Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KEBAB MERANO

kebab zapiekanka 50cm

134 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:11:12

zapiekanka jak kiedys! suuuuperrrrrrr! z 20 lat czekalem na powrot takiej zapiekany do Slupska.

#22 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:28:54

jadlam dzis zapiekanke. potwierdzam swietna.

#23 ~merano i spółka~

~merano i spółka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:41:26

Zapiekanka może być, kebab znacznie gorszy niż u konkurencji kilka metrów dalej.
Nie piszę celowo żeby nie reklamować.
Kebab jest w skali od 1 do 10 maksymalnie 6 i tak jest to ocena nad wyrost.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 23:19:05

kebab zdecydowanie lepszy od Hasan Kebab, jedynie Kebab House moze zblizyc sie do jakosci kebaba z Merano. miejmy nadzieje ze jakosc caly czas bedzie rownie wysoka.

#25 ~alek~

~alek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 03:47:35

kebab zdecydowanie lepszy od Hasan Kebab, jedynie Kebab House moze zblizyc sie do jakosci kebaba z Merano. miejmy nadzieje ze jakosc caly czas bedzie rownie wysoka.

Zapiekanka może być, kebab znacznie gorszy niż u konkurencji kilka metrów dalej.
Nie piszę celowo żeby nie reklamować.
Kebab jest w skali od 1 do 10 maksymalnie 6 i tak jest to ocena nad wyrost.

Czytaj głupku ze zrozumieniem!
Nikt tu nie piszę, że obok jest hasan.
Kilka metrów dalej to komuś chodziło o hausa.
A jeśli tak już ktoś opisuje i ma takie zdanie to czego skaczesz i wywołujesz już hasana do tablicy.
Chyba ma prawo ktoś napisać że merano jest lepsze lub gorsze od hausa.
Zaraz się znajdą obrońcy obydwu lokali i będą skakać na hasana, tak już jest na tym forum że jak coś się komuś nie podoba to porównania z hasanem, a jak haus jest obok i jego się porównuje to jakiś łeb który nie doczyta i tak zwala wszystko na hasana.
Swoją drogą dobrze że merano się otworzyło będzie zdrowa konkurencja tak jak corleone i hasan albo kilka bud z wojska polskiego.
Zawsze będzie wybór iść do hausa i mieć na pewno sraczkę lub do merano i zaryzykować sraczkę :)
Nie mam nic do merano po prostu nie jadam kebaba, bo mam po nich sraczkę.
Swoją drogą to kiedy nie jadę wolności to przy oby budach nie ma ludzi więc chyba słabo się w temacie kręci.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 23:15:42

super smakuje to 50 cm zapiekanka

#27 ~Jadwiga Kozaczek~

~Jadwiga Kozaczek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:30:12

bardzo dobry. polecam.

#28 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 14:47:45

Kebab jak kebab, zapiekany z serem jest ok :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 15:13:12

a maja zapiekany z serem? jesli tak, to bede ich stalym klientem.

#30 ~Gitarzysta~

~Gitarzysta~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:28:03

no i zapiekana gitara :D

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 21:15:48

zgadza się.

#32 ~lusia~

~lusia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 22:33:08

bagiety maja extra

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 22:59:23

otwórzcie dowóz 24 h na terenie gminy i wioski słupsk .Zapiekanka super

#34 ~PhilipmorrisPH~

~PhilipmorrisPH~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 11:09:03

Witam tak reklamujecie te zapiekanki wczoraj z dziewczyną wybraliśmy się spróbować. Powiem tak szału nie ma dupy nie urywa. Zapiekanka jest niby smaczna a niby nie czuć tego smaku. Rozumiem że chłopak dopiero zaczyna interes gastronomiczny ale skoro sam pracował przez tyle lat u ojca mogłby coś lepszego wymyśleć.. Napiszę tak jak wspomniałem zapiekanki są jałowe bez smaku.. jeżeli o pozostałe zastrzeżenia SOSY tzn ketchup oraz sos czosnkowy. Zapiekanka 5zł cena ok do przyjęcia ale za sos płacimy już złotówkę.. zapiekanka 5zł sos 1zł sos jest warty 20% zapiekanki.. sos czosnkowy jest w butelce od sosu duńskiego remolady z fanexu mógłby chociaż odkleić etykiete sos duński fanex.. sos sam w sobie smaczny. Jeżeli chodzi o lokal - podłoga chyba dzień nie myta pełno piachu i błota a na stolikach okruchów od zapiekanek. Właściciel mógłby co jakiś czas tym mopem po podłodze się przejechać. Ogólnie człowiek nie ma podejścia do ludzi próbowałem go zagadać pogadać niestety nie wykazał inicjatywy rozmowy. Moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie zapiekanek kebab może lepszy.. za zapiekanę i lokal daje ocenę 2.5 na 5. Zyczę chłopakowi powodzenia odwiedzę niebawem ponownie może coś ulegnie zmianie.. Sam osobiście gdybym nie miał bardzo dobrej stałej pracy poszedłbym w biznes fast fodów ale zrobiłbym to całkowicie inaczej. Pozdrawiam serdecznie.

#35 ~10/10/10~

~10/10/10~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 13:02:04

Porównując ten lokal do hausa czy hasana wypada on tak blado i marnie że nawet nie opłaca się tu zachodzić.
Jedynym plusem tego lokalu jest zapiekanka za 5 zł lecz nie zjadliwa, chyba że jako zapychacz.
Wszystko jałowe, syf i bród wkoło!!!!!

#36 ~zapieks~

~zapieks~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:25:00

Gość daje surowe pieczarki na bagietke kawalek szynki i sera i wielki szał zapiekanki bez smaku a jak ktos wyzej zauwazyl za sos trzeba 1 zl placic masakra

#37 ~SŁUPSZCZANIN~

~SŁUPSZCZANIN~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:55:09

DROGI MODERATORZE PROSIMY O ZIDENTYFIKOWANIE IP FILIPA ZE WSI SIEMIANICE Z CHLEWU O NAZWIE HASAN CO WYPISUJE KAZDEMU LOKALOWI ZE MA NIESWIEZE JEDZENIE=NA JEGO FORUM ROI SIE OD BLUZG A NIKT NIE CHCE CZYTAC ZE HASANOWI NIE IDZIE I ZAZDROSCI MERANO I HOUSE.TEMAT JEST INNY A ON Z TEJ ZAZDROSCI WYTRZYMAC NIE MOZE.SŁUPSZCZANIN

#38 ~prosba do moderatorow~

~prosba do moderatorow~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:02:38

rowniez prosze o zablokowanie watku Hasana, bo jak w każdym innym ktoś wyrazi opinię to od razu wyzywają i skaczą do ataku. tak dłużej nie może być.
słyszałem, ze pogonili tych od Hasana z forum obywatelskiego bo robili taka samą obore.
czas i tu zrobić z tymi deklami porządek. inaczej te forum nie ma sensu.
moderatorzy - weżcie się do roboty, tytus boi się Hasana, bo go ktoś z redakcji ustawil i zastraszył, więc może wodzu zrobi porzadek albo Yktorn.
cość już obrażania ludzi przez cymbałów, którzy piszą w imieniu Hasana.
osobiście kebab z tego nowego punktu Merano mi smakuje, zapiekanka równiez nie ma sobie równych w Słupsku. dlaczego więc ci ludzie atakuja? przeciez mam prawo wyrazić swoją opinię.

dlatego prosze o kasowanie wszelkich postow pisanych o Hasan Kebab oraz zablokowanie wątku o tym lokalu. na zawsze. oni maja oplacona przez siebie strone max-cos tam (tutaj system gp24 blokuje ta nazwe i dobrze, ale powiazane to jest z jakims cienkim azipo).

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:06:29

rowniez prosze o zablokowanie watku Hasana, bo jak w każdym innym ktoś wyrazi opinię to od razu wyzywają i skaczą do ataku. tak dłużej nie może być.
słyszałem, ze pogonili tych od Hasana z forum obywatelskiego bo robili taka samą obore.
czas i tu zrobić z tymi deklami porządek. inaczej te forum nie ma sensu.
moderatorzy - weżcie się do roboty, tytus boi się Hasana, bo go ktoś z redakcji ustawil i zastraszył, więc może wodzu zrobi porzadek albo Yktorn.
cość już obrażania ludzi przez cymbałów, którzy piszą w imieniu Hasana.
osobiście kebab z tego nowego punktu Merano mi smakuje, zapiekanka równiez nie ma sobie równych w Słupsku. dlaczego więc ci ludzie atakuja? przeciez mam prawo wyrazić swoją opinię.

dlatego prosze o kasowanie wszelkich postow pisanych o Hasan Kebab oraz zablokowanie wątku o tym lokalu. na zawsze. oni maja oplacona przez siebie strone max-cos tam (tutaj system gp24 blokuje ta nazwe i dobrze, ale powiazane to jest z jakims cienkim azipo).

racja 100%tytus sie nie boi hasana tylko dostal pakiet darmowych kepapow i tak ich broni-trzeba napisac do kierownika moderatorow i tytusa odsunac od forum całkowicie.!dosc wypisywania sciem!to jest forum o jedzeniu a nie o skakaniu sobie do oczu!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:19:50

co by nie mowic, to przeginaja ci z hasana.
a kebab z Merano palce lizac.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych