Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:36:58

Kiedy ten pajac zrozumie że nie potrzebne są nam ładne malunki na ścianie. Kibel ładne wymalowany zawsze jest kiblem (ale jak się przyjemnie s... - myślenie obecnej władzy).
I niech nikt nie mówi że to jest za darmo - ile kosztowała farba ? i czy naprawdę nie można tych pieniędzy lepiej spożytkować ?
Nie umniejszam wartości artystycznej - ale czy na pewno to jest właściwy kierunek rozwoju miasta?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 09:51:12

Wam patolom potrzebne tylko sklepy monopolowe na każdej ulicy i

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:46:35

Kiedy ten pajac zrozumie że nie potrzebne są nam ładne malunki na ścianie. Kibel ładne wymalowany zawsze jest kiblem (ale jak się przyjemnie s... - myślenie obecnej władzy).
I niech nikt nie mówi że to jest za darmo - ile kosztowała farba ? i czy naprawdę nie można tych pieniędzy lepiej spożytkować ?
Nie umniejszam wartości artystycznej - ale czy na pewno to jest właściwy kierunek rozwoju miasta?

Jak jesteś taki światły, masz wizję rozwoju Słupska i rozczulasz się nad kosztami farby do tego projektu, to idź do ratusza i zaproponuj konkretne rozwiązanie, które cię usatysfakcjonuje i ludzi twojego pokroju. Narzekać i wystawiać laurki innym, to może każdy- gorzej gdy trzeba przedstawić konkrety i je racjonalnie obronić. Takich anonimowych malkontentów, którzy są wiecznie niezadowoleni mamy na kopy, wyznających zasadę " weźmiemy się i zrobicie".

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 12:49:37

Do Gości (jednego z drugim):
A gdybym Wam powiedział, że byłem - lepiej - pracowałem tam wiele lat, ale jak słuchałem ich argumentów, które można sprowadzić do zdań - "Bo ja chcę, a po mnie to choćby i potop, a ty masz to zrobić choćbyś miał stanąć na rzęsach" (informuję iż nie są to cytaty a uproszczenia mające na celu zobrazowanie myśli i poleceń wypowiadającego) to co wtedy powiecie. Jedyne co przyświeca RB to własny PR (w którym jest mistrzem - przyznaję). Miałem dość takiej pracy, żadne argumenty do nich nie trafiają, bo wszyscy urzędnicy to matoły i na niczym się nie znają. Tylko tzw. warszawka to ynteligencja (specjalnie napisane przez y). Szkoda gadać. Ale powiedziałem dość i zmieniłem klimat ;), tak jak wielu innych. A wracając do farby to można by ją zakupić i wymalować stare obdrapane budynki(wystarczy się rozejrzeć), sale w przedszkolach lub szkołach itp. Jest wiele bardziej pożytecznych możliwości, ale no właśnie jest jedno ale ....
O tym nie napisano by w mediach więc jest to nie efektywne PR-owo.
Tak na marginesie to bardzo daleko mi od patologii, ale rozumiem, że oceniacie według własnej miary. Więc Wam wybaczam. Wesołych Świąt :)

#5 ictb

ictb

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:51:40

Nie przesadzajmy już z kosztami farby. Miasto musi być ładne. Gdybyśmy mieli tak na wszystkim oszędzać to pewnie żyli byśmy dalej w lepiankach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:16:32

Bardzo te malowidło mi się podoba,  a szczególnie nazwa ulicy - Napoleona.  Brawo dla malarzy.  Więcej takich scenek, a nie wieczne wyznania typu kocham Kasię lub CHWDP malowane przez domorosłych "artystów", a Słupsk będzie piękniejszy.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:51:29

czas na coś nowego

#8 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 20:06:22

Tak ! :lol: 
Murali w Slupsku przybywa, a mieszkancow ubywa  :D ...to jest wlasciwy kierunek.  :lol:

Ludzie wyjezdzaja...ale murali jest wiecej i wiecej, nie zapominajmy tez o niedzwiadkach rozsianych po calym Slupsku...no i wisienka na torcie...czyli meska chata.  :lol: 
Brawo Robert, glosujcie na Roberta Biedronia !  :D 
Niech choopak przez kolejne 4 lata wyjezdza co miesiac na dalekie zagraniczne podroze ...na koszt miasta Slupska...ale za to promuje Slupsk na calym swiecie !  :lol: 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Słupsk, mural, biedroń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych