Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:55:11

Pamięta się.Nie toleruje się zawiści od tych co nie tolerowali rządu PiS i znaleźli sobie kawły na oczernianie tej katastrofy.Nie można tolerować osoby co drwią z Polskiści o to co rząd PiS robi dla Polski, nie nazywa się ten Polakiem co obraża drugiego idącego miastem, to są fałszywki.

#2 ~ADRIAN Z ANTKIEM~

~ADRIAN Z ANTKIEM~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:08:11

Pamięta się.Nie toleruje się zawiści od tych co nie tolerowali rządu PiS i znaleźli sobie kawły na oczernianie tej katastrofy.Nie można tolerować osoby co drwią z Polskiści o to co rząd PiS robi dla Polski, nie nazywa się ten Polakiem co obraża drugiego idącego miastem, to są fałszywki.

dr Kabza przyjmuje także w weekendy - spróbuj zapracowany patrioto umówić się!!! 

#3 ~Ojoj~

~Ojoj~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 12:33:16

Amennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

#4 ~Kalevala~

~Kalevala~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 12:37:50

Wtedy Tusk był premierem, znając tą partie i ich popierających, Policja strasznie uwielbia Tuska, w tamtym okresie 2010r było dużo sprzecznych porozumień między rządem Kaczyńskiego a platformą obywatelską, z resztą teraz też są naciski platformy na PiS.Więc odpowiedz sobie kto mataczy.

Strasznie to ty masz w głowie aż strach się bać

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 12:40:01

Strasznie to ty masz w głowie aż strach się bać

Zabolało coś z wypowiedzi ,że tak się uniosłeś?

#6 ~The end~

~The end~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 12:57:44

Zabolało coś z wypowiedzi ,że tak się uniosłeś?

Gdyby głupota miała skrzydła latałabyś  jak gołębica ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 13:46:40

Gdyby głupota miała skrzydła latałabyś jak gołębica ;)

Nie umiesz normalnie rozmawiać widzę, nawet spokokojna rozmowa jest dla ciebie niczym, nie skasowales tego tematu poniewaz podona ci sie ze to napisana katastrofa, bo zabijanie nie jest ci obce, pelno osób chodzi po dworzu i ma jakies pretensje do innyvh za to ze nawet ida, potrafią zaczepiać , prowokować ,a tdlatego tylko że ktos sie komus niepodoba, że ma wpojone komunistyczne zasady nękania innych, skasuj ten temat jak to robisz z inni, ale nie skasujesz bo kazdy ma myslec że nie było wybuvhu, takie kmioty , ja jestem Poskim obywatelem bo chcę prawdy ,która od lat jest zatajana, PiS dobrze wie o tym.A tobi sie nie podoba komuchu, komuchy wyzywają, szpiegują, obrażają i chca zniszczyc to co jest zbudwane.Swoje bachory od lat szkolą na kłamczuchów i złodziei ale takich co mają ich tatusiiwie samochody wypasione, domy poustawiane, domy ukradzione od burmistrza, żeby obywatel polski myslał że oni tacy uczciwu, a nakradzine przekrętami.Podba sie temacik, tak podoba bo kłamstwo ktore lubisz :")

#8 ~Brzoza~

~Brzoza~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 17:45:37

Nie umiesz normalnie rozmawiać widzę, nawet spokokojna rozmowa jest dla ciebie niczym, nie skasowales tego tematu poniewaz podona ci sie ze to napisana katastrofa, bo zabijanie nie jest ci obce, pelno osób chodzi po dworzu i ma jakies pretensje do innyvh za to ze nawet ida, potrafią zaczepiać , prowokować ,a tdlatego tylko że ktos sie komus niepodoba, że ma wpojone komunistyczne zasady nękania innych, skasuj ten temat jak to robisz z inni, ale nie skasujesz bo kazdy ma myslec że nie było wybuvhu, takie kmioty , ja jestem Poskim obywatelem bo chcę prawdy ,która od lat jest zatajana, PiS dobrze wie o tym.A tobi sie nie podoba komuchu, komuchy wyzywają, szpiegują, obrażają i chca zniszczyc to co jest zbudwane.Swoje bachory od lat szkolą na kłamczuchów i złodziei ale takich co mają ich tatusiiwie samochody wypasione, domy poustawiane, domy ukradzione od burmistrza, żeby obywatel polski myslał że oni tacy uczciwu, a nakradzine przekrętami.Podba sie temacik, tak podoba bo kłamstwo ktore lubisz :")

A czy w twojej rodzinie Smoleńskiej wszyscy mają równo pod sufitem?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 17:50:13

Dzisiaj diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 18:24:43

Jestem zbulwersowany gdy widzę w kościele kłamców, którzy powtarzają brednie o zamach w Smoleńsku i oskarżają o zamach niewinnych ludzi, którzy tyle dobrego zrobili dla Polski. Chyba już dzisiaj nikt uczciwy nie ulega bredniom Macierewicza i wyłudzaczom środków publicznych z jego komisji. jestem zbulwersowany postawa wielu księży, którzy także wtórowali tym ohydnym kłamstwom i wykorzystując naiwność wiernych manipulowali nimi.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 19:03:06

Jestem zbulwersowany gdy widzę w kościele kłamców, którzy powtarzają brednie o zamach w Smoleńsku i oskarżają o zamach niewinnych ludzi, którzy tyle dobrego zrobili dla Polski. Chyba już dzisiaj nikt uczciwy nie ulega bredniom Macierewicza i wyłudzaczom środków publicznych z jego komisji. jestem zbulwersowany postawa wielu księży, którzy także wtórowali tym ohydnym kłamstwom i wykorzystując naiwność wiernych manipulowali nimi.

Kłamstwa to ty piszesz i pewnie mówisz ludziom, dośiadczanie na co dzień klamstw jakie ja doznaje od wielu wielu lat to się w glowie nie mieści ,że osoby mogą tak funkcjonować, to samo przez wiele lat za platformy ,sld i innych wytwarzala się taka forma.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 19:52:07

Koniec i kropka ... dosyć juz tej katastrofy.
Dajcie żyć ile można.
Mało jeszcze było to teraz jęczą i szuraja butami
po ulicy
Bleeee

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 21:23:35

Tak, chodzę do kościoła bowiem wierzę w Boga i staram się żyć jak chrześcijanin. Chodzę zazwyczaj do Korony. Dla Polski ogromnie się zasłużył np Donald Tusk. Ma wielki udział w dziełach, które spowodowały dzisiejszy stan naszego kraju np. pozyskanie śr. europejskich, wielkie inwestycje infrastrukturalne. Wracając do sedna to; chrześcijanie nie powinni kłamać, a Kaczyński, Macierewicz i ich koledzy kłamią każdego dnia. Chrześcijanie pomagają bliźnim, a wielu których spotykam w kościele odwracają się plecami od biednych imigrantów. Chrześcijanie nie manipulują  a dzisiejsza TVP manipuluje jak nikt dotąd. Chrześcijanie nie obrażają innego człowieka , a czym są słowa 'drugi sort", "komuniści i złodzieje" czy wszystkie występy Pawłowicz.. Chrześcijanie nie oszukują a co czyni rydzyk tłumacząc np. pozyskanie aut? chrześcijanie nie chcą nieszczęścia innego człowieka, a ilu uczestników mszy św. domaga się kar  dla kobiet, które dokonują aborcji?

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 21:29:43

Pozwol ze nie bede tego  :rolleyes: komentowal (Rysiu Cyba ...w owczej skorze).  :) 
Niech zdrowie Ci wroci ... i badz pozdrowiony.  :D

#15 ~Ad~

~Ad~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:32:45

Tak, chodzę do kościoła bowiem wierzę w Boga i staram się żyć jak chrześcijanin. Chodzę zazwyczaj do Korony. Dla Polski ogromnie się zasłużył np Donald Tusk. Ma wielki udział w dziełach, które spowodowały dzisiejszy stan naszego kraju np. pozyskanie śr. europejskich, wielkie inwestycje infrastrukturalne. Wracając do sedna to; chrześcijanie nie powinni kłamać, a Kaczyński, Macierewicz i ich koledzy kłamią każdego dnia. Chrześcijanie pomagają bliźnim, a wielu których spotykam w kościele odwracają się plecami od biednych imigrantów. Chrześcijanie nie manipulują  a dzisiejsza TVP manipuluje jak nikt dotąd. Chrześcijanie nie obrażają innego człowieka , a czym są słowa 'drugi sort", "komuniści i złodzieje" czy wszystkie występy Pawłowicz.. Chrześcijanie nie oszukują a co czyni rydzyk tłumacząc np. pozyskanie aut? chrześcijanie nie chcą nieszczęścia innego człowieka, a ilu uczestników mszy św. domaga się kar  dla kobiet, które dokonują aborcji?   ]]

Nie liczą się fakty, liczą się fakty medialne. Nie liczy się prawda, liczy się przekaz. Benjamin Lewatow - Bronisław Geremek. To tyle w temacie i dziękuję za uwagę.

#16 ~Ad~

~Ad~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:39:27

Wyświetlaj emotikony

#17 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:23:16

do tych kochających inaczej - skoro to zamach był to  dlaczeg0 oszołomy ciągną kasę za wypadek komunikacyjny ????

#18 ~Pamiętamy !~

~Pamiętamy !~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 22:05:13

SMOLEŃSK = KATYŃ.
NIGDY NIE ZAPOMNIMY.
TO NIE BYŁA KATASTROFA, KATASTROFY SIĘ NIE PLANUJE; ANI NA MOLO,ANI GDZIE INDZIEJ.

#19 ~qnik~

~qnik~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 13:41:47

Ja pierdziele... same oszołomy.

#20 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 13:44:09

Ja pierdziele... same oszołomy.

Chyba nie masz na myśli Antoniego?

Dodaj odpowiedź