Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kępice. Chamski pracownik POLO MARKETU.

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zetka~

~Zetka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 12:39:30

No widzę koleżanko że nie jesteś w temacie,
Otóż "Mysza" to tylko nick, i chodzi tu o faceta, bo to koleś został tak nazwany(niby), i napisał DONOS do kierownictwa Polo Marketu (jak stary szpicel albo inaczej mówiąc konfident)
A sformułowanie pracownik Polo Marketu; tu chodzi o kobietę, ponieważ tam pracuje kilkanaście kobiet-kasjerek i dwóch chłopaków jako magazynierzy,
Także skoro nie jesteś wtajemniczona w temat to się nie wypowiadaj lepiej.

Niezależnie od wtajemniczenia w temat od obsługi sklepu, urzędników i in. oczekujemy uprzejmości, bo to oni są dla klientów, petentów itp., a nie odwrotnie i to jest ich obowiązek i za to dostają wynagrodzenie. Tylko, że na prowincji, jaką jesteśmy jeszcze pokutuje stare przekonanie z czasów kartek.

#22 ~Cwaniaczek~

~Cwaniaczek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 15:34:08

Niezależnie od wtajemniczenia w temat od obsługi sklepu, urzędników i in. oczekujemy uprzejmości, bo to oni są dla klientów, petentów itp., a nie odwrotnie i to jest ich obowiązek i za to dostają wynagrodzenie. Tylko, że na prowincji, jaką jesteśmy jeszcze pokutuje stare przekonanie z czasów kartek.

No tak, to poniekąd prawda, ale pracownik sklepu wykonuje swoje obowiązki a niema lizać dupy klientom ,
Po prostu robi się swoje i do domu a nie tak jak wszyscy ludzie myślą że np kasjera, sprzedawce itp. można obrażać i bluzgać tak jak to robią co niektórzy,
Wynagrodzenie nie jest otrzymywane za podlizywanie do klientów tylko za spełnianie swoich obowiązków

#23 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 16:07:37

No tak, to poniekąd prawda, ale pracownik sklepu wykonuje swoje obowiązki a niema lizać dupy klientom ,
Po prostu robi się swoje i do domu a nie tak jak wszyscy ludzie myślą że np kasjera, sprzedawce itp. można obrażać i bluzgać tak jak to robią co niektórzy,
Wynagrodzenie nie jest otrzymywane za podlizywanie do klientów tylko za spełnianie swoich obowiązków

O czym Ty piszesz??? Czy tematem tej dyskusji jest obrażanie pracowników sklepów , czy zupełnie coś innego? Chcesz pobiadowlić jacy to oni są nie doceniani przez klientów to załóż sobie nowy wątek .
Ktoś tu napisał o "buractwie" pracownika Polo i do tego się odnoś , a nie do tego czy mają lizać d.upy klientom , czy są obrażani , czy im ktoś bluzga etc. A wynagrodzenie jest także za to , że z usmiechem na ustach i miłym słowem otworzą sklep być może w obecności klienta także w niedzielę .
I nie pisz co WSZYSCY ludzie myślą , bo nie masz nawet pojęcia co myśli ich promil .
Twój nick widzę , że świetnie do Ciebie pasuje- ja wiem , ja widzę , ja muszę , ja.......SZOK!!!

#24 ~Zetka~

~Zetka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 13:05:15

Człowieku zupełnie obróciłeś kota ogonem. Wszak było o nieuprzejmości pracownika POLO wobec klienta, a nie odwrotnie. Nikt nie oczekuje lizania...., tylko elementarnej kultury w zachowaniu.

#25 ~gska~

~gska~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 00:56:11

No widzę kolego że podpierdzielanie to masz we krwi, najpierw się zastanów po co z siebie błazna robisz??
Chciałeś się pokazać na forum czy jak??
- Po pierwsze polo otwierają w niedziele o 9 a jak ktoś czeka już prędzęj pod drzwiami jak kołek to już twoja
sprawa,
- Po drugie pracownik sklepu to tez człowiek i należy mu się szacunek, i należy go tak traktować jak każdego innego człowieka
aaa i kolego to że ktoś pokończył nie wiadomo jaką szkołę to nie znaczy że jest wyżej w hierarchii tak jak ty o sobie myślisz

#26 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 01:08:46

[/size] :rolleyes: :P :rolleyes: sam jestes tluk ja wasnie skonczyam studia i musialam sie przyjac jako kasjerka bo nie ma pracy a rano to bym z checia pospala a nie czekala az polo otworza dobrze ci kolezanka powiedzala deb***owate stworzenie a moze mąż cie opuscił i nie masz co rano robic hahaha

#27 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 08:18:54

[/size] :rolleyes: :P :rolleyes: sam jestes tluk ja wasnie skonczyam studia i musialam sie przyjac jako kasjerka bo nie ma pracy a rano to bym z checia pospala a nie czekala az polo otworza dobrze ci kolezanka powiedzala deb***owate stworzenie a moze mąż cie opuscił i nie masz co rano robic hahaha

Przepraszam , ale z tymi studiami to chyba jakaś ściema! Nie chcę się czepiać , ale przeczytaj wolno jeszcze raz to co napisałaś i zastanów się nad stylistyka , składnią , interpunkcją . Jeżeli dzisiejsze uczelnie "produkują" takich intelektualistów to nic dziwnego , że nie możesz poza "kasjerowaniem" znaleźć pracy .
Miłej soboty!!!

#28 ~siwa~

~siwa~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 11:10:49

ale wy macie nasrane w tej głowie,a ten wyżej to najbardziej,nie podoba się to wąt!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 22:02:10

ale wy macie nasrane w tej głowie,a ten wyżej to najbardziej,nie podoba się to wąt!!!

ty szanuj klienta swego bo możesz mieć gorszego

#30 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 12:37:08

oj te polo Kępickie.CORAZ LEPIEJ SIE DZIEJE WIDZĘ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z POLO!!!!!!!!!!!!!!!!

#31 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 12:40:38

A ciekawe co na to PIGI???Wie o sprawie i nic !!!
:blink:

#32 ~Kohlenpotter~

~Kohlenpotter~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 09:06:10

Czy zrezygnowanie z nazwania klientow burakami jest lizaniem im d...?
Dziwna logika.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 07:52:37

http://klienci-super...ow.blog.onet.pl

"Jak się nie uczył, to niech teraz stoi i drzwi otwiera" - żenada. Jak czytam tego typu komentarze, to aż głowa boli.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 18:55:49

co tu jest do wtajemniczania ? ludzie jestes popier***e*** a , co klient nie moze czekać przed otwarciem sklepu ? Ile razy wy czekaliście przed pocztą po jeba** zasiłek, to można nazwać buractwem czekajacym na kase by znowu jak co dnia sie najeb** ... stać sobie moze kazdy gdzie chce i nikt nie ma prawa kogoś obrażać z tego powodu, wgl z jakiegokolwiek powodu nie powinien, czytam te bzdury i sie dziwie ... czy wy macie coś mózgu jeszcze ? tusk już was w tym stopniu okradł ...
czy to wazne czy M/K ? Chyba każdy zasługuje na równy szacunek...
pozdro dla kumatych

#35 ~ojtamojtam~

~ojtamojtam~
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 21:10:18

Ludzie dlaczego uważacie ,że zawód sprzedawcy,kasjer,piekarz,sprzątaczka,fryzjer,spawacz etc... to zawód gorszej kategorii? Czy uważacie,że zawsze pracuje się w zawodzie,który sobie człowiek wybiera? Jest takie bezrobocie ,że człowiek chwyta się czegokolwiek. Minęły czasy kiedy mamusia pokazywała paluszkiem panią lub pana zamiatającego ulicę i wygłaszała morał" Ucz się dziecko,ucz ,bo będziesz takim nikim" Ja jestm tzw emgieerem ,a bardziej cenię panią która w cukierni mi z uśmiechem bułę podaje, sprzątaczkę która przeprasza mnie,żeby usunęła moje 4 literki niż skretyniałą panienkę od doradztwa zawodowegozego :/-od czego ona jest eee..., sekretareczkę co do południa spija kawusię i obgaduje koleżanki z pokoju obok kolesia co się tzw zasobami ludzkimi zajmuje ,menedżera co się zorganizowac nie może na czas do roboty,czy sciemniacza typu przedstawiciel handlowy, lub inny krętacz co wciska g....o warte ubezpieczenia. Sorry -urazic nikogo nie chciałam:)

#36 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 09:45:22

Ja również może i nie jestem wtajemniczony;) jestem całkowicie z innej Gminy. Natomiast sam od kilku lat pracuje jako sprzedawca. W chwili obecnej jestem pracownikiem biurowym i już nie sprzedaje;) Natomiast chamstwo całej masy kasjerek"ekspedientek" jest porażajace zachowują się jak gdyby pracowały za kare;) ostatnio około godziny 11 chciałem mając chwile przerwy wejść do jednego z niby "renomowanych" sklepów Napoleon w Słupsku aby kupić papierosy w wejściu przywitała mnie paląca papierosa "ekspedientka" młoda Pani i stwierdziła iż teraz mnie nie opsłuży bo pali papierosa jak spytałem czy nie moze odłożyć czy zagasić powiedziała że za 10 15 minut mam przyjść;) żeby nie być obłudnym bo sam jestem palaczem to sprzedając również w dobrym sklepie jeżeli byłem sam na zmianie to staralem sie nie palić bądź w chwili pojawienia sie klienta odrazu wywalać bądz odgaszać papierosa;) I takie małe przesłanie do pracujących w tym zawodzie jezeli jesteś miły i uprzejmy to i klienci bd cie szanowali w tym zawodzie potrzebna jest ta wzajemność;) pozdrawiam

#37 ~ZUZKA~

~ZUZKA~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 17:54:04

TA HISTORIA O KTÓREJ PISZECIE,TO PIKUŚ.TERAZ PRZEDSTAWIĘ SWOJĄ HISTORIĘ,KTÓRA MIAŁA MIEJSCE TEŻ W POLO MARKET KĘPICE.KTÓREGOŚ PIĘKNEGO JAKBY SIĘ WYDAWAŁO DNIA PRZYJECHAŁAM DO KĘPIC DO RODZINY.NASTĘPNEGO DNIA WYBRAŁAM SIĘ Z MAMĄ I MOJĄ WTEDY 3 MSC. CÓRCIĄ SMACZNIE ŚPIĄCĄ W WÓZKU NA ZAKUPY DO POLO MARKET.PO WEJSCIU DO SKLEPU,KU MOJEMU ZASKOCZENIU,NA POLECENIE WIELKIEJ PANI KIEROWNIK PODESZŁA DO MNIE JEDNA Z PRACOWNIC MARKETU I OŚWIEDCZYŁA ŻE MAM OPÓŚCIĆ SKLEP PONIEWAŻ JEST ZAKAZ WPROWADZANIA WÓZKÓW Z DZIEĆMI NA SKLEP.UWAGA!!!!!! RODZICE PARKUJCIE WÓZKI NA PARKINGU SAMOCHODOWYM.PANI KIEROWNIK NA SKLEPOWEJ SZYBIE OBOK ZNAKU ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW, BRAK ZAKAZU WJAZDU WÓZKAMI Z DZIEĆMI.CZY TU NIE JEST BURACTWO????? OCZYWIŚCIE PO OSTREJ WYMIANIE ZDAŃ SKLEP OPÓŚCIŁAM RAZEM Z DZIECKIEM W WÓZKU PO ZROBIENIU ZAKUPÓW.POZDRAWIAM INTELIGENCJE.

#38 ~Emil~

~Emil~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 10:13:04

No widzę koleżanko że nie jesteś w temacie,
Otóż "Mysza" to tylko nick, i chodzi tu o faceta, bo to koleś został tak nazwany(niby), i napisał DONOS do kierownictwa Polo Marketu (jak stary szpicel albo inaczej mówiąc konfident)
A sformułowanie pracownik Polo Marketu; tu chodzi o kobietę, ponieważ tam pracuje kilkanaście kobiet-kasjerek i dwóch chłopaków jako magazynierzy,
Także skoro nie jesteś wtajemniczona w temat to się nie wypowiadaj lepiej.

Szanowna dyrekcia to co się dzeie w Kępicach w Polo to isny bałagan brut ttotalny na stoisku mięsnym i brak organizacij pracy wystarczy popatrzec co jest pod ladami chłodniczymi to mówi za siebje

#39 ~dania~

~dania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 11:04:26

Szanowna dyrekcia to co się dzeie w Kępicach w Polo to isny bałagan brut ttotalny na stoisku mięsnym i brak organizacij pracy wystarczy popatrzec co jest pod ladami chłodniczymi to mówi za siebje

to idz posprzataj ha ha

#40 ~wiki~

~wiki~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 19:51:02

to idz posprzataj ha ha

popracuj 1dzien i pogadaj wtedy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych