Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 12:39:25

Antidral jest bardzo skutecznym srodkiem na pocenie polecam go jesli ktos ma z tym problem ja go stosuje i mi pomaga.

#2 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 13:22:29

Problemem nie jest samo pocenie się - to proces naturalny. Problemem jest brak higieny osobistej. Pot dopiero po jakimś czasie rozkłada się i wydziela fetor. Wystarczy zaprzyjaźnić się z mydłem, wodą, dezodorantem i odpowiednio często zmieniać ubrania.

Użytkownik Obywatel edytował ten post 26 lipiec 2009 - 13:23:09

#3 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 13:37:45

Antidral jest bardzo skutecznym srodkiem na pocenie polecam go jesli ktos ma z tym problem ja go stosuje i mi pomaga.

==============================
Loluś !!!
Przeczytałaś dokładnie ów artykuł ???
Higienę ciał utrzymasz przy pomocy produktów COLGATE, natoniast w aptece zaproponują Ci ""jelito grube"" ;) :D :rolleyes:

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 15:17:26

Spocony Capar!

#5 ~Nauczycielka_Biologii~

~Nauczycielka_Biologii~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 17:22:55

Jeśli mydło i dezodorant nie pomagają to nasmarujta się cebulą, a w krytycznych przypadkach końskim łajnem - to z pewnością zniweluje przykry zapach potu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2009 - 17:59:20

Wlasnie zaparzylam sobie szalwie,musze plukac usta po usunieciu zeba.Na opakowaniu wyczytalam,ze picie szalwi pomaga w przypadku nadmiernego pocenia sie.

Przestance sobie dogryzac,to tak odnosnie wpisow wczesniejszych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 12:21:47

Wlasnie zaparzylam sobie szalwie,musze plukac usta po usunieciu zeba.Na opakowaniu wyczytalam,ze picie szalwi pomaga w przypadku nadmiernego pocenia sie.

Przestance sobie dogryzac,to tak odnosnie wpisow wczesniejszych.

To prawda:) Ja nie cierpię na nadmierną potliwość. Ostatnio zainwestowałam w antyperspirant Dove Hairminimising. Jestem zadowolona z ochrony jaka mi daje, no i cierpliwie czekam na to by odrastające włoski były cieńsze;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 20:10:22

Jeśli mydło i dezodorant nie pomagają to nasmarujta się cebulą, a w krytycznych przypadkach końskim łajnem - to z pewnością zniweluje przykry zapach potu.

Wez moze pod uwage to,ze potliwosc moze byc spowodowana choroba.To nie zawsze brak higieny,jasne!

#9 ~ośla_łączka~

~ośla_łączka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 16:07:44

To prawda:) Ja nie cierpię na nadmierną potliwość. Ostatnio zainwestowałam w antyperspirant Dove Hairminimising. Jestem zadowolona z ochrony jaka mi daje, no i cierpliwie czekam na to by odrastające włoski były cieńsze;)

A jak długo go używasza? i Jak myślisz ile czasu potrzeba żeby zobczyć pierwsze efekty? Chyba że już widać....

#10 ~~lalka~~

~~lalka~~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2009 - 10:06:33

Z HairMinimising jest tak że żeby zadziałał trzeba go stosować przez conajmniej 2 miesiące. Ja widziałam efekty już po pierwszym użyciu ale był to efekt na skórze, była delikatniejsza. No wiadomo że nic nie działa od razu, cudów nie ma. Ale regularne stosowanie na pewno przyniesie efekty.

#11 ~Annia~

~Annia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 15:28:54

Rzeczywiście na takim środku jak Etiaxil można polegać, jak ktoś ma problem ze zbyt obfitym poceniem, sama jestem taką osobą i nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania bez tego!

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 15:13:44

Tak, jak napisała Ania, kiedy domowe i naturalne sposoby nie działają, trzeba sięgać po coś mocniejszego, jeśli chce się komfortowo żyć. np. własnie Etiaxil

#13 ~popader~

~popader~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 12:10:00

Spróbuj z naturalnymi kosmetykami HB - tzn. ich dezodorantem. Przynajmniej u mnie nie ma żadnych problemów. Psikam się jeden raz, nad ranem i przez cały dzień mam święty spokój. Nie pojawiają się problemy z cerą, a przeciwnie - wygląda ona naprawdę idealnie, ale na uzyskanie tego efektu również się trochę naczekałam. 

#14 ~pokade~

~pokade~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 13:24:41

Używajcie naturalnego dezodorantu HB - naprawdę wystarczy. Też miałam takie problemy, ale już jest spoko. Zero problemów z cerą, zero problemów z potem, a właśnie na takich efektach nam zależało. A jak to wygląda w waszym przypadku? 

#15 ~DOminik~

~DOminik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 15:01:48

E tam wy tylko chemia i herbatki. Ja wypróbowałem jontoforezę a dokladnie Electro Antiperspirant i spokój mam na dłuuugo

#16 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 23:03:34

Poszukuję osób do badania psychologicznego dotyczącego - najogólniej ujmując - konsekwencji nadmiernej potliwości. 
Szukam osób, które cierpią na tę dolegliwość i skłonne by były wypełnić kilka kwestionariuszy. Skany kwestionariuszy mogę przesłać mailem. 
Wypełnienie testów zajmuje około 30 min.
Może jest wśród Was ktoś lub może znacie kogoś, kto chciałby wziąć udział w badaniu?
Osoby, które chciałaby pomóc i wziąć udział w badaniu proszę o kontakt mailowy.

hhmag2019@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję - Dorota

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 23:29:31

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem :D Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm :D Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat... :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych