Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KEBAB MERANO

kebab zapiekanka 50cm

134 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~fff~

~fff~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 08:23:39

lepiej wejsc obok do housa i zjesc swiezego kebaba niz sie zatruc w merano!

#122 ~Zabierz z soba smekte~

~Zabierz z soba smekte~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 03:21:55

lepiej wejsc obok do housa i zjesc swiezego kebaba niz sie zatruc w merano!

Najlepiej kup cale opakowanie smekty i elektrolity jko deser po kebqbie z housa..

#123 ~przejazdem~

~przejazdem~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:27:24

dobry kebab polecam

#124 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 21:18:45

Przepyszny

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 13:57:31

Jakieś słabe sosy a miecho jak wszędzie podlina

#126 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 11:12:48

W merano jest najlepszy szef na swiecie życzę każdej osobie takiego szefa

#127 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 09:48:11

W merano jest najlepszy szef na swiecie życzę każdej osobie takiego szefa

No Artur w przeciwieństwe do Zbynia jest akurat w porządku:)

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 16:32:52

Pizza jest poraszka cienkie ciasto nie idzie sie nim najeść s jak jest szef to jest calkiem inna pizza

#129 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 21:00:30

Najgorszy kebab jaki jadlem pomylilem ich z pizzeria merano  masakra.... 

#130 ~Jochan~

~Jochan~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 21:03:57

Dla mnie osobista tragedia. 3 lata z Merano. Jakiś młody pajac z tatuażem skrobie resztki. Zaplacilem nie skorzystam. Tragedia. Trac ę szacunek

#131 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 13:37:36

Zamówiłam pizzę. Pojechałam po nią w wyznaczonym czasie. Okazało się ze zapomnieli. Zdarza się. Dostaję dowóz za darmo. Firma stara się - tak mi się wydawało. Jednakże obiecane 20 min zamienia się w ponad godzinę. Możbaby powiedzieć ze zdarza się. Jednakże jak dzwonię właścicielka lekceważącym głos powtarza słowa po mnie. Mało tego w trakcie rozmowy rozłącza telefon. To chyba nie te czasy kiedy klient prosi się o towar. Zachowanie właścicielki świadczy o ich lokalu. Nie polecam. Nigdy już nie zamówię. Tym bardziej ze pizza wg rankingów nie przoduje. Nie wiem jakim cudem utrzymują się na rynku.

#132 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 20:10:58

Zamówiłam pizzę. Pojechałam po nią w wyznaczonym czasie. Okazało się ze zapomnieli. Zdarza się. Dostaję dowóz za darmo. Firma stara się - tak mi się wydawało. Jednakże obiecane 20 min zamienia się w ponad godzinę. Możbaby powiedzieć ze zdarza się. Jednakże jak dzwonię właścicielka lekceważącym głos powtarza słowa po mnie. Mało tego w trakcie rozmowy rozłącza telefon. To chyba nie te czasy kiedy klient prosi się o towar. Zachowanie właścicielki świadczy o ich lokalu. Nie polecam. Nigdy już nie zamówię. Tym bardziej ze pizza wg rankingów nie przoduje. Nie wiem jakim cudem utrzymują się na rynku.

Utrzymują się, bo pizza jest po prostu dobra. Ciasto nie jest tłuste, składników dużo ale nie ugina się pod nimi ciasto. A co do czasu oczekiwania to zawsze jak zamawiam pani mówi, że czas oczekiwania do 40 minut i zawsze pizza w tym czasie przyjeżdża. Polecam

#133 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 20:51:30

Dziś przed godziną 19 zamówiłem dużego kebaba i 2 porcje frytek po 3 godzinach czekania zadzwoniłem to się okazało że nie przywioza bo nie mają mięsa Brawo Wy

#134 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2017 - 15:47:02

PRZESTRZEGAM !!! przed tą pseudo knajpką. Brud, smród i oszustwa.

#135 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:37:28

Kebab w Merano to szajs zamówiony duży ale tylko bułka była duża,mięsa co kot napłakał sosu praktycznie wcale choć był zamówiony mieszany,o sałatkach nie wspomnę.Czekałem ponad godzinę.Serdecznie nie polecam,omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych