Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KĘPICE - wybory sołeckie w Żelicach!


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 07:07:04

Jak widać burmistrz Majewska zapatrzyła się na ministra sprawiedliwości oraz naczelnego pisiaka i  w kontrowersyjny sposób uwaliła legalnie wybranego sołtysa Barcikowskiego. 

Niestety p. Barcikowski był ostatnimi laty jak wrzód na jej tłustym zadku czyli taki upierdliwy sołtys , który ciągle zadaje pytania i coś chce . Dla wsi taki sołtys to duży pozytyw , ale dla władzy gminnej  utrapienie. Żeby pozbyć się upierdliwca , który ponownie został wybrany sołtysem szukała haków , szukała i wymyśliła , że wybory unieważni ponieważ Barcikowski owszem jest zameldowany w Żelicach , ale tam nie mieszka. Noż karwasz mać , a gdzie mieszka Majewska??????????????????????/// W Kępicach????? NIE,NIE<NIE!!!  to dlaczego jest burmistrzem Kępic ??? Poza tym coś tu śmierdzi z innej strony - Barcikowski jest podwładnym  nadleśniczego więc dwie [pieczenie przy jednym ogniu  bo " nadl.."to przecież "chop" Majewskiej! 

W drugich wyborach Barcikowski nie głosował traktując je jako nielegalne i złożył w sprawie pozew do sądu ! Mam nadzieję , że uwalisz Majewską i  obnażysz jej hipokryzję! 

Nowy sołtys Żelic to chyba jakiś żart chociaż jeżeli mieszkańcy zamiast dbałości o wieś oczekują tylko zakrapianych zabaw i grilli to dobrze wybrali! #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 09:25:42

A to tak można ? Sołtys musi mieszkać w sołectwie , a burmistrz nie musi mieszkać w gminie? To takie polskie uwalić kogoś niewygodnego .Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych