Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kawiarnia Columbus Coffee

kawiarnia columbus coffee kawa

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~geek~

~geek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 15:16:22

No i w końcu Słupsk doczekał się miejsca z kawą typu sieciówka. Byłem, sprawdziłem. Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne, ruch też jest, sądzę, że przeżyją - przynajmniej do czasu pojawienia się konkurencji. Dziewczyny za ladą trochę jeszcze chyba zagubione, ale generalnie działa. Mały chaos przy odbiorze kawy - przydałby się jakiś system żeby klienci odróżniali swoje zamówienia.

Zapomniałem zapytać - jest jakaś zniżka na dolewkę? ;)

#2 ~charbatnik~

~charbatnik~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 16:48:44

No i w końcu Słupsk doczekał się miejsca z kawą typu sieciówka. Byłem, sprawdziłem. Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne, ruch też jest, sądzę, że przeżyją - przynajmniej do czasu pojawienia się konkurencji. Dziewczyny za ladą trochę jeszcze chyba zagubione, ale generalnie działa. Mały chaos przy odbiorze kawy - przydałby się jakiś system żeby klienci odróżniali swoje zamówienia.

Zapomniałem zapytać - jest jakaś zniżka na dolewkę? ;)

fajna autoreklama pajacu. trzeba bylo jeszcze wiecej tagow dodac. i tak padniecie na rylo w tym padliniarskim miasteczku za pol roku.

#3 ~Koneserka kawy~

~Koneserka kawy~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 17:21:41

Byłam, sprawdziłam. Kawa smaczna ( Latte , mochiatto ) w cenach powyżej 10 zł. Ale brak parkingu, brak wygodnych foteli ( jakieś 4 , reszta to twarde krzesła ) i beznadziejna obsługa  no i brak kawy na telefon- ogromny minus. Zatem mieszane uczucia , ze wskazaniem na porażkę.

#4 ~geek~

~geek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 17:59:43

fajna autoreklama pajacu. trzeba bylo jeszcze wiecej tagow dodac. i tak padniecie na rylo w tym padliniarskim miasteczku za pol roku.

A co cię naprowadziło na to, że to autoreklama, burku ciemnogrodzki? To, że kilka tagów potrafię dodać i chcę przekazać kilka pozytywnych słów, bo brakowało mi takiego lokalu?

Byłam, sprawdziłam. Kawa smaczna ( Latte , mochiatto ) w cenach powyżej 10 zł. Ale brak parkingu, brak wygodnych foteli ( jakieś 4 , reszta to twarde krzesła ) i beznadziejna obsługa  no i brak kawy na telefon- ogromny minus. Zatem mieszane uczucia , ze wskazaniem na porażkę.

No, obsługa jest jeszcze dość dzika. Przestrzeń siedzącą na pewno da się lepiej zorganizować, jakieś pufy czy coś by się przydały. Parking - rzeczywiście trudno będzie tam dojeżdżać. Wykonalne, gdzieś na Konopnickiej albo Mickiewicza, ale będzie trzeba się naszukać. Kawa na telefon - jeszcze o tym nie słyszałem. Nie wiem czy w Słupsku to by się przyjęło, ciekawe. Ja jednak raczej sądzę, że miejscówka jest dla nich całkiem atrakcyjna, pomimo śmierci Wojska Polskiego jako centrum miasta: ogólniak, dworce, sporo instytucji finansowych. Drugą taką knajpkę poproszę na os. Niepodległości ;)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 01:07:22

wczoraj piłem mrożoną z białą czekoladą całkiem smaczna ale mała za 12,90 trochę przesada

#6 ~geek~

~geek~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2013 - 14:16:25

wczoraj piłem mrożoną z białą czekoladą całkiem smaczna ale mała za 12,90 trochę przesada

Niestety, w sieciówkach płaci się za modę, za lajfstajl. Ale gdyby przynajmniej jeden przedsiębiorca w mieście, który rzucił się na pizzę i kebaby, wziął się za kawę, to na pewno mógłby otworzyć miejsce konkurencyjne cenowo i jakościowo, które stałoby się też trendy.

#7 ~jorge ocet~

~jorge ocet~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:22:53

A w jakich godzinach mają czynne? Nigdzie tej informacji nie ma, nawet na oficjalnej stronie internetowej:

http://www.columbusc...awiarnie/Slupsk

#8 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 23:17:26

Hmm a czy czasem już nie było watku na temat tej kawiarni ? Bez sensu jest te dublowanie, rozmowa na dwa fronty, nie wiadomo z kogo sluchac.

Żeby nie było off topu to powtorze. To ze sieciowka to nic zlego, przynajmniej ziarna będą mieli sprawdzone. Ile to razy liczyłem na dobra arabice a w zamian dostałem zlepek robusty z bliżej nie określonym "czyms". 

Mi kawa smakowala, podchodzi pod łagodnego Pedrosa jedyny minus to cena. 7,5 za MALA kawke ? Nie wiem, może w Szczecinie czy Warszawie zarabia się tyle ze nie zal wydac 7,5 ale w Slupsku ? To zupełnie tak jakby otworzyć restauracje i serwować jedynie wolowine po 75 zl za porcje. Przy tak skromnym rynku bardzo watpie w powodzenie. 

Aby nie było tak pesymistycznie plusem jes ta czesc wyżej, tam zdaje się można posiedzieć wygodnie no i ... PRASA ! Tak, niby mala rzecz a cieszy. Pierwsza kawiarnia która codziennie do kawy daje gazete. Na swiecie to standard a my potrzebowaliśmy sieciowki aby to zrozumieć.

Gdyby tak frenczyza pozwolila na widelki cenowe dopasowując oferte do rynku i cena za mala kawe była by w okolicy 4-5 zl to to moja ulubiona kawiarnia (jakoscia kawy i tak nie dorówna lamborghini caffee).

#9 ~geek~

~geek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 05:17:59

Hmm a czy czasem już nie było watku na temat tej kawiarni ? Bez sensu jest te dublowanie, rozmowa na dwa fronty, nie wiadomo z kogo sluchac.

żal, tak już jest to forum skonstruowane i połączone z serwisem głównym GP24, że wątki dodają się automatycznie do każdego artykułu. Niezależnie od tego, ewidentnie istnieje dział, w którym masz wątek per lokal. Te ostatnie wątki żyją dużo dłużej niż krótkotrwałe dyskusje przy artykule. Dlatego właśnie zainicjowałem to tutaj.

Żeby nie było off topu to powtorze. To ze sieciowka to nic zlego, przynajmniej ziarna będą mieli sprawdzone. Ile to razy liczyłem na dobra arabice a w zamian dostałem zlepek robusty z bliżej nie określonym "czyms".

Ja tam nie potrafię odróżnić gatunków, natomiast myślę że jestem w stanie docenić kawę dobrą od słabej ;)

Mi kawa smakowala, podchodzi pod łagodnego Pedrosa jedyny minus to cena. 7,5 za MALA kawke ? Nie wiem, może w Szczecinie czy Warszawie zarabia się tyle ze nie zal wydac 7,5 ale w Slupsku ? To zupełnie tak jakby otworzyć restauracje i serwować jedynie wolowine po 75 zl za porcje. Przy tak skromnym rynku bardzo watpie w powodzenie.

A nie tkwisz przypadkiem trochę w czasach, kiedy kawa była za 3 złote? No i po turecku? Ja prawdę mówiąc nie pamiętam kawy w kawiarni poniżej 5-6 złotych, łącznie z espresso. Ach, oczywiście że pamiętam - 1 euro - ale to było we włoszech ;)

Natomiast zgadzam się, lekko niższe ceny by ten lokal umocniły. Gdybym mógł kupić przed robotą dużą czarną kawę za 5 złotych, to mieliby stałego klienta.

Aby nie było tak pesymistycznie plusem jes ta czesc wyżej, tam zdaje się można posiedzieć wygodnie no i ... PRASA ! Tak, niby mala rzecz a cieszy. Pierwsza kawiarnia która codziennie do kawy daje gazete. Na swiecie to standard a my potrzebowaliśmy sieciowki aby to zrozumieć.

Gdyby tak frenczyza pozwolila na widelki cenowe dopasowując oferte do rynku i cena za mala kawe była by w okolicy 4-5 zl to to moja ulubiona kawiarnia (jakoscia kawy i tak nie dorówna lamborghini caffee).

Ktoś w którymś wątku sugerował, że u nich franczyzobiorca sam kreuje politykę cenową. Ale nie wiem na ile to prawda.

Gdzie i kiedy było to lamborghini?

#10 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:17:54

Nie jestem specem od kawy ino doceniam dobry smak. Caffee lamborghini było zaraz obok Multikina, mieli naprawdę pyszna kawe.

Niskie ceny maja wszędzie, kawa w McDonaldzie (mala biala) kosztuje 5,5zl. No ale to jest fast food, oni dzialaja na trochę innym polu. Jeśli ktoś celuje w smakoszy kawy to wg mnie powinien mieć na uwadze portfele tychże kawoszy. Jakos wydanie 7,5 na mala kawe trochę mnie boli, zwłaszcza ze podobnej jakości zrobie sam w domu :)

Najbardziej jednak zabolał mnie motyw gdy skusiłem się na DUZA kawe w empic caffee. Cena 12 zl zbila mnie z nog. Ok, ok, uzywaja mase produktów i jest to bardziej "danie kawowe" no ale bez przesady. W Starbucksie place 6 zl za ulubiona mala kawke i jest dobrze.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:45:08

A gdzie widziałaś/łeś kawę na telefon :)

#12 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 14:38:21

A gdzie widziałaś/łeś kawę na telefon :)

Przywoza w wiaderku i rozlewasz domownikom po obiedzie :) Nie slyszales o nowej modzie ?

Zartuje, również o tym nie slyszalem. Siedzac w domu/pracy zamawiac kawe zamiast lepsza zrobić we własnej kuchni ? No nie wiem, chyba jestem na bakier z nowomoda.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 03 wrzesień 2013 - 14:38:34

#13 ~eugenika~

~eugenika~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 21:57:25

mogliby zaktualizowac dane na stronie http://www.columbusc...awiarnie/Slupsk

bo wyglada tak jakby ciagle nie bylo czynne

#14 ~klops~

~klops~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 04:43:53

i co, zamknęli już? czy jeszcze zipie?

#15 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 23 luty 2014 - 23:58:55

Miejsce oblegane przez gimnazjalistów oraz hipsterów ,którzy ciągną darmowe Wi-Fi ,ile wlezie. A pakietu internetowego kupić nie mogą ponieważ ciężko odłożone pieniążki wydali na jakże hipsterskie Ray Ban-y.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 20:50:14

Byłam ogsługa bardzo miła.Powodzenia

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 10:34:23

Nice

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kawiarnia, columbus coffee, kawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych