Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Katastrofa Smoleńska

380 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~Qvo vadis Polsko.?~

~Qvo vadis Polsko.?~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 20:40:09

CO Z POLSKĄ?
Obawiam się o Polskę . Wydaje się , że przy dalszym rządzeniu lewacko-liberalnym wspieranym przez wybiórczą dojdzie do nowego podziału naszej Ojczyzny, tym razem w białych rękawiczkach. Przy pomocy thuskowych - sąsiedzi podzielą się naszym krajem, bez wojny i rozlewu krwi, bo będą mieli przyzwolenie rządzących na akt przypominający pakt Ribentrop - Mołotow. Wszystko na to wskazuje, także to nienaturalne hołubienie POkomuny przez P. Angelę i Władimira .
Oby nie, bo już Polacy są wyrobnikami u Niemców, wykorzystywani do niewolniczej pracy, bez formalności i za marne pieniądze.

Zastanówmy się, kogo warto wybrać? Postawmy na patriotów. Ratujmy Polskę.

#362 ~ZAMACH.~

~ZAMACH.~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 12:35:35

W polityce nie ma przypadków, szczególnie tak tragicznych dot.. najważniejszych osób w państwie.To ew. ZAMACH.

Twoja wypowiedż potwierdza moją opinię o całkowitym zaślepieniu ludzi przez reżimowe tvn itp. siejące propagandę sukcesu rządu i nienawiści do patriotów i ludzi wierzących.

Przeczytaj jeszcze raz i zacznij myśleć;
POkomuna otrzymała olbrzymie pieniądze, wywalczone przez PiS w UE, a prawie nic nie zrobiła dla Polski przez ostatnie cztery lata. Nienawiść wprowadził thusek vel Dono . To za jego rządzenia poległa elita narodowa pod Smoleńskiem i wzrastał przemysł wrogości do patriotów i ludzi wierzących, łącznie z bezpośrednim morderczym atakiem na przedstawicieli patriotycznej partii przez członka platformy . O czym tu piszecie , czy jestescie aż tak zaślepieni partyjną propagandą thuska? Czy nic nie widzicie, jaka to szkodliwa dla Polski partia?

#363 ~PROROK?~

~PROROK?~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 08:58:07

Szokujący wywiad w RMF!!!! ~pol dzisiaj, 09:39

Jakiś czas zastanawiałem się czy przytoczyć tu wywiad na który natrafiłem ponad miesiąc temu, dzięki memu znajomemu, który podesłał ten link z zapytaniem - co o tym myślę? Wywiad swobodnie sobie "wisi" na RMF24 - http://www.rmf24.pl/...ki-wybory-prezy denckie-im-szybciej-tym,nId,207827

Jest szokujący ze względu na treść i spokój miłej atmosferki, wręcz prawie domowej. Jak gdyby nic. Wręcz idylla. Takie sobie gawędzenie, znane nam od ostatnich wyborów prezydenckich.

Rozmowa odbyła się w grudniu 2009 roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Wywiad ten moim zdaniem uzupełnia się z inną wypowiedzią Bronisława K., znaną społeczności blogerów i nie tylko, że: prezydent bedzie gdzieś leciał i wtedy wszystko się zmieni - , nazywana przez niektórych "freudowskim przejęzyczeniem"

Oto fragment wspomnianego wywiadu:

....

Konrad Piasecki: Panie marszałku, pan mówi jak kandydat Platformy na prezydenta!

Bronisław Komorowski: Nie miałem takiej intencji?

Konrad Piasecki: Ale coś to zabrzmiało.

Bronisław Komorowski: Ale uprzejmie dziękuję za ten prezent pod choinkę.

Konrad Piasecki: Słowo ?modernizacja? też z Olechowskim macie ostatnio ulubione, bo obaj bardzo chętnie go używacie.

Bronisław Komorowski: Ale wie pan, to nie są słowa-klucze. Ja po prostu uważam, że modernizacja dzisiaj jest i potrzebna, i możliwa, dlatego zrobię wszystko jako marszałek Sejmu, aby ona postępowała do przodu. Polska ma swoją szansę gigantyczną cywilizacyjną.

Konrad Piasecki: Pan ? człowiek - który ogłosi datę wyborów prezydenckich uważa, że im szybciej się one odbędą, tym lepiej?

Bronisław Komorowski: Generalnie tak.

Konrad Piasecki: Ale dlaczego?

Bronisław Komorowski:Bo uważam, że jest coś złego w obszarze władzy wykonawczej. Jest taka zimna wojna między rządem a prezydentem. Prezydent nie wspiera reform, prezydent stara się utrudnić życie rządowi. Ten stan rzeczy byłoby dobrze skrócić.

Konrad Piasecki: Ale się nie skróci przecież datą wyborów prezydenckich!

Bronisław Komorowski: Właśnie się skróci.

Konrad Piasecki: Jak się skróci?

Bronisław Komorowski:Jeżeli się zrobi wcześniej wybory, to ten okres takiej zimnej wojny będzie trwał krócej.

Skóra cierpnie, czy pomyśleliście o tym samym co ja? Grudzień 2009.... I ta pewność siebie.

#364 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:47:50

Przeczytaj jeszcze raz i zacznij myśleć;
POkomuna otrzymała olbrzymie pieniądze, wywalczone przez PiS w UE, a prawie nic nie zrobiła dla Polski przez ostatnie cztery lata. Nienawiść wprowadził thusek vel Dono . To za jego rządzenia poległa elita narodowa pod Smoleńskiem i wzrastał przemysł wrogości do patriotów i ludzi wierzących, łącznie z bezpośrednim morderczym atakiem na przedstawicieli patriotycznej partii przez członka platformy . O czym tu piszecie , czy jestescie aż tak zaślepieni partyjną propagandą thuska? Czy nic nie widzicie, jaka to szkodliwa dla Polski partia?

Praktyka dowiodła nieskończoną ilość razy, że długotrwałe pozostawanie w opozycji wykoleja ludzi, wdraża ich do nawykowego wykrzykiwania: „nie!”. - Paweł Jasienica - prawicowiec, tak samo jak Ty

#365 ~POkomuno nie pij zkapralem~

~POkomuno nie pij zkapralem~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 09:54:22

http://niezalezna.pl...ralami-nie-pije

#366 ~PAMIĘTAMY !~

~PAMIĘTAMY !~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 19:55:37

Poznaj prawdę o Smoleńsku.
http://wirtualnapolo.../#comment-53127

#367 ~niezależna.pl~

~niezależna.pl~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 10:26:12

Poznaj prawdę o Smoleńsku.
http://wirtualnapolonia.com/2011/09/08/samolot-tu-154m-nie-mogl-utracic-skrzydla-po-zderzeniu-z-brzoza/#comment-53127

Polecam także...
Rodacy prowadzą wielkie obywatelskie śledztwo smoleńskie.,,
Na stronie Salon-24 od ponad 1.5 roku trwa wielkie obywatelskie śledztwo smoleńskie.
blog:Free Your Mind,/ 100 tematów czy Albatros z lotu ptaka. /wszystkie notki/
Na te blogi zajrzało już ponad 5 mln Polaków.
Analizowane są dziesiątki wątków tej tragedii.
Najczęsciej czytają te blogi młodzi ludzie.
W sobotę w Radiu Maryja,,Rozmowy niedokończone,, cz.1 /słuchaj w archiwum/ reklamowany był przez sluchacza blog: ZAMACH.EU
Wyłącz WSI24,włącz myślenie.

#368 ~antykaczka~

~antykaczka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 12:59:36

Polecam także...
Rodacy prowadzą wielkie obywatelskie śledztwo smoleńskie.,,
Na stronie Salon-24 od ponad 1.5 roku trwa wielkie obywatelskie śledztwo smoleńskie.
blog:Free Your Mind,/ 100 tematów czy Albatros z lotu ptaka. /wszystkie notki/
Na te blogi zajrzało już ponad 5 mln Polaków.
Analizowane są dziesiątki wątków tej tragedii.
Najczęsciej czytają te blogi młodzi ludzie.
W sobotę w Radiu Maryja,,Rozmowy niedokończone,, cz.1 /słuchaj w archiwum/ reklamowany był przez sluchacza blog: ZAMACH.EU
Wyłącz WSI24,włącz myślenie.

Dzięki takim oszołomom- wiem na kogo nie głosować!

#369 ~wybór oczywisty~

~wybór oczywisty~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 13:12:58

Zgadza się , ja też wiem ,że na pewno nie na Pokomunę, która ma krew na rękach .

#370 ~antykaczorstwo~

~antykaczorstwo~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 21:46:04

Ty, ja i wielu, wielu innych również. Nie musimy tracić energii na argumentacje, które oni mają w dupach.

#371 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 02:43:02

Zgadza się , ja też wiem ,że na pewno nie na Pokomunę, która ma krew na rękach .

wrak somolotu i czarna skrzynka są już w Polsce?

#372 ~KREW NA RĘKACH.~

~KREW NA RĘKACH.~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 18:51:00

https://picasaweb.go...234832688618498

#373 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 23:44:12

#374 ~PO prostu dno.~

~PO prostu dno.~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 09:09:45

BRAK KULTURY.

ZASTANAWIAM się, jak tacy ludzie [np. Rostoski , Sikorki] - jak widać, aroganccy , żeby nie powiedzieć chamscy , wykształceni podobno na zachodnich uczelniach - mogą pełnić funkcje ministra i reprezentować nasz kraj., przecież od urzędników wysokiego szczebla wymaga się jakiegoś obycia i wysokiej kultury , a nie prostactwa i szydzenia z kontrrozmówcy jak w przypadku "debaty" z panem G. Napieralskim ,który wprawdzie nie jest moim idolem ,ale denerwuje mnie poniżanie ludzi przez coraz bardziej butnych i zadufanych w sobie przedstawicieli partii rządzącej. TAKI RZĄD - TO WSTYD DLA POLSKI.

Wyborca. Bardzo rozczarowany postawą tej partii.

PS
Przeczytaj dzisiejsze wypowiedzi Sikorskiego.Dorównuje Niesiołkowi.

#375 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 20:06:03

" Nigdy nie spieraj się z idiotą – po sprowadzeniu dyskusji o swojego poziomu zawsze pokona Cię doświadczeniem "

#376 ~Tusek zadowolony z imprezy~

~Tusek zadowolony z imprezy~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 20:09:18

Thusek wyhodował palikota.

http://vod.gazetapol...za-przypominamy

#377 ~nie ten poziom.~

~nie ten poziom.~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 20:13:14

" Nigdy nie spieraj się z idiotą – po sprowadzeniu dyskusji o swojego poziomu zawsze pokona Cię doświadczeniem "

Zgadzam się w 100%. Idioci tylko pluć potrafią i oczerniać patriotów . Na argumenty ich nie stać.

#378 ~Trzeba to wiedzieć.~

~Trzeba to wiedzieć.~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 10:27:07

Bezpośrednią przyczyną tragedii było celowe naprowadzenie ich NA ŚMIERĆ przez kontrolerów lotu sterowanych z Moskwy przez jakiegoś generała, którego danych nie podali, co też potwierdza jego zaplanowany udział w tej sprawie.
Inne przyczyny na pewno nie doprowadziłyby do tak straszliwego wydarzenia. Każdy Polak myślący logicznie to widzi i nie pomoże rozmywanie winy, bo fakty mówią same za siebie, co też - wprawdzie powierzchownie, ale ukazuje ten niby raport.
Nie dajmy się oszukiwać manipulatorom z mediów reżimowych [ liberalno- lewackich ] usilnie broniących decydentów tego rządu, wmawiających nam winę pilotów, którzy nie mogą się bronić, więc łatwo i perfidnie ich oskrżają , a przyczyna jest tylko jedna - widoczna i oczywista - celowe naprowadzenie na śmierć naszej ELITY NARODOWEJ, o czym wcześniej już mówił pan Gowin.

#379 ~go~

~go~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 11:19:39

bożżżż.... mantra

#380 ~Znak Kaina~

~Znak Kaina~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 10:08:22

http://niezalezna.pl/17970-znak-kaina
OTO ODPOWIEDŻ,skąd u nas takie bagno. .

Dodaj odpowiedź