu np na Wojska Polskiego. Ci szmaciarze jeszcze trąbią, że powoli, tyłem próbuje się człowiek wydostać z parkingu. Dziesiątki razy miałem z nimi pyskówki. Większość to zwykłe durnie co jedyne co potrafią to kręcić kółkiem za 1800 miesięcznie i czego się w takim razie spodziewać po tych etatowych ochłapach? Na plus jest natomiast to, że od kilku miesięcy widzę zdecydowanie poprawę. Coraz częściej dziękują, już żadziej wpieprzają się pod maskę. Mogliby jeszcze włączać kierunkowskaz przed ruszeniem z przystanku nawet jeśli nie ma zatoczki. Prawo tego nie wymaga ale zwykła ludzka życzliwość ułatwiła by życie wszystkim, bo później trzeba się ścigać po grodzkiej czy kołłątaja wyprzedzając ruszający ni z gruchy ni z pietruchy przegubow

Ale znają ortografię gamoniu /żadziej!!!/

Co do włączania się do ruchu to zapoznaj się z art. 18 kodeksu drogowego. Jeżeli chodzi o kulturę i życzliwość /bo tego widać ci brakuje/ to artykułu nie podam .To trzeba mieć wrodzone.

Straszne. Błąd ortograficzny. No dureń jak nic. Artykuł 18 powiadasz... No i co że artykuł? Bez paragrafu nie wiedziałbyś czy się podcierać w górę czy w dół co? Wystarczy mrugnąć światłem ruszając, czy to muszą regulować przepisy? Ja moze i robię błędy ale nie jestem bezmózgim służbistą z kodeksem na kolanach.

#20 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:20:00

Straszne. Błąd ortograficzny. No dureń jak nic. Artykuł 18 powiadasz... No i co że artykuł? Bez paragrafu nie wiedziałbyś czy się podcierać w górę czy w dół co? Wystarczy mrugnąć światłem ruszając, czy to muszą regulować przepisy? Ja moze i robię błędy ale nie jestem bezmózgim służbistą z kodeksem na kolanach.

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych