Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

237 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 14:43:38

Ta pani to powinna się leczyć albo z

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 16:05:53

Pojebało ją! Ludzie na ulice !!!

#3 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 17:34:47

Droga Pani Moniko . Jaka Pani? Okropna baba brzydka a na dodatek mającą gdzieś społeczeństwo. Niech sama pracuje za darmo chociaż ona nie pracuje tylko wymyśla bzdury.

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 17:37:34

Na ulicę wszyscy. Koniec z ich zakazami, nakazami. Durnie cos wymyśla a my mamy cierpieć.

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 17:37:47

Na ulicę wszyscy. Koniec z ich zakazami, nakazami. Durnie cos wymyśla a my mamy cierpieć.

#6 ~Inshi~

~Inshi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:48:50

No to firmy ktore bazowaly glownie na nadgodzinach beda liczyc straty jak ludzie przestana pracowac nadgodziny bez pieniedzy :)

#7 ~Inshi~

~Inshi~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:48:59

No to firmy ktore bazowaly glownie na nadgodzinach beda liczyc straty jak ludzie przestana pracowac nadgodziny bez pieniedzy :)

#8 ~Stachu~

~Stachu~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 21:07:46

Chcą tym sposobem wygrać wybory straszą ludzi .... A później pojawi się słynny pan prezes który nie pozwoli by polaków okradano z ich pieniędzy, i nie doprowadzi do tego by ustawa przeszła. Dum®ny naród w podzięce odda głos na PiS

#9 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 22:22:38

Nadgodziny. Jak nie będą płacić to pirdzielę nie robię. Moje nadgodzony - moje pieniądze . Ja nie mam 500+ a żyć muszę . Ja i moje dzieci musimy za coś żyć

#10 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 22:31:57

Dzieci to potrzeba serca a nie maszynki aby na nich zarabiać

#11 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 22:32:27

Dzieci to potrzeba serca a nie maszynki aby na nich zarabiać

#12 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 06:59:46

nikt nie będzie pracował za darmo, skoro ja zarobiłam swoje pieniądze, to ja chcę decydować na co chcę je wydać...ani to dobre zmiany dla pracownika, ani dla pracodawcy...a później zdziwienie, że ludzie wyjeżdżają z kraju... a co ich tu ma trzymać? nadgodziny nie, urlopy zabrać, pensja bez zmian, a kredyty hipoteczne w górę / bo przez rząd i jego nowości banki mają zwiększyć prowizję - informacja z radia/. Dojdzie do tego, że ludzie pracujący powyjadą, a zostaną tylko Ci co utrzymują się z 500+. Ciekawe tylko kto zarobi na emerytury,polityka Państwa godna pochwały ...

#13 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:45:35

Możecie być pewni że przy tym systemie pracy Przewozy Regionalne staną z powodu braku pracowników (maszynistów,kierowników). Obecnie bez nadgodzin nie są wstanie obsadzić planowych pociągów. Jeśli nie zapłacą za nadgodziny na pewno nikt nie będzie pracował dodatkowych godzin. Wolę w tym czasie dorobić sobie w innej firmie,a pociągi nie będą uruchamiane z powodu braku ludzi.Za wypłatę bez nadgodzin nikt z młodych nie przyjdzie pracować,a wielu z obecnych jeszcze odejdzie.

#14 ~Mm~

~Mm~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 11:14:57

Każdy przychodzi do pracy zarabiać pieniądze, a nadgodziny to poświęcony czas dla rodziny i siebie , więc życzę powodzenia w planowanych zmianach.

#15 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 13:25:18

Za darmo przyjdzie robić ot rządy Pisiorow

#16 ~Zocha~

~Zocha~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 14:31:51

Psie syny,nie wiedzą już jak człowieka upodlić.Jak będzie tak dalej to baj baj kaczorki.

#17 ~tw lolek~

~tw lolek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:30:42

dobre zmiany dla pracodawców..., dostają kolejne narzędzia do oszukania pracownika i pozbawienia go godności i choć to w większości ludzie tzw. wierzący, to nie odpuszczą takiej okazji, by mu zabrać cokolwiek się da z jego zarobków. A o takich się słyszy, że w Słupsku ich nie brakuje!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 08:16:41

Dobrze, że jeszcze pensję pozwalają brać. Tak byśmy robili za kartki ma żywność, ubrania i raz w miesiącu bak do pełna. Pracujący w sektorze wytwarzającym PKB to najbardziej znienawidzona grupa społeczna - kułaki, prywaciarze itd Zapewne z tego względu, że utrzymują to socjalne, opiekuńcze państwo, madki+, górników, urzędasów, patologie na zasiłkach etc etc. Z tego powodu należy nas bezwzględnie nienawidzić. Wenezuela+ coraz bliżej...

#19 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 10:08:44

Podnieśli wszystkie opłaty a teraz ludzie nawet nie będą mieć wypłacanych nadgodzin. Skąd wezmą pieniądze na te podwyżki? Wyczarują sobie.

#20 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 01:32:38

Przestancie wreszcie pisać te bzdury bo to i tak nie przejdzie .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych