Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kobieto - zostań przedsiębiorcą :: zobacz komentowany artykuł

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 05:27:00

No szkoda. Szkoda, ze przez tyle, tyle lat panowania bezrobocia tak mało się robiło dla ludzi. Teraz, gdy praca jest to i takie projekty są skuteczne i na miejscu. Praca jest, bo młodzi wyjechali. Budują dobrobyt w innym kraju. A cała ta "transformacja"? Iluż to ludzi nie przeżyło, nie doczekało, załamalo się. To tylko co mi do głowy przychodzi: pewna kobieta, zwolniona z pracy wskutek zlikwidowania klubu wiejskiego, w którym pracowała (początek lat 90-tych, pewien mężczyzna, któremu grozilo zwolnienie). To są moje osobiste spotkania z ludzkimi dramatami. W tym temacie nie ma statystyk. Czy to rzeczywiście musiało się odbyc tak drastycznie?

#2 ~słup od lampy~

~słup od lampy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 09:23:00

11,5 tys...to na waciki?Minimum na włąsny biznes to 50tys i nie moje to zdanie ale panów ekonomistów z TV ....Robimy ,udajemy ale zycia nie oszukamy.za te grosze nic ise nie da zrobic...puk ,puk w ten pusty dziub.Moze tak skonczmy te farse z pomoca dla bezrobotnych ...z ofetrami pracy które to czekaja na "leniwych " bezrobotnych...przerobiłem ten temat dogłebnie ...Urzedy Pracy ..naganiaja pracowników firmom które oferuja staze zamiast normalnmego zatrudnienia,stawki niskie ..czesto na czarno...za prace(5zł na h).Wiecznie wiszxaa te same oferty,firm słynacych z wyzysku na lokalnym rynku.Bezrobocie spadło bo ludzie powyjezdzali a nie dlatego ze przybyło miejsc pracy,co za deb***izmy panosza sie po tym pieknym kraju pełnym deb***i i pozerów-biznesmenów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych