Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kody na złoto Game of War fire age android

Game of War fire age kody hacki czity android apk gry gra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziomeczek11

ziomeczek11

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2015 - 14:23:36

Cześć. Na początku przepraszam, że pisze w dziale kultura ale nieznalazłem działu 'gry' a przydał by się :) Więc piszę bo mam pytanie do użtkowników tego forum a wszczególności osób, które graj grają w gre  Game of War fire age. Czy znacie może jakieś kody lub hacki na dodatkowe złoto?  No chyba nietylko mnie wnerwia to, że producenci tej gry liczą na to, że bede placić realna kase za jakieś złoto w tej grze. Jak dlamnie chyba ich ostro porąbało. Cała ta głupia moda na niby darmowe gry ale ukrytymi opłatami za różne bzdety mi się niepodoba. Dlaczego niezobią płatnej gry ale bez opłat? Wolałbym zaplacić raz 10 zł i cieszyć się grą na równi z każdym. Niż grać za darmo ale jednak nienarówni bo przecież niektórzy wykupują złoto za normalną kase czy smsy. Tak więć czy spotkaliście się z jakimiś kodami do tej gry? Ja trochę szukałem ale nic nieudało mi się znależć :( Pozdrawiam

#2 ~rysiekzklanu~

~rysiekzklanu~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 09:38:33

Dzięki Wielkie. Właśnie sprawdziłem ten hack i działa jak należy. hihi :P

#3 ~januszsz~

~januszsz~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 11:57:49

Właśnie pobrałem te hacki na androida i wszystko działa elegancko . Dodaje złoto a to jest najwazniejsze! Ciekawe tylko jak długo będzie działać.... Tak czy siak teraz szybko natrzaskam sobie złota i spokój :P

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 13:31:35

Pobrałem jakiś plik ale nie mogę go otworzyć i nie wiem gdzie mam go wgrać, podpowie ktoś?

#5 ~Brawo naiwniaki~

~Brawo naiwniaki~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 20:14:30

A ile kasy w sumie realnej wam wzięło z tel za te haki niby? Haha więcej pewnie niż koszt złota... sms premium i to na dodatek przychodzą płatne.pierwsze poczytać forum o tym numerze radzę... co tam należy wpisać do potwierdzenia;) powodzenia

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 23:48:46

I kosztują te czeki tylko 30 zł a ciężko je uruchomic

#7 ~des~

~des~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 23:14:57

Nie działa - naciąganie na kasę

#8 ~arekar1~

~arekar1~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 19:01:21

#9 ~arekar1~

~arekar1~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 19:03:33

Te hacki na prawde działają ? Próbowałempobrać itd prosze o odpowiedz

#10 ~Lioooil~

~Lioooil~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 00:19:59

Lipa naciaganie nie dziala wira zlapalem musz eprzeinstalowac system lipa lipa wirusy wirusy naciaganie 30 pln do rachunku

#11 ~krak~

~krak~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 12:13:14

Cześć. Na początku przepraszam, że pisze w dziale kultura ale nieznalazłem działu 'gry' a przydał by się :) Więc piszę bo mam pytanie do użtkowników tego forum a wszczególności osób, które graj grają w gre  Game of War fire age. Czy znacie może jakieś kody lub hacki na dodatkowe złoto?  No chyba nietylko mnie wnerwia to, że producenci tej gry liczą na to, że bede placić realna kase za jakieś złoto w tej grze. Jak dlamnie chyba ich ostro porąbało. Cała ta głupia moda na niby darmowe gry ale ukrytymi opłatami za różne bzdety mi się niepodoba. Dlaczego niezobią płatnej gry ale bez opłat? Wolałbym zaplacić raz 10 zł i cieszyć się grą na równi z każdym. Niż grać za darmo ale jednak nienarówni bo przecież niektórzy wykupują złoto za normalną kase czy smsy. Tak więć czy spotkaliście się z jakimiś kodami do tej gry? Ja trochę szukałem ale nic nieudało mi się znależć :( Pozdrawiam

Tornister spakowany? .. To do szkoły gimbusie!

Za 10 zeta to sobie możesz drożdzówkę kupić .. a nie grać. 

Wyrośnie z Ciebie złodziej, bo kody i hacki to po prostu okradanie włascicieli tej gry. Jak ci nie podoba się , to graj w Angry Birds.

#12 ~Majo~

~Majo~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 13:27:57

Ako stiahnuť heck game of war alebo pošle mi niekto hack ? Alebo poradí mi niekto ako zyskat zlato zdarma ?

#13 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 23:45:02

Cześć. Na początku przepraszam, że pisze w dziale kultura ale nieznalazłem działu 'gry' a przydał by się :) Więc piszę bo mam pytanie do użtkowników tego forum a wszczególności osób, które graj grają w gre Game of War fire age. Czy znacie może jakieś kody lub hacki na dodatkowe złoto? No chyba nietylko mnie wnerwia to, że producenci tej gry liczą na to, że bede placić realna kase za jakieś złoto w tej grze. Jak dlamnie chyba ich ostro porąbało. Cała ta głupia moda na niby darmowe gry ale ukrytymi opłatami za różne bzdety mi się niepodoba. Dlaczego niezobią płatnej gry ale bez opłat? Wolałbym zaplacić raz 10 zł i cieszyć się grą na równi z każdym. Niż grać za darmo ale jednak nienarówni bo przecież niektórzy wykupują złoto za normalną kase czy smsy. Tak więć czy spotkaliście się z jakimiś kodami do tej gry? Ja trochę szukałem ale nic nieudało mi się znależć :( Pozdrawiam

#14 ~krzysio69~

~krzysio69~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 07:57:32

Cześć. Na początku przepraszam, że pisze w dziale kultura ale nieznalazłem działu 'gry' a przydał by się :) Więc piszę bo mam pytanie do użtkowników tego forum a wszczególności osób, które graj grają w gre Game of War fire age. Czy znacie może jakieś kody lub hacki na dodatkowe złoto? No chyba nietylko mnie wnerwia to, że producenci tej gry liczą na to, że bede placić realna kase za jakieś złoto w tej grze. Jak dlamnie chyba ich ostro porąbało. Cała ta głupia moda na niby darmowe gry ale ukrytymi opłatami za różne bzdety mi się niepodoba. Dlaczego niezobią płatnej gry ale bez opłat? Wolałbym zaplacić raz 10 zł i cieszyć się grą na równi z każdym. Niż grać za darmo ale jednak nienarówni bo przecież niektórzy wykupują złoto za normalną kase czy smsy. Tak więć czy spotkaliście się z jakimiś kodami do tej gry? Ja trochę szukałem ale nic nieudało mi się znależć :( Pozdrawiam

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 18:12:02

ciekawe , ale pobrać nie można 

#16 ~ciekawska~

~ciekawska~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 12:57:26

Witam

Piszę z zapytaniem czy ktoś z was posiada tę paczkę z hackami Pawlickiego? I czy faktycznie działają?

#17 ~Bartosz... Konto tanio~

~Bartosz... Konto tanio~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:30:28

Po co wam hacki.. kupcie konto odemnie. 860M mocy, 10M t4, ponad milion zlota, duzo surowcow i przyspieszen. Chetnych zapraszam do Sojuszu Polish Husar Riders. DSprzedajacy ForSale23

#18 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 12:00:48

Witam , nie polecam żadnej ze stron , sa tam sami naciągaczy , do tej pory dostaje SMS z głupia informacja , koszt SMS 18 zł , a miało buc tak prosto , naciągacze i nic wiecej , nie polecam tylko kasę wyciągają , złodzieje ,.

#19 ~Cesiek~

~Cesiek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 21:37:56

Jak wgrac te kody i gdzie ich znalesc

#20 agnes1904

agnes1904

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2016 - 14:57:56

masz racje z tymi sms'ami mi tez to przychodzi to WALEK jest

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Game of War, fire age, kody, hacki, czity, android, apk, gry, gra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych