Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KEBAB MERANO

kebab zapiekanka 50cm

134 odpowiedzi w tym temacie

#41 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:27:45

racja 100%tytus sie nie boi hasana tylko dostal pakiet darmowych kepapow i tak ich broni-trzeba napisac do kierownika moderatorow i tytusa odsunac od forum całkowicie.!dosc wypisywania sciem!to jest forum o jedzeniu a nie o skakaniu sobie do oczu!

Tak, do Łodzi mi wysyłają paletami całymi :P

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:37:05

tytus: ogarnij temat z kebabami, bo syf straszny. obore robia ci od hasana.

#43 ~Marrian Gessssler~

~Marrian Gessssler~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:41:43

tytus: ogarnij temat z kebabami, bo syf straszny. obore robia ci od hasana.

Jakie jedzenie, taka kultura ogólna ;)

#44 ~dzokej~

~dzokej~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:55:37

nie rozumiem forum jest po to by wyrazic swoja opinie nie kazdy musi sie z nia zgadzac prawa ? mi osobiscie nie smakuja zapiekanki w merano sa nijakie i nie podoba mi sie porzadek w lokaluu. takie jest moje zdanie pozdrawiam jak wiadac w tym poscie nie chwale innych i nie neguje nikogo.

#45 ~bodzio~

~bodzio~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 22:46:16

zapiekany mają najlepsze w mieście. a jak ci zapiekany nie smakuja to po kiego jesz i potem krytykujesz?
a porzxadek bedzie jak wytrzesz nastepnym razem buty zanim wejdziesz.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 20:52:15

zapiekanka super :)

#47 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 08:50:24

Ludzie bez oszust polecania zlej konkurencji ale naprawde wam smakuje ta zapiekanka ? Mi nie i tyle. Jezeli chodzi o kebab dobry ale wzielem zapiekany z serem i co ser byl tylko na bulce wtopil sie w nia.. Tragedia i to chyba cos seropodobnego

#48 ~laska~

~laska~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 18:37:02

na zamówienie czekałam 18 min dla mnie to express w smaku kebab dobry świeze mieso i surówki.obsługa przez tel i dostawca miła.polecam

#49 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 22:02:52

Niestety nie wychodzi temu panu z merano dobry kebab , może coś tam zarobi na okolicznych klijentach choć wątpie , dostawa szybka bo zamówień brak a znaczy to że długo nie pociągną , gdyby dostawa była szybka i moc zamówieć musieli by latac na pare wozów a tak nie ma , a znaczy to że zamówien brak czyli kebab do BANI

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 01:26:50

pyszniutki kebab w merano, najlepszy jaki jadłem, ogromny i przywiezli mi bardzo szybko. składniki świeże, kawałki pomidorka świeże, kierowca był bardzo uprzejmy i ceny maja bardzo dobre. Dużo lepiej niż jakiś house.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 16:04:10

Dziś znowu jadłem zapiekanke . Mógłbym to jeść i jeść

#52 ~neo~

~neo~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 17:18:57

Jakos nie widze na wolności aby był szał na zapiekanki i kebaby z merano , facio siedzi i gapi sie w szybe a w lokalu pusto

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:12:08

neo: ty tam idz i zamow bagiete a nie siedzisz w domu i wygladasz w lustro.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:29:21

To mieso takie jakies maja gumowe a sos to w sumie taka zupa. Ja nie polecam, mi nie smakuje. Do Hasana nie moga sie rownac!

Wpis nieobiektywny. Spam.
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 01 luty 2013 - 19:32:05

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:18:28

To mieso takie jakies maja gumowe a sos to w sumie taka zupa. Ja nie polecam, mi nie smakuje. Do Hasana nie moga sie rownac!

Tytus

Ja mam pytanie do Tytusa. Chlopie, dlaczego jestes nieobiektywny, zwykly czlowiek da swoja opinie to ty go od razu rugasz! Daj spokoj! Pewnie masz jakies umowy z tymi kebabowniami, tak sie sklada,ze ta osoba napisala prawde o tym miesie.

Twoje ip to xxx.xx.235.9 prawda? A więc to jednak twoje wpisy. Nie próbuj zganiać na innych spamerze :P
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 01 luty 2013 - 22:29:43

#56 troII

troII

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 01 luty 2013 - 20:23:49

Tytus

dziwne, ze piszesz w watku o Merano, a opisujesz jak wyglada i smakuje kebab z Hasana. cos ci sie CHLOPIE pomerdalo. nie jedz juz tych kebabow z Hasana, oj nie jedz

#57 troII

troII

Swojak

• PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 01 luty 2013 - 20:25:01

Ja mam pytanie do Tytusa. Chlopie, dlaczego jestes nieobiektywny, zwykly czlowiek da swoja opinie to ty go od razu rugasz! Daj spokoj! Pewnie masz jakies umowy z tymi kebabowniami, tak sie sklada,ze ta osoba napisala prawde o tym miesie.

bo ty nie jestes zwykly czlowiek, ale zwykly dekiel, klamca i spamer. a na okrase oszust, bo kazdy dekiel to oszust.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:37:48

bo ty nie jestes zwykly czlowiek, ale zwykly dekiel, klamca i spamer. a na okrase oszust, bo kazdy dekiel to oszust.

To ty jestes w koncu tym gosciem od House'a czy Merano?

Wpis nieobiektywny.Spam.Ukryta reklama.
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 01 luty 2013 - 23:01:03

#59 troII

troII

Swojak

• PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 01 luty 2013 - 20:46:13

To ty jestes w koncu tym gosciem od House'a czy Merano?

jestem trollem, ktory wybral wlasnie ciebie, aby pietnowac i dokuczac, dopoki nie przestaniesz spamowac. do skutku.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 21:36:53

Zgadzam sie z opinia tej osoby wyzej, sama dzisiaj jadlam tam kebaba na obiad i musze przyznac,ze to mieso bylo takie ciezkie do pogryzienia... Jezeli chodzi o sos to chyba normalny ale moge przyczepic sie do surowek,ktorych bylo bardzo malo.

Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 01 luty 2013 - 22:31:59

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych