Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kebab Royal

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 18:58:05

Dzisiaj sie otworzyli.

www_facebook_com/KebabRoyalSlupsk/

Ktos byl? Jakies opinie? Ja moze w przyszlym tygodniu albo za 2 zajrze. Pewne jest to ze sa slabo widoczni i jak maja slabe zarcie to zgina do konca roku.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 15:52:38

Byłem spróbować , kobieta która tam sprzedaje mega nafochowana . Nie wiem czym chcą się wyróżnić , nie zjadłem nic co mogłoby zachęcić mnie do ponownych odwiedzin.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 09:39:13

Była, widziałam, jadłam, nie było żadnego focha, wręcz przeciwnie extra uśmiech i uprzejmość. Nie wiem co chciałeś zjeść w kebabie innego, zachęcającego ale kebab to nie ośmiorniczki w śmietanie ani jajko niespodzianka. Kebab ma być świeży, smaczny i taki był. Mojemu mężowi i dzieciom smakowało i napewno jeszcze tam zajrzymy.   

#4 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 15:54:55

Mi tez kebab smakowal porcje zadowalajace, miesiwo ok i dobry sos inny niz w innych kebabach. moge polecic

#5 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 15:55:11

Mi tez kebab smakowal porcje zadowalajace, miesiwo ok i dobry sos inny niz w innych kebabach. moge polecic

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:35:38

Byłem spróbować , kobieta która tam sprzedaje mega nafochowana . Nie wiem czym chcą się wyróżnić , nie zjadłem nic co mogłoby zachęcić mnie do ponownych odwiedzin.

Jeżeli chciałeś zabłysnąć to trzeba było posypać się brokatem.A dla takich ludzi jak Ty to w promocji kopa w dupę  gratis powinieneś od tej kobiety dostać 

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:58:41

Dzisiaj sie otworzyli.

Ktos byl? Jakies opinie? Ja moze w przyszlym tygodniu albo za 2 zajrze. Pewne jest to ze sa slabo widoczni i jak maja slabe zarcie to zgina do konca roku.

pewnie nie małe pieniądze zainwestowali w to,a jak prawdą jest, że  są słabo widoczni to tylko szacun dla nich za odwagę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 22:23:48

Ten gruby typ to pracownik? Chyba był gadem na sądowej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 23:24:15

[quote name="Gość" post="2091302" timestamp="1504427953"]
Była, widziałam, jadłam, nie było żadnego focha, wręcz przeciwnie extra uśmiech i uprzejmość. Nie wiem co chciałeś zjeść w kebabie innego, zachęcającego ale kebab to nie ośmiorniczki w śmietanie ani jajko niespodzianka. Kebab ma być świeży, smaczny i taki był. Mojemu mężowi i dzieciom smakowało i napewno jeszcze tam zajrzymy.[/quote
Co za poziom na tym forum.
Zawsze jest ciekawie jak otwiera się nowa buda bo właściciele koniecznie chcą zabłysnąć na forum, niestety jest to tak niesmaczne jak przytoczone " ośmiorniczki w śmietanie " widać ze śródziemnomorskie smaki nie są Ci obce :)))))

#10 ~Alicha~

~Alicha~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:25:08

jadłam dzisiaj i wszystko ok. Na pewno wroce

#11 ~Alicha~

~Alicha~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:25:25

jadłam dzisiaj i wszystko ok. Na pewno wroce

#12 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 04:28:09

kebab royal na Kossaka to wybitne gówno. zjadłem raz i tak:
- sosy bez smaku, najgorszej kategorii
- stare mięso
- dostałem po nim grypy żołądkowej
- odbijał mi się przez cały następny dzień
takze omijac szerokim łukiem to gówno.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 16:25:36

Buły jakieś stare , twarde nawet jak do opiekacza nie wsadza. Jedna wielka pomyłka

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:49:09

Nie polecam niestety

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 06:17:05

wczoraj jadłem i był ok, sosy bardzo dobre, mieszkam w okolicy i na pewno wróce

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 06:26:28

Nic pozytywnego , szkoda.

#17 ~Obstrukcja~

~Obstrukcja~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 11:02:33

Gdzie najlepszy kebs w mieście?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 07:50:03

Gdy jadlem zaraz po otwarciu - kilka dni po to bylo bardzo dobre.

Natomiast kilka dni temu postanowilem zjesc ponownie i jak nigdy doslownie nie mialem "srania" po kebsie no to po tym...

#19 ~Urząd Skarbowy~

~Urząd Skarbowy~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 22:29:47

Dzisiaj sie otworzyli.

Kończy się hossa kebabów, po lupę biorą je US

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 19:56:04

Sos ostry jest z nazwy. Jest on delikatnie pikantny. Pierwszy raz w zyciu zamawiajac na miejscu jadlem zimnego kebaba. Jadlem na "miejscu" tzn. po za miejscem bo tam nawet nie ma gdzie stanac a co dopiero usiasc. Nie wiem jak oni to zrobili ale mieso bylo zimne i bulka rowniez. Ogolnie nawet dobry ale ogromny minus za zimne jedzenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych