Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kępice. Chamski pracownik POLO MARKETU.

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Klijent~

~Klijent~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 05:45:28

Na mięsnym totalne dziadostwo . Pozdrawiam szanowne Panie które wciskają śmierdzące mięso ,kroją sery bez rekawiczek i oblizują paluchy po pasztecie jesteście obrzydliwe i nie wychowane . Czy kierownik sklepu tego nie widzi ? Na szczęście są tam też fajni ludzie i tu serdecznie pozdrawiam Panów ,bo to chyba najmilsi ludzie w tym sklepie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 09:23:29

Na mięsnym totalne dziadostwo . Pozdrawiam szanowne Panie które wciskają śmierdzące mięso ,kroją sery bez rekawiczek i oblizują paluchy po pasztecie jesteście obrzydliwe i nie wychowane . Czy kierownik sklepu tego nie widzi ? Na szczęście są tam też fajni ludzie i tu serdecznie pozdrawiam Panów ,bo to chyba najmilsi ludzie w tym sklepie.

Patrzcie o czym myślą ludzie przed wyjściem na Dyngusa.

#43 ~klient 2~

~klient 2~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 04:29:23

trzeba może spróbować pracy a nie wyrażać opinie. widać że dziewczyny na dziale mięsnym sa przemeczone , nie ma komu pracować i jeszcze stojąc w kolejce można od czasu do czasu zaobserwować jakies kontrolę z czego później sa rozliczane. a ilość kobiet na dziale też pozostawia wiele do myślenia. żenada 2 osoby na dziale a kolejka ,a tu widać zę musi towar przyjąć i go wyłożyć . zeszkalowac można każdego .

#44 ~klient 5~

~klient 5~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 04:37:31

pozdrawiam Panie Polomarketu Kępice z działu mięsnego. na takie komentarze typu: kolejka jak za komuny, jeszcze jednej do obslugi nie ma - ONE jeszcze sie uśmiechają. TAK TRZYMAĆ . ja jeszcze smierdzacego mięsa nie kupiłem a przecenione na już do zrobienia - czemu nie :-D

#45 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 15:45:29

Pracowałam w innych sklepach i nie wiem jak wy ale zachrzaniałam za trzy. Tutaj mamy dobrą kierowniczke i człowiek tak jakos z przyjemnoscia chodzi do roboty. No i pieniadze tez lepsze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych