Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kardiologia w Słupsku

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lulu~

~lulu~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 15:13:15

A W SZPITALU NA ODDZIALE KARDIOLOGII KIEDY LEŻAŁEM W STYCZNIU NA SALI INTENSYWNEGO NADZORU DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE DYŻUR JAK TO MÓWIŁY PIELĘGNIARKI - NA INKU MAJĄ MŁODE NIC NIE UMIEJĄCE PIELĘGNIARKI KTÓRE POWINNY MIEĆ TAM DYŻURY PO 5 LETNIM STAŻU BĄDZ PO KURSIE EKG ? MOŻE TO KOGOŚ ZAINTERESUJE BO MNIE OBLECIAŁY CIARKI KIEDY TO PODSŁUCHAŁEM

Bardzo proszę pisać małymi literami

Użytkownik Conducator edytował ten post 22 styczeń 2009 - 23:51:13

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2009 - 13:49:12

A W SZPITALU NA ODDZIALE KARDIOLOGII KIEDY LEŻAŁEM W STYCZNIU NA SALI INTENSYWNEGO NADZORU DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE DYŻUR JAK TO MÓWIŁY PIELĘGNIARKI - NA INKU MAJĄ MŁODE NIC NIE UMIEJĄCE PIELĘGNIARKI KTÓRE POWINNY MIEĆ TAM DYŻURY PO 5 LETNIM STAŻU BĄDZ PO KURSIE EKG ? MOŻE TO KOGOŚ ZAINTERESUJE BO MNIE OBLECIAŁY CIARKI KIEDY TO PODSŁUCHAŁEM

Bardzo proszę pisać małymi literami

''MNIE OBLECIAŁY CIARKI KIEDY TO PODSŁUCHAŁEM''... :o ..nieładnie podsłuchiwać :angry: ..ale nic złego sie nie stało skoro przeżyłeś? Młode sa bardziej wyczulone na wszelkie niepokojące objawy, starsze to już rutyna. Bywa,że nawet lekarka /na kardiologii/ zlekceważy objawy, bo ma nowitka pieczątkę z napisem lek.med...dowiesz się po latach,że twoje życie było zagrożone...

#3 ~odwiedzający~

~odwiedzający~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 19:18:43

Na Inku to są super pielengniarki młode, ładne i wykształcone a tym starszym też nic nie brakuje, ale najważniejsze że znają się na tym co robią bo by pozamieniali panie z Inku na te z drugiej strony to tylko pozostaje modlitwa do Boga by sprawił cud by byś opuścił ten oddział!!!! Lekarze są młodzi ala zdolni i dzięki nim mój tata
żyje !!!!!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 09:56:47

Na Inku to są super pielengniarki młode, ładne i wykształcone a tym starszym też nic nie brakuje, ale najważniejsze że znają się na tym co robią bo by pozamieniali panie z Inku na te z drugiej strony to tylko pozostaje modlitwa do Boga by sprawił cud by byś opuścił ten oddział!!!! Lekarze są młodzi ala zdolni i dzięki nim mój tata
żyje !!!!!!!!!!

..no..no..młode i ładne pielęgniarki mogą nawet zdrowego przyprawić o stan przedzawałowy :unsure: jak się da ponieść fantazji :lol:

#5 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 17:32:40

żyje !!!!!!!!!!

#6 ~lalunia~

~lalunia~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 19:52:01

Nie wiem dlaczego wszyscy mierzą całą drugą stronę kardiologii jedną miarą.Jak to wszędzie są ludzie i ludziska tak i na tym oddziale.Wiele pielęgniarek jest dobrych ,które robią wszystko co mogą aby było dobrze a znajdzie się jedna co psuje opinię reszcie.Sama leżałam na tym oddziale i pomimo że miałam czasem ochotę opisać tu coś złego to jednach się powstrzymałam bo nie wszystkie pielęgniarki są złe i wredne.Napewno ze dwie to bym w kosmos wystrzeliła ale reszta jest ok.Pozdrawiam.

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 20:56:06

Obecnie mam do czynienia z kardiologia, część pielęgniarek z powołania ale jest taka jedna,ze jak puszcza mi nerwy, to powiem gdzie jej miejsce.Chyba z tej wredoty zapomniała, źe też będzie stara.Mam nadzieje, ze trafi tez na takich nieludzkich jak ona.

#8 ~AZA~

~AZA~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 22:04:29

Wszyscy macie rację.Czasem musiałam zacisnąć zęby dla dobra męża-uratowali mu życie i za to BARDZO DZIĘKUJĘ.Lekarze są NAJLEPSI

#9 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 10:05:44

W przychodni przy ul. Jana Pawła II pracuje lekarz Krzysztof Kubacki, który sprawdza stan rozruszników wszczepionych pacjentom. Po ich sprawdzeniu lekarz ten natychmiast bierze się za wypisywanie swojej recepty wpisując na niej swoje leki niby lepsze. Podejrzewam, że współpracuje z wybranymi firmami farmaceutycznymi, od których być może osiąga jakieś profity. Niejednokrotnie leki  te są do wyrzucenia a pacjenci narażeni na dodatkowe koszty. Współpracuje też z miejscową apteką, która znajduje się w tej przychodni. Jaka jest etyka tego lekarza, radzę natychmiast zamienić go na innego uczciwego lekarza. Ktoś powinien tym człowiekiem się zająć.

#10 ~jasiu~

~jasiu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 15:58:50

to by się zgadzało jak leżałem niedawno w szpitalu na kardiologii to był starszy /82/ pan z ustki, który mi opowiadał jak ten lekarz Kubacki po kontroli rozrusznika wypisał mu nowe leki na receptę. leki te okazały się nie dobre i trzeba było je wyrzucić. kosztowało to chorego 350,- zł. działo się to wszystko we współpracy z miejscową apteką.

#11 ~Czesław~

~Czesław~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 07:51:11

ja też byłem pacjentem doktora Kubackiego, za każdym sprawdzeniem rozrusznika pisał swoją receptę na leki, na inne leki niż proponował szpital. Generowało to dodatkowe koszty a leki raczej szkodziły niż pomagały. W końcu zmieniłem lekarza na uczciwego. Innym radzę to samo.

#12 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:38:17

Też byłam na wizycie u dr Kubackiego. Bardzo niesypatyczny lekarz, który nie słucha pacjenta.

#13 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:38:54

Też byłam na wizycie u dr Kubackiego. Bardzo niesypatyczny lekarz, który nie słucha pacjenta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych