Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kogo to obchodzi w co kto wierzy?, czyż nie najważniejszy jest człowiek.

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 14:51:41

"Głupota ludzka nie zna granic".

Pozdrawiam normalnych.

#2 ~Normalny~

~Normalny~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:54:14

"Głupota ludzka nie zna granic".

Pozdrawiam normalnych.

Kogo obchodzi twoja głupota durniu. 
P.S.
Dziękuję za pozdrowienia. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:16:24

Kolejny temat fanatyka religijnego, ale jest przynajmniej z kogo się pośmiać. 
Kacie Oliku ! Napisz coś jeszcze ! 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:26:10

Ludziki, opamietajcie się!

KAT-OLIK puścił kolejnego bąka, czyli zapodał temat.

Proszę, nie dajcie satysfakcji temu typowi i nie odpowiadajcie na jego posty.

Olać dziada, ignorować każdy jego wpis, to najlepsza walka z głupotą!

#5 ~Proboszcz Olek~

~Proboszcz Olek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:29:26

Zaiste powiadam Ci  :rolleyes: ...błądzisz ! Jemu potrzebna jest pomocna dłoń, pomoc duchowa i może także materialna. Z nim trzeba dyskutować.
W związku z tym
 zwracam się do Was drodzy parafianie Głosu Pomorza, żebyście nie dokuczali autorowi tego tematu.

To też jest człowiek ! 

Módlmy się w jego intencji, żeby powrócił na ścieżkę prawdy, tak jak zrobili to na łożu śmierci inni zagubieni, np. Wojciech Jaruzelski i inni z PZPR. 
Chwalmy łąki umajone, góry i doliny zielone !

#6 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:31:53

Zaiste powiadam Ci  :rolleyes: ...błądzisz ! Jemu potrzebna jest pomocna dłoń, pomoc duchowa i może także materialna. Z nim trzeba dyskutować.
W związku z tym
 zwracam się do Was drodzy parafianie Głosu Pomorza, żebyście nie dokuczali autorowi tego tematu.

To też jest człowiek ! 

Módlmy się w jego intencji, żeby powrócił na ścieżkę prawdy, tak jak zrobili to na łożu śmierci inni zagubieni, np. Wojciech Jaruzelski i inni z PZPR. 
Chwalmy łąki umajone, góry i doliny zielone !

Amen prosze ksiedza Proboszcza ! Amen !  :) 
Jestem tego samego zdania.
P.S.
...madrego to az przyjemnie poczytac.  :D

#7 ~Magda z parafii Kolbego~

~Magda z parafii Kolbego~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:37:39

Proszę księdza, a może jemu brakuje pieniędzy na leki psychotropowe ? Moim zdaniem powinnimy ogłosić zbiórkę na leki dla niego. 
Proponuje żeby przynosić dowolne sumy do redakcji Głosu Pomorza, a on niech tam przyjdzie z receptą od swojego specjalisty psychiatry, a ktoś z redakcji zrealizuje receptę z pieniędzy które wspólnie uzbieramy.
Moim zdaniem to dobry pomysł na początek, oczywiście modlitwa też też, ale leki dla niego przede wszystkim. 

#8 ~Proboszcz Olek~

~Proboszcz Olek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:18:19

Bardzo możliwe Magdo, że tak jest, ale nie dowiemy się tego o ile nie będziemy z nim dyskutować i wręcz prowokować go do wypowiadania się. Jeden z Gości zaapelował żeby mu nie odpisywać, żeby go nie podsycać do pisania. Ja mam inne zdanie w tej kwestii. Oczywiście nie mam patentu na rację, ale tak właśnie uważam, że trzeba dyskutować z potrzebującymi, zagubionymi, żeby lepiej dowiedzieć się co im leży na sercu i czego potrzebują.

W tym przypadku diagnoza jest prosta, bo to jest prosty człowiek. Świadczy o tym chociażby to, że popełnia on wciąż te same błędy w pisowni i zapewne w mowie, a po tym rozpoznaje się czy ktoś jest porządnie wykształcony czy nie jest wykształcony wcale, tak jak ten tutaj *autor tego tematu.
Nie mogę patrzeć jak niektórzy na forum wciąż się śmieją z tego człowieka / i tutaj jest moja uwaga do Czcigodnej Czarnej Pantery. Wstydziłbyś się ! Tak sobie pogrywać z kogoś ociężałego umysłowo, to grzech ! Tak nie przystoi Chrześcijaninowi ! Inni też nie jesteście zbyt mili względem tego człowieka, który takimi właśnie tematami które wciąż zakłada na forum - woła o pomoc, prosi o nią, a Wy zamiast mu pomóc, to mu dokuczacie !

W ramach pokuty proszę zmówić różaniec i pójść niezwłocznie do spowiedzi.
Magdo, pomysł ze zbiórką na leki psychotropowe dla niego jest dobry. 
Proponuję żeby zbiórką zajął się Czcigodny Czarna Pantera i żeby on był skarbnikiem, bo ponoć zna On całą redakcję GP i podobno jest Moderatorem w stanie spoczynku.
Zmobilizujmy się wszyscy społem dla dobra tego potrzebującego człowieka. 
Taka jest moja wola.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:34:13

Taka jest moja wola.

Swoją wolę możesz wsadzić w cztery litery. 

#10 ~Kultury trochę !~

~Kultury trochę !~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:50:43

Tobie ? Musisz poprosić, nie ma nic ot tak. Jest takie magiczne słowo: proszę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:53:13

Powiało seksem w małym mieście.

Chronić dzieci !!!

#12 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:08:15

Bardzo możliwe Magdo, że tak jest, ale nie dowiemy się tego o ile nie będziemy z nim dyskutować i wręcz prowokować go do wypowiadania się. Jeden z Gości zaapelował żeby mu nie odpisywać, żeby go nie podsycać do pisania. Ja mam inne zdanie w tej kwestii. Oczywiście nie mam patentu na rację, ale tak właśnie uważam, że trzeba dyskutować z potrzebującymi, zagubionymi, żeby lepiej dowiedzieć się co im leży na sercu i czego potrzebują.

W tym przypadku diagnoza jest prosta, bo to jest prosty człowiek. Świadczy o tym chociażby to, że popełnia on wciąż te same błędy w pisowni i zapewne w mowie, a po tym rozpoznaje się czy ktoś jest porządnie wykształcony czy nie jest wykształcony wcale, tak jak ten tutaj *autor tego tematu.
Nie mogę patrzeć jak niektórzy na forum wciąż się śmieją z tego człowieka / i tutaj jest moja uwaga do Czcigodnej Czarnej Pantery. Wstydziłbyś się ! Tak sobie pogrywać z kogoś ociężałego umysłowo, to grzech ! Tak nie przystoi Chrześcijaninowi ! Inni też nie jesteście zbyt mili względem tego człowieka, który takimi właśnie tematami które wciąż zakłada na forum - woła o pomoc, prosi o nią, a Wy zamiast mu pomóc, to mu dokuczacie !

W ramach pokuty proszę zmówić różaniec i pójść niezwłocznie do spowiedzi.
Magdo, pomysł ze zbiórką na leki psychotropowe dla niego jest dobry. 
Proponuję żeby zbiórką zajął się Czcigodny Czarna Pantera i żeby on był skarbnikiem, bo ponoć zna On całą redakcję GP i podobno jest Moderatorem w stanie spoczynku.
Zmobilizujmy się wszyscy społem dla dobra tego potrzebującego człowieka. 
Taka jest moja wola.

Przepraszam Ksieze Proboszczu  -_- ...faktycznie czesto nie moge sie powstrzymac od smiechu, prosze o wybaczenie. Obiecuje poprawe ...ale on tak smiesznie pisze, ze czesto sie zapominam i nie moge sie powstrzymac od smiechu.  :D

...a jak jeszcze zapoda on ten swoj staly notoryczny blad z nieprawidlowom odmianom przez przypadki, to nie ma sily zebym sie nie zasmial. 
...tyle razy, tyle lat mu to powtarzam, zeby nauczyl sie prawidlowo odmieniac przez przypadki, zeby nie pisal / nie mowil jal agent Bolek (o takom Polske walczylem)...ale to groch o sciane, jak ktos skonczyl zawodowke, ba...zeby tam zawodowke (jak Bolek...elektrycznom  :D )...ale on podobno mial problemy w podstawowce...ale mniejsza z tym.
Masz racje Ksieze Proboszczu...trzeba mu pomoc...zbierajmy wiec na leki dla niego.

Magda ma dobry pomysl.  :)

Proponuje nie chodzic do redakcji GP i tam nie nosic pieniadze w tej intencji.

Proponuje wplacac pieniadze na konto Glosu Pomorza z dopiskiem:

ZBIERAMY DLA CHOREGO
Wszyscy bedziemy wiedziec ze kasa ta jest przeznaczona na leki psychotropowe dla autora tego tematu.
Numer konta jest ogolnie znany, widnieje w papierowym wydaniu bodajze na ostatniej stronie, a jak nie to prosze zadzwonic i sie dowiedziec, poniewaz ja nie jestem upowazniony do podawania takowej informacji...aczkolwiek namawiam do wplat na ten szczytny cel, zeby nasz forumowy kolega wyzdrowial, a przynajmniej mniej cierpial. :)

#13 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3671 postów

Napisano 02 maj 2019 - 21:15:35

Ludziki, opamietajcie się!

KAT-OLIK puścił kolejnego bąka, czyli zapodał temat.

Proszę, nie dajcie satysfakcji temu typowi i nie odpowiadajcie na jego posty.

Olać dziada, ignorować każdy jego wpis, to najlepsza walka z głupotą!

No ale ...

58740048_443401343081328_792267786169194

#14 ~Heteroseksualista~

~Heteroseksualista~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:58:54

He he he, niedowiarki czcze umysły posuną się do wielu niegodziwości żeby naśmiewać się z wiary w Pana Boga.

Takie fotografie można trakować w kategoriach kabaretowych, 

ale czemu to ma służyć ?
Nikt logicznie myślący, nikt normalny nie uzna tego za coś poważnego, to oczywiste,
jednakże ktoś o mniej pofałdowanej korze mózgowej (jak np. autor tego tematu) , czyli ktoś piszący pod wieloma nickami na tym forum może się podniecać końcówką zstępnicy psa.

Wszystko wskazuje jednoznacznie na to, że autor tego tematu vel autor postu z tą fotografią odbytnicy psa - na codzień ma do czynienia z takimi sprawami, niczym przewodniczący partii wiosna.\

.....
Taki to elektorat hehehe. 
lesbijki

geje

biseksualiści

transwestyci

LGBT to zbaczy zboczeńcy

#15 ~Heteroseksualista~

~Heteroseksualista~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 21:59:36

He he he, niedowiarki czcze umysły posuną się do wielu niegodziwości żeby naśmiewać się z wiary w Pana Boga.

Takie fotografie można trakować w kategoriach kabaretowych, 

ale czemu to ma służyć ?
Nikt logicznie myślący, nikt normalny nie uzna tego za coś poważnego, to oczywiste,
jednakże ktoś o mniej pofałdowanej korze mózgowej (jak np. autor tego tematu) , czyli ktoś piszący pod wieloma nickami na tym forum może się podniecać końcówką zstępnicy psa.

Wszystko wskazuje jednoznacznie na to, że autor tego tematu vel autor postu z tą fotografią odbytnicy psa - na codzień ma do czynienia z takimi sprawami, niczym przewodniczący partii wiosna.\

.....
Taki to elektorat hehehe. 
lesbijki

geje

biseksualiści

transwestyci

LGBT to znaczy zboczeńcy

#16 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• PipPipPipPip
  • 3671 postów

Napisano 02 maj 2019 - 22:03:13

I nie to, że komuś cokolwiek  narzucam, coby było jasne, tylko pod rozwagę daje ...  :rolleyes: 

1440917659_hysrym_600.jpg

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:05:40

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

P.s. Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale tuman !  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rolleyes:

#18 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24

• PipPipPipPip
  • 3671 postów

Napisano 02 maj 2019 - 22:07:33

Nikt nie śmieje się a twojego boga, a każdy ma prawo do samodzielnego myślenia,  rozum  własną wolę !

I nie ma co cyrkować !

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 02 maj 2019 - 22:09:21

#19 ~Karolina C.~

~Karolina C.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:11:54

ale tuman !  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rolleyes:

Ten co wkleja te fotki też hihihi.

Takich fotek jest zatrzęsienie w internecie i innych też.

On musi naprawdę być mocno zagubiony,  że aż tak jest zawzięty.  
Nieszczęśnik uznaje niewierzących za mędrców, pewnie siebie też,

biedaczysko.

Niech ten temat będzie jego, niech tutaj on bryluje i wkleja podobne fotki, skoro daje mu to ulgę i wytchnienie. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:17:24

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

Odmiana przez przypadki zawsze była jego słabom stronom.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Dajcie spokoj temu fanatykowi religijnemu.  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych