Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kawiarniane rozmowy kontrolowane

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5179 odpowiedzi w tym temacie

#41 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 19:55:49

Jestem mało zorientowana, jeśli chodzi o piłkę...ale chyba Niemcy wygrają mundial, jak myślicie ?  :huh:  

Na razie próbuję obstawiać "parę" finałową... coś czuję, że będzie po europejsku: Niemcy-Holandia  :)

#42 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 20:31:46

O ... miło tu :) . ( ciekawe kto pierwszy kleksa puści ?   :blink:  )

Witamy się tu czy nie ? Instrukcji żadnych nie zauważyłem :huh:

Dobra ... krótko bo w sposób szczególny dzisiaj będę oglądał mecz - z sąsiadem , a jak wiecie już zapewne mój sąsiad strasznie cięty na tę holenderską swawolę ;) . Powiem szczerze - wprosił się , ale z sąsiadem warto dobrze żyć - prawda ? , więc nie oponowałem zważywszy , że oglądanie połączymy z degustacją produktu regionalnego jego  produkcji . Obym tylko nie musiał jutro z rana pytać Was o wynik :D .

I żeby był to holenderski wieczór ( z polskim akcentem ) proponuję to : ( przepraszam , mam kłopoty z wklejaniem )

youtube.com/watch?v=h0ABwUhMLF4

Wpadnę tu jeszcze kiedyś na pewno :)

#43 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 05:29:59

Dobra ... krótko bo w sposób szczególny dzisiaj będę oglądał mecz - z sąsiadem , a jak wiecie już zapewne mój sąsiad strasznie cięty na tę holenderską swawolę ;) . Powiem szczerze - wprosił się , ale z sąsiadem warto dobrze żyć - prawda ? , więc nie oponowałem zważywszy , że oglądanie połączymy z degustacją produktu regionalnego jego  produkcji . Obym tylko nie musiał jutro z rana pytać Was o wynik :D .

I żeby był to holenderski wieczór ( z polskim akcentem ) proponuję to : ( przepraszam , mam kłopoty z wklejaniem )

Witaj VS....i jak pamiętasz wynik meczu, czy musisz nas zapytać ?... :P

Lubię zespół, który zaproponowałeś ale nie wiem, czy wiesz, że można już wklejać wideoklipy, tak jak kiedyś, bez obcinania tego http://   :)

Użytkownik Ala2 edytował ten post 10 lipiec 2014 - 05:33:40

#44 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:20:42

Jestem mało zorientowana, jeśli chodzi o piłkę...ale chyba Niemcy wygrają mundial, jak myślicie ?  :huh:  

Na razie próbuję obstawiać "parę" finałową... coś czuję, że będzie po europejsku: Niemcy-Holandia  :)

Oj,nie chcem,ale muszem was zamrtwić. Moje czcie mówi mi,że to będzie następna niespodzianka i puchar pojedzie do A...

Nie kończe,uciekam,bo ktoś mi głowę może zmyć za takie krakanie

#45 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 15:36:37

Oj,nie chcem,ale muszem was zamrtwić. Moje czcie mówi mi,że to będzie następna niespodzianka i puchar pojedzie do A...

Nie kończe,uciekam,bo ktoś mi głowę może zmyć za takie krakanieI

Za to po cichu trzymałam kciuki  ;)

#46 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:03:57

Witaj VS....i jak pamiętasz wynik meczu, czy musisz nas zapytać ?... :P

Lubię zespół, który zaproponowałeś ale nie wiem, czy wiesz, że można już wklejać wideoklipy, tak jak kiedyś, bez obcinania tego http://   :)

Witaj Alu :)

Pamiętam , ale wolałbym nie pamiętać , Holandia nie zagra w finale ...

Z sąsiadem to my w środku tygodnia raczej długotrwałych " sesji " nie urządzamy . Rano trzeba wstać i kilkanaście godzin  " pospacerować " . Ta wczorajsza degustacja miała na celu ocenienie produktu po pierwszym tłoczeniu . Sąsiad zawsze przychodzi do mnie jak ma wątpliwość co do jakości . Nie wiem dlaczego , ale ubzdurał sobie , że ja się  na tym znam wiec zaleciłem mu ponowną destylację tak aby siła rażenia  oscylowała w granicach 60 volt :D .

W połowie degustacji ( nie meczu ) zaczął wypominać mi , że nie powinienem kibicować Holendrom bo to są rozpustnicy i ateiści , palą jakieś siano , a piją  niskoprocentowe si....

Jako katolik powinienem być za Argentyną bo  papież Franciszek od nich jest i tak by wypadało .

Pod koniec to już nie był mecz najważniejszy  tylko " wykład sąsiada na temat ateistów . Uważa on , że to są typy z pod ciemnej gwiazdy , wredne i głupie , a nawet sataniści . Zapytałem czemu sataniści ? Bo Boga w sercu nie mają i krzyże zdejmować chcą  . Pytam - chyba nie wszyscy ?. Co Q( pii ) nie wszyscy . Wszyscy zdejmować chcą , zewsząd , komuchy to są , ubecy , hajdamaki , gupki , od krzyży zaczną , a na nas skończą , cmentarze zdemolują , krzyże przydrożne , kapliczki w powietrze wysadzą . Pytam , no ale żeby aż tak ? . No internetu Q( pii ) nie czytasz ? Przecież  nie dość , że sataniści to jeszcze zdemoralizowani i nieuczciwi , złodzieje , chamy i pijaki i konformiści je(pii)ne z nich i oportuniści , udają tylko uczciwych . Trzeba im zdrowo doje(pii).ć . Im tak będą przed śmiercią skamlać heretyki jedne i nawracać się , cioty głupie . Na Madagaskar nie jadą , razem z tymi pedałami . I aborcji chcą i eutanazji i zagłady polskiego narodu Q(pii)a ich mać .

Ale lubię tego sąsiada , dusza człowiek ... :D .

Wszystkiego tu nie napiszę , wybuchowy , ale szybko się uspokaja , degustacja wpływa na niego kojąco ;) :D .

Użytkownik votum separatum edytował ten post 10 lipiec 2014 - 20:15:44

#47 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:27:25

''Upał mocno umysł suszy, umysł paruje przez uszy? :wacko:

Dla Was, na ochłodę...., a dla niektórych na uspokojenie nerwów, po wczorajszym meczu :)

To ja odpowiem Ci tak ;) :

youtube.com/watch?v=bM248sD2720

Aż tyle wody nie potrzebowałem :P

Nie kończe,uciekam,bo ktoś mi głowę może zmyć za takie krakanie

Spokojnie Salciu :)

Żadnych zobowiązań nie podejmowałem z nimi , taki jest właśnie los kibica ;) .

#48 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:32:09

To ja odpowiem Ci tak ;) :

youtube.com/watch?v=bM248sD2720

Aż tyle wody nie potrzebowałem :P

Spokojnie Salciu :)

Żadnych zobowiązań nie podejmowałem z nimi , taki jest właśnie los kibica ;) .

Och dzięki Ci wielkie ;)  głowę mam  uratowaną,jeszcze się przyda :)

#49 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 09:11:15

Letnich, pięknych wrażeń... :)

#50 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 09:21:15

Witaj Alu :)

Pamiętam , ale wolałbym nie pamiętać , Holandia nie zagra w finale ...

Z sąsiadem to my w środku tygodnia raczej długotrwałych " sesji " nie urządzamy . Rano trzeba wstać i kilkanaście godzin  " pospacerować " . Ta wczorajsza degustacja miała na celu ocenienie produktu po pierwszym tłoczeniu . Sąsiad zawsze przychodzi do mnie jak ma wątpliwość co do jakości . Nie wiem dlaczego , ale ubzdurał sobie , że ja się  na tym znam wiec zaleciłem mu ponowną destylację tak aby siła rażenia  oscylowała w granicach 60 volt :D .

W połowie degustacji ( nie meczu ) zaczął wypominać mi , że nie powinienem kibicować Holendrom bo to są rozpustnicy i ateiści , palą jakieś siano , a piją  niskoprocentowe si....

Jako katolik powinienem być za Argentyną bo  papież Franciszek od nich jest i tak by wypadało .

Pod koniec to już nie był mecz najważniejszy  tylko " wykład sąsiada na temat ateistów . Uważa on , że to są typy z pod ciemnej gwiazdy , wredne i głupie , a nawet sataniści . Zapytałem czemu sataniści ? Bo Boga w sercu nie mają i krzyże zdejmować chcą  . Pytam - chyba nie wszyscy ?. Co Q( pii ) nie wszyscy . Wszyscy zdejmować chcą , zewsząd , komuchy to są , ubecy , hajdamaki , gupki , od krzyży zaczną , a na nas skończą , cmentarze zdemolują , krzyże przydrożne , kapliczki w powietrze wysadzą . Pytam , no ale żeby aż tak ? . No internetu Q( pii ) nie czytasz ? Przecież  nie dość , że sataniści to jeszcze zdemoralizowani i nieuczciwi , złodzieje , chamy i pijaki i konformiści je(pii)ne z nich i oportuniści , udają tylko uczciwych . Trzeba im zdrowo doje(pii).ć . Im tak będą przed śmiercią skamlać heretyki jedne i nawracać się , cioty głupie . Na Madagaskar nie jadą , razem z tymi pedałami . I aborcji chcą i eutanazji i zagłady polskiego narodu Q(pii)a ich mać .

Ale lubię tego sąsiada , dusza człowiek ... :D .

Wszystkiego tu nie napiszę , wybuchowy , ale szybko się uspokaja , degustacja wpływa na niego kojąco ;) :D .

Witaj VS... :)

Fajnego masz sąsiada...

60 wolt powiadasz....to już ładnie kopie... :P

Współczuję Ci, że Holandia nie zagra w finale ale taki jest sport.Finał obejrzę, mimo, że sportem się nie interesuję ale taka ranga imprezy ma swoją wartość.Niech wygra lepszy ! :D

#51 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 19:25:24

Ale to tylko dla ochłody.... :D

A ja Tobie tak :P

No to jeśli Ty tak to jak tak :

#52 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 19:35:39

niu :) :

#53 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 19:27:56

A tak :) ?

A może się spotkamy ;)

#54 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 23:18:16

dobry wieczór Kimm :)

#55 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 23:35:36

nie rycz mała nie rycz, ja znam te wasze numery,

twoje łzy lecą mi na koszulę.

ja jestem king knur-lee karate mistrz :D 

chrr chrr

#56 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 16:46:21

Ech Knurku...................emoty027.gif

Miłych snów Ci życzę......

No nie płacz,bo utoniesz :)

#57 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 14 lipiec 2014 - 21:53:44

dobry wieczór Kimm :)

#58 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 14:34:31

niu :) :

...hmm...,k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,41_1F_orig.

...jak Ty, to zrobiłeś..., żeby tak trafić z tym Monet'em...k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_qh_orig.

emoty074.gif

NIU_____

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,02_WP_orig.

dziękuję

10494815_10152201891506931_4333895698560

To jeszcze, to...

10414909_289044737941821_614849392866136

#59 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 14:35:40

emoty012.gifemoty010.gif

...no, bo nie miałam jak oddzwonić...telefon.gif

#60 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 14:36:56

Ech Knurku...................emoty027.gif

Miłych snów Ci życzę......

Nie płacz! Już pędzę k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_rg_orig., żeby Cię przytulić NlMz_xq_orig.gif.

Powiesz mi kto Cię skrzywdził, a ja już znajdę rozwiązanie 2pistolety.gif

Potem pójdziemy coś przekąsić na łące

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,04_wB_orig.zaśpiewam Ci piosenkę k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_nh_orig.

a wieczorem przy 32186b5b38fb_4E_orig.gifognisku

napijemy się k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_bx_orig.wina. Albo, jeśli będziesz chciała,

to zrobimy sobie martini i pójdziemy na plażę 47186862_1249549027__Us_orig.gif.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych