Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

237 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~nie kumający~

~nie kumający~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 19:28:35

skoro nasza gospodarka rozwija się oszałamiająco i jest tak dobrze, to po co te zmiany na niekorzyść pracowników ? Ktoś tu chce zrobić rozróbę w kraju.

#222 ~pracodawca~

~pracodawca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:25:58

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie.  :D

#223 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 21:01:31

Pojebalo troszeczke nadgodziny dla pracodawcy NIE

#224 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:56:38

SZUKAJA GLUPICH DO PRACY W NADGODZINACH ZA DARMO ?!

pytanie hdzie ich znajda

#225 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 18:20:22

Co to ma być kpina ! Na dziś to jest 8 stycznia 2019 roku mam prawie 50 dni urlopu, pracodawca mi go nie da- bo ludzi niema !!! i co robię 50 dni za darmo !!!

#226 Steven Holland

Steven Holland

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:36:01

Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usługa dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczkę konsolidacyjną, venture capital, pożyczkę biznesową, pożyczkę edukacyjną, kredyt mieszkaniowy i pożyczkę z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat.

Czy Twój bank został odrzucony? Czy masz zły kredyt? Czy masz niezapłacone rachunki? Masz długi? Czy potrzebujesz założyć firmę? Nie martw się, bo jesteśmy tutaj, aby zaoferować ci niskoprocentowy kredyt.

Porozmawiaj z naszym doradcą kredytowym, kontaktując się z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com

strona internetowa: www.skylevelltd.com

#227 ~Masakra~

~Masakra~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:07:59

We

#228 ~Żmija Ruda~

~Żmija Ruda~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:15:26

Ruda baba ma chyba sieczkę w mózgu niech ktoś ją wypie.doli z tego stanowiska bo robi wszystko na opak zamiast pomagać pracownikowi to podkłada mu dołki i to duże ! Jak w można robić nadgodziny i nie dostać za to kasy bezsensu ta ich całkiem polityka co jedynie umieja to do każdej nowej ustawy dodawać słowo plus jak by miało to jakieś ku*** znaczenie !!! Może tak urlop + i nadgodziny + a nie ku*** minus na osobne konto po ******** mi bezpłatny urlop jak połowa osób w kraju jak i nie większość normalnych 26 dni nie może wybrać w ciągu roku ! Alibabe sprowadzcie do Polski żeby za nas napier***a bo jak tak ma być to ja napewno za darmo nadgodzin robić nie będę niech ta ruda przyjdzie i robi sama

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 07:40:52

Urlop przepada po I kwartale następnego roku.   Brakuje tylko tego, aby wypłata przepadała po I tygodniu następnego miesiąca. 

#230 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:41:39

Skandal!!! Co ten PIS wyprawia!! Chce zrobić z pracownika niewolnika!??.A co na to związki zawodowe? Pozwolą na to? To się już nie będzie brało nadgodzin skoro będzie to praca za darmo bo pracodawca zabierze moje zarobione pieniądze.Po prostu planowane złodziejstwo na pracowniku !! I gdzie tu prawo,gdzie sprawiedliwość? Ale to tak jest jak się daje władzę w kraju bankierom i ich kumplom.Czyli jak pracodawca nie da mi urlopu do końca pierwszego kwartału to mi on przepadnie.No fajnie,już widzę takich pracodawców,którzy "likwidują" urlopy pracownikom.Liczę że Polacy nie dadzą się i wyjdą na ulicę jak Węgrzy.

#231 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:45:38

Zapamiętajmy ludzie to przy urnie wyborczej!! Już niedługo i można będzie im podziękować.Oni wcale dłużej nie muszą rządzić.I nie powinni.

#232 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:50:41

Jeszcze trochę i żegnamy,w po się pani nie znajdzie

#233 ~Munia~

~Munia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 22:18:11

Wreszcie coś sensownego Urlop należy wykorzystać do końca I kwartalu Skończy się chomikowanie urlopu i przesciganie się w ilości niewykorzystanego urlopu

#234 ~Klika~

~Klika~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 11:00:20

Od kiedy to ma wejść ?

#235 ~Jurgiel~

~Jurgiel~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 16:21:52

Kiedy pytam się w pracy o urlop to słyszę nie teraz, nie mam kim cię zastąpić,tak kilka podchodów robię co jakiś czas,w końcu nie wytrzymuję tego ciągłego proszenia i poniżania się i idę do lekarza na zwolnienie.Urlop stary ciągnie mi się od kilku lat,bo nie mogę go wykorzystać i takich osób w firmie jest 50%,urlop nie jest mój tylko do dyspozycji pracodawcy a teraz wychodzi że będzie miał przepaść?to pracodawca jeśli trzyma mnie w pracy powinien być przymuszany do dawania urlopu lub ekwiwalent co najmniej 3 stawek dziennych za dzień urlopu.

#236 ~Pracująca~

~Pracująca~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 22:01:07

Sobie tysiące a my mamy za darmo pracować... Żal i Żenada

#237 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 19:43:25

Pytanie do Pani min.Rachwalskiej.Pani minister czy emeryci w tym roku dostaną 500+ jak w roku ubiegłym.W ubiegły oku mieli dostać w późniejszym terminie,ale kłamstewko wyszło naszemu rządowi,czy w tym roku będzie podobnie.Wydaje mi się że tak.

#238 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:30:02

Niektóre zmiany proponowane przez idiotów. Gimbusów, którzy nigdy nie pracowali za wyjątkiem posad załatwianych przez tatusia. W szczególności przepadek urlopu wypoczynkowego to kuriozum. Znowu PIS straci (niestety) z 10 % poparcia i będzie musiał ustawę Prezes wyrzucić do kosza. Kim jest osoba, która to proponuje. To jakiś szkodnik. Nie tylko dla PIS-u ale też Polaków. Każdy wie, że to pracodawca reguluje kwestie pobierania urlopów wypoczynkowych. Kiedy zezwala to pracownik korzysta. Nigdy odwrotnie! Przepis powinien przewidywać, że jeśli pracodawca nie wyśle w ustalonym (zaplanowanym) terminie pracownika, to płaci kasę! Proste?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych