Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

227 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~nie kumający~

~nie kumający~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 19:28:35

skoro nasza gospodarka rozwija się oszałamiająco i jest tak dobrze, to po co te zmiany na niekorzyść pracowników ? Ktoś tu chce zrobić rozróbę w kraju.

#222 ~pracodawca~

~pracodawca~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:25:58

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie.  :D

#223 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 21:01:31

Pojebalo troszeczke nadgodziny dla pracodawcy NIE

#224 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 10:56:38

SZUKAJA GLUPICH DO PRACY W NADGODZINACH ZA DARMO ?!

pytanie hdzie ich znajda

#225 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 18:20:22

Co to ma być kpina ! Na dziś to jest 8 stycznia 2019 roku mam prawie 50 dni urlopu, pracodawca mi go nie da- bo ludzi niema !!! i co robię 50 dni za darmo !!!

#226 Steven Holland

Steven Holland

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:36:01

Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usługa dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pożyczki osobiste, pożyczkę konsolidacyjną, venture capital, pożyczkę biznesową, pożyczkę edukacyjną, kredyt mieszkaniowy i pożyczkę z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat.

Czy Twój bank został odrzucony? Czy masz zły kredyt? Czy masz niezapłacone rachunki? Masz długi? Czy potrzebujesz założyć firmę? Nie martw się, bo jesteśmy tutaj, aby zaoferować ci niskoprocentowy kredyt.

Porozmawiaj z naszym doradcą kredytowym, kontaktując się z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com

strona internetowa: www.skylevelltd.com

#227 ~Masakra~

~Masakra~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:07:59

We

#228 ~Żmija Ruda~

~Żmija Ruda~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:15:26

Ruda baba ma chyba sieczkę w mózgu niech ktoś ją wypie.doli z tego stanowiska bo robi wszystko na opak zamiast pomagać pracownikowi to podkłada mu dołki i to duże ! Jak w można robić nadgodziny i nie dostać za to kasy bezsensu ta ich całkiem polityka co jedynie umieja to do każdej nowej ustawy dodawać słowo plus jak by miało to jakieś ku*** znaczenie !!! Może tak urlop + i nadgodziny + a nie ku*** minus na osobne konto po ******** mi bezpłatny urlop jak połowa osób w kraju jak i nie większość normalnych 26 dni nie może wybrać w ciągu roku ! Alibabe sprowadzcie do Polski żeby za nas napier***a bo jak tak ma być to ja napewno za darmo nadgodzin robić nie będę niech ta ruda przyjdzie i robi sama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych