Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kogo wybierzemy?

wybory przyszłość obietnice prawda

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sceptyk z Słupska

Sceptyk z Słupska

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 22 październik 2015 - 21:26:07

Przed nami czas prawdy. W niedzielę okaże się kto z plejady kilkunastu wspaniałych których wizerunki dekorują obecnie ulice Słupska zostanie wybrańcem wyborców i losu. Czy przekona nas plakatowo coraz młodsza i „z pewną nieśmiałością” uśmiechnięta pani Jolanta? Czy uwierzymy obietnicom ludzi PISu o nie składaniu obietnic? A może bardziej wiarygodny stanie się dla nas pan Zbigniew informujący na plakatach o swojej sejmowej aktywności i blisko 200 milionowym poselskim wkładzie w inwestycje w regionie? Bo jeżeli tak, to jak można nie głosować na dobroczyńcę regionu? A może damy się uwieść plakatowej atrakcyjności pani reprezentującej „Nowoczesną” i jej przekażemy plenipotencje do zmiany Polski? Czy jednak zmienianie Polski pod dyktando bankowców nie brzmi trochę złowrogo?

NIE ZMARNUJMY NASZEGO GŁOSU. WYBIERZMY NORMALNOŚĆ  UCZCIWOŚĆ I OBYWATELSKĄ PODMIOTOWOŚĆ - ZAGŁOSUJMY NA ZJEDNOCZONĄ LEWICĘ !

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 22 październik 2015 - 23:30:20

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:16:49

Zjednoczona lewica hahahaha

Tylko KORWIN

#3 Obywatel

Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 22 październik 2015 - 22:16:58

Powiem tak, na umiarkowaną, zdroworozsądkową lewicę może bym i zagłosował - taką lewicę, która zajmuje się tym, czym powinna - czyli sprawami społecznymi, gospodarczymi, pracowniczymi.

Ale niestety SLD weszło w koalicję z tzw. "nowoczesną", "europejską" lewicą, której postulaty są dla mnie bzdurne i/lub nie do zaakceptowania. W życiu nie zagłosuję na ludzi, którzy mają na sztandarach multi-kulti, LGBT, ekoterroryzm, feminizm i gender. To dla mnie nie jest lewica tylko lewactwo.

Żal mi Millera, którego w sumie nawet lubię, że musi tworzyć takie sojusze polityczne.

#4 ~tutejszy~

~tutejszy~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:31:42

Powiem tak, na umiarkowaną, zdroworozsądkową lewicę może bym i zagłosował - taką lewicę, która zajmuje się tym, czym powinna - czyli sprawami społecznymi, gospodarczymi, pracowniczymi.

Ale niestety SLD weszło w koalicję z tzw. "nowoczesną", "europejską" lewicą, której postulaty są dla mnie bzdurne i/lub nie do zaakceptowania. W życiu nie zagłosuję na ludzi, którzy mają na sztandarach multi-kulti, LGBT, ekoterroryzm, feminizm i gender. To dla mnie nie jest lewica tylko lewactwo.

Żal mi Millera, którego w sumie nawet lubię, że musi tworzyć takie sojusze polityczne.

Z ust mi to wyjąłeś, dziś strach powiedzieć że się jest Socjalistą bo zaraz wszyscy mają w oczach to tęczowo-różowe pedo-eko=homo niewiadomo co.

#5 ~Partia Razem~

~Partia Razem~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:53:04

NIE ZMARNUJMY NASZEGO GŁOSU. WYBIERZMY NORMALNOŚĆ  UCZCIWOŚĆ I OBYWATELSKĄ PODMIOTOWOŚĆ - ZAGŁOSUJMY NA ZJEDNOCZONĄ LEWICĘ !

Wy z lewicą juz od lat nie macie nic wspólnego,

prawdziwa lewica to młodzi  PARTIA RAZEM Adrian Zandberg.

My młodzi słupszczanie oddamy głosy na tą partię

#6 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 22 październik 2015 - 22:59:45

12049439_691943384269566_655815558166807

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 22 październik 2015 - 23:32:49

#7 Obywatel

Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 22 październik 2015 - 23:14:37

Wy z lewicą juz od lat nie macie nic wspólnego,

prawdziwa lewica to młodzi  PARTIA RAZEM Adrian Zandberg.

My młodzi słupszczanie oddamy głosy na tą partię

Jest tu jakiś cwaniak? :D  No to w takim razie powiedz otwarcie przedstawicielu Partii Razem, że jesteście za likwidacją specjalnych stref ekonomicznych. No proszę, skoroś taki chojrak, to stań na środku pl. Zwycięstwa i wykrzycz mieszkańcom tego miasta ów punkt waszego szacownego programu.

#8 ~Jasnowidz~

~Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 23:21:35

Durniu, już niedługo będziesz podobne deb***ne wstawki wklejał na PiS. To jest pewne patrząc jak PiS mami i oszukuje ludzi.Przez takich durni nic w Polsce się nie zmieni.Będziesz ponosić odpowiedzialność za dalszy rozpad państwa,smerf. :angry:

Tylko nie odpisuj deb***nymi tekstami, że jestem za platformą.

#9 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 23 październik 2015 - 00:35:41

Jak funkcjonariusze, zwani czasami dziennikarzami przeprowadzają przesłuchanie Kukiza, sorry wywiad
Żenada.

Najnowszy sondaż:

1. Prawo i Sprawiedliwość:             38%

2. Kukiz’ 15  :                                  25%

3. Platforma Obywatelska              13%

4. Partia KORWIN:                          10%

5. Zjednoczona Lewica                    7% 

6. PSL                                              4%

7. Partia Razem                               2%

8. Nowoczesna                                1%

Użytkownik Smerf Maruda Ustka edytował ten post 23 październik 2015 - 00:38:25

#10 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 23 październik 2015 - 04:52:14

Jak funkcjonariusze, zwani czasami dziennikarzami przeprowadzają przesłuchanie Kukiza, sorry wywiad
Żenada.

Najnowszy sondaż:

1. Prawo i Sprawiedliwość:             38%

2. Kukiz’ 15  :                                  25%

3. Platforma Obywatelska              13%

4. Partia KORWIN:                          10%

5. Zjednoczona Lewica                    7% 

6. PSL                                              4%

7. Partia Razem                               2%

8. Nowoczesna                                1%

A tą wersję widziałeś?

Rozszerzona.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 07:49:24

na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że krytykując PiS jestem za PO, ?

#12 ~a nawet szambo.~

~a nawet szambo.~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:12:34

na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że krytykując PiS jestem za PO, ?

Chamstwa  menela nie nazywaj krytyką,bo to dno... .

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:51:26

na jakiej podstawie wyciągasz wnioski, że krytykując PiS jestem za PO,  ?

Oho, przemówił wyborca jedynie słusznej partii. I nawet podpisał się adekwatnie :D

W którym miejscu to napisał?

#14 ~Anty judaszom~

~Anty judaszom~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:24:34

W życiu nie zagłosuję na ludzi, którzy mają na sztandarach multi-kulti, LGBT, ekoterroryzm, feminizm i gender. To dla mnie nie jest lewica tylko lewactwo  !!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:27:47

Wybierzemy mądrze - KORWINa.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:32:21

ZŁODZIEJE już trzęsą POrtkami.

Polacy czekają na oczyszczenie Polski z korupcji, przekrętów, afer miliardowych, mafii, rozkradania majątku narodowego i wielu in. złodziejskich praktyk,kosztem uczciwych Polaków zmuszonych do emigracji,albo przeszukiwania śmietników.

Nie może być przyzwolenia na kolejne 8 lat bezkarnej  kradzieży w strukturach państwa , nawet na najwyższych szczeblach władzy wspieranej przez reżimowe media -POmagające ukryć afery itp. przekręty..

Już czas oczyścić Polskę z Patologii Obłudy i Oszustów, zło nazwać złem .
 Tylko Prawo i Sprawiedliwość  ma szansę doprowadzić Polskę do normalnego stanu i uratować nas przed POstępującą degrengoladą POpslu.

Już czas OCZYŚCIĆ DOM ...dom ze śmieci....

#17 Hackney

Hackney

Swojak

• PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 23 październik 2015 - 14:45:13

#18 ....

....

suum cuique

• PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 23 październik 2015 - 15:17:30

Pojutrze, w niedzielę 25 października nie miejsce już na żarty. Przy urnach zadecydujemy, my wolni myślowo, poglądowo i wyznaniowo Polacy, o tym czy po tej niedzieli nadal będziemy WOLNI.

Różne obietnice składają w formie wędliny kampanijnej różne komitety wyborcze.

Ale też różne obietnice PRZEMILCZAJĄ.

Jedną z przemilczanych, skrzętnie ukrytą na czas kampanii obietnic, jest obietnica zmiany Konstytucji RP (projekt Konstytucji autorstwa Prawa i Sprawiedliwości, o tym tutaj --> http://forum.gp24.pl...tucji-t103240/

Zmiany ekip rządzących są rzeczą naturalną w demokracjach. Ta zmiana dokona się najprawdopodobniej w wyniku niedzielnych wyborów.

Problem zacznie się, gdy PiS wygra takim stosunkiem głosów, ze w przeliczeniu na mandaty, da mu (PiS) 3/5 lub więcej głosów w Sejmie. W takim przypadku PiS będzie mógł dokonać zmian w Konstytucji nie bacząc na jakiekolwiek i kogokolwiek głosy wątpliwości czy wręcz sprzeciwu. Opozycja (która z natury rzeczy ma za zadanie kontrolować i wytykać błędy ekipie rządzącej) nie będzie opozycją konstruktywną.

Przy ponad 3/5 mandatów, a przez to i głosów, w rękach PiS, opozycja będzie opozycją malowaną, opozycją pozbawioną podstawowego oręża opozycji, mianowicie możliwością zawetowania ustaw z którymi się nie zgadza.

Jeszcze jedna, bardzo ważna sprawa o której nie wszyscy chcący wziąć udział w niedzielnych wyborach wiedzą lub zdają sobie z niej do końca sprawę.

Zastanówmy się mocno i przekalkulujmy nie tylko na kogo chcemy zagłosować, ale też na kogo na pewno NIE CHCEMY.

Najprawdopodobniej PiS w niedzielę otrzyma najwięcej głosów, a więc wygra.

Jeśli, oczywiście, taka jest wola wyborców.

Ale, co WAŻNE!, jako zwycięzca otrzyma, jako swoisty "bonus" w postaci wszystkich głosów oddanych na komitety, które nie przekroczyły wymaganego progu wyborczego.

Może więc wygrać wybory i rządzić, ale nie mieć tych kluczowych 3/5 mandatów w Sejmie.

Ale po dodaniu głosów oddanych na tych, którzy do Sejmu się nie dostali - może już te 3/5 osiągnąć.

A wtedy NIKT I NIC nie powstrzyma PiS przed majstrowaniem przy Konstytucji wg własnego pomysłu i widzimisię.

Głęboko przemyślanych i mądrych niedzielnych decyzji wszystkim życzę.

#19 Sceptyk z Słupska

Sceptyk z Słupska

Swojak

• PipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 23 październik 2015 - 16:45:03

Niestety dla ludzi partii z pnia "Solidarności" sprawujących dzisiaj władzę, lub aspirujących do jej sprawowania, uniwersalnym lekiem na odpieranie wszelkich zarzutów stało się słowo „wolność”. Propagandowa  ”wolność” przedstawiana jako największa z wartości jaką elity obdarzyły lud prosty, zastąpić powinna według nich deficyt pozostałych dóbr materialnych i niematerialnych składających się na piramidę potrzeb ludzkich. Wolność stała się swego rodzaju słowem – kneblem mającym zamykać krytyczne usta. 

#20 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 23 październik 2015 - 17:27:39

...., dnia 23 Paź 2015 - 2:38 PM, napisał: snapback.png

Pojutrze, w niedzielę 25 października nie miejsce już na żarty. Przy urnach zadecydujemy, my wolni myślowo, poglądowo i wyznaniowo Polacy, o tym czy po tej niedzieli nadal będziemy WOLNI.

Masz racje , bedziemy robić wszystko,

aby być wolnym od wpływów proniemieckiej Platformy Obywatelskiej.

to jest Polska ,

głosujmy  patriotycznie  na polskie partie,

partie reprezentujące  polskie interesy,

a nie obcych sasiednich mocarstw,

takie jak np: PIS, Kukiz, KORWIN :)

12052506_1054882211196760_78661967434139

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, przyszłość, obietnice, prawda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych