Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kebab house - uwaga na mięso

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nigdy więcej kebab house~

~nigdy więcej kebab house~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:12:13

Witam.

W dniu dzisiejszym zamówiłem u nich kebaba w bułce z mięsem z kurczaka. Niestety po raz kolejny otrzymałem pomyje chyba z piątku. Mięso wysuszone, bardzo drobno pokrojone co wskazuje na to, że było ponownie krojone i odgrzewane. To wszystko nie byłoby problemem gdyby nie to, że słoność tego mięsa przebiła zawartość soli w morzu martwym. Paskudztwa nie da się jeść (kilkukrotnie miałem sensacje żołądkowe z tego powodu). No i ten tłuszcz, w którym to wszystko było zalane. Papier do którego włożyli tą bułkę aż od niego przemókł. Kolejny raz dałem się nabrać na to jedzenie i kolejny raz zaraz pogoni mnie do wc. Oczywiście obsługa nie widzi w tym niczego niedobrego i reklamacji nie uznaje. Zjadłem może 1% tego kebaba, więc nie jest to jakieś wyłudzenie. Prosiłem o odebranie go ode mnie, ale jakiś stary cap a za nim jakaś młoda siksa odmówili twierdząc, że po konsultacji z właścicielem nie mogą tego przyjąć. Skoro właściciel odmawia, twierdząc, że z mięsem wszystko jest ok to ja przepraszam. Chciałbym zatem podzielić się z nim tym kebabem i nagrać jego wykręcającą się od soli buźkę oblaną masą tłuszczu wyciekającą z tego ponoć dobrego mięsa. Może wtedy zachciałoby mu się dopilnować interesu. Swojego czasu miałem do niego numer telefonu, ale zmienił go bo widocznie za często dzwonili do niego wkurzeni klienci. Wtedy jak pamiętam przy takiej samej sytuacji sam zrobił mi kebaba, którego mi dowieziono i mogłem na 100% stwierdzić, że to co dostałem wcześniej (tak samo jak dzisiaj) nie można nawet gównem nazwać. Ale nic. Ja nie zbiednieję przez te 12zł, ale smród na kebab house ponownie się rozniesie. Nie chciałem szkalować, chciałem normalnie otrzymać to za co zapłaciłem, ale jak się nie da to trzeba zareagować inaczej. I na koniec... dlaczego proponuję nie jeść w kebab house? Bo ten stary cap powiedział mi w rozmowie telefonicznej, że to "świeże" mięso, które mi wrzucił do kebaba to "świeżynka", którą dopiero co założył. A wiecie ile kebabów może wyjść z takiej beli? Będą to sprzedawać do końca tygodnia, a więc nawet jak zamówicie w środę po południu to dostaniecie to samo co ja.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:20:15

Alb szkalujesz specjalnie albo jesteś głupi. Masz niby takie złe doświadczenia z kebab housem a dalej tam łazisz i zamawiasz ?

Komu te bajki ? :D

Poza tym skąd wiesz jak długo schodzi u nich mięso z kija ? przerób jest taki, że wisi tam najwyżej ze 2 dni ;)

#3 ~nigdy więcej kebab house~

• Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:26:47

Alb szkalujesz specjalnie albo jesteś głupi. Masz niby takie złe doświadczenia z kebab housem a dalej tam łazisz i zamawiasz ?

Komu te bajki ? :D

Poza tym skąd wiesz jak długo schodzi u nich mięso z kija ? przerób jest taki, że wisi tam najwyżej ze 2 dni ;)

Widać, że już pracownicy, albo sam właściciel trzymają rękę na pulsie. Co z tego, że jest przerób, jak mięso jest po prostu słone. Wymyślam sobie? Lubiłem tam jeść pomimo tego, że mają wpadki, ale czara się po prostu przelała. A już najgorzej nie cierpię jak ktoś robi ze mnie deb***a, który nie odróżni słonego mięsa od tego które jadłem tam nie raz. Kogo chcesz tutaj wybielić? Tak jak w każdej gastronomi tak i tutaj pewnie zdarzają się wpadki, ale zgłaszając ten fakt otrzymuję info, że wszystko jest w porządku. Ok. dla kogo w porządku i dla kogo ma być OK? Dla sprzedawcy? Nie miałem żadnego powodu ku temu, żeby robić im czarny pijar, ale czy to znaczy, że jeżeli za coś zapłacę i dostanę gówno to mam podkupić ogon i siedzieć cicho?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:40:02

nie, no ok, masz prawo do wydania swojej opini. nie smakowało ci ? napisałeś to i w porzo. jednym smakuje innym nie, takie życie ;)

#5 ~nigdy więcej kebab house~

• Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 11:43:12

nie, no ok, masz prawo do wydania swojej opini. nie smakowało ci ? napisałeś to i w porzo. jednym smakuje innym nie, takie życie ;)

Może i takie życie, ale mięso dzisiaj jest słone i przestrzegam przed nim kolejnych klientów kebab house.

#6 ....

....

suum cuique

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 13:17:35

to to śmieciowe żarcie jeszcze ma nabywców?? :blink: kamikaze?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:18:13

Chryste! Jak można jeść taki rzeczy?! A potem facet nie  może zaspokoić kobiety, bo ma otłuszczone naczynia krwionośne. I siedzi taki z bembzonem na kanapie...... a my musimy  bzykać się z kochankami.

#8 ....

....

suum cuique

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 940 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 13:20:30

Chryste! Jak można jeść taki rzeczy?! A potem facet nie  może zaspokoić kobiety, bo ma otłuszczone naczynia krwionośne. I siedzi taki z bembzonem na kanapie...... a my musimy  bzykać się z kochankami.

ja! ja! ja! ja nie jem kebabów! dawaj swoją fotkę i namiary :wub:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:26:22

Ty mi  napisz ile masz lat, czy nie masz nadwagi i podaj mejla. Może napiszę :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 13:42:17

Też miałem taką sytuację z tą firmą. Więc mogę potwierdzić te słowa. Tyle.

#11 ~nigdy więcej kebab house~

• Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 14:45:04

A jak można kłaść na twarz tyle tapety co kobity? Potem wieczorem człowiek się kładzie przy takiej spać, a rano dostaje zawału. Nic tylko potem bzykać te młode 20 latki. :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 10:22:41

makijaż się zmywa. blaszek cholesterolowych nie wypłuczesz podczas wieczornego prysznica z żyłek pitolowych :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 13:44:02

Szukam kogoś takiego na męża :) zdrowego chłopa :)

#14 ~wixerFKR~

~wixerFKR~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 20:23:16

kebab namase debest pozdro zkrosna

#15 ~gościa~

~gościa~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 22:23:14

makijaż się zmywa. blaszek cholesterolowych nie wypłuczesz podczas wieczornego prysznica z żyłek pitolowych :)

Hahaha. Dobre to

#16 ~DJ_Sloneczny~

~DJ_Sloneczny~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 13:18:37

Wczoraj tj. 16.09.2017 około godziny 20:10 wracając z Słupskiego SOR-u po 8 godzinach poszliśmy z żoną do kebab House na ulicy Filmowej1 i tradycyjnie zamówiliśmy 2 kebaby, ale jedzenie masakra, bardzo dużo chemii i nie samkuje naturalnie do tego moja żona miała sensacje żołądkowe. STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 14:40:41

Wczoraj tj. 16.09.2017 około godziny 20:10 wracając z Słupskiego SOR-u po 8 godzinach poszliśmy z żoną do kebab House na ulicy Filmowej1 i tradycyjnie zamówiliśmy 2 kebaby, ale jedzenie masakra, bardzo dużo chemii i nie samkuje naturalnie do tego moja żona miała sensacje żołądkowe. STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

zgłosiłeś do Sanepidu?

jak kombinuja, to powinni ich zamknąć.

w takiej kolejności: Sanepid a potem Urząd Skarbowy.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 21:26:59

To już nie jest ten hause co kiedyś.Ochydne mięso i i stare sorowki. Bleee. A było tak dobrze

#19 ~Rafal~

~Rafal~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 17:57:52

Co za bzdury znowu jakis analfabeta wypisuje, przy takim ruchu jak oni maja nie ma możliwości żeby coś było nie świeże. Jadam przynajmniej raz w tygodniu i zawsze jest klasa

#20 ~Andy to głupek~

~Andy to głupek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 21:45:30

,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych