Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

kantor internetowy

kantor internetowy wymiana walut online. Fritz Exchange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 12:03:01

Dużo mi ostatnio osób polecało stronę xxxxxxx Założyłem tu konto (trwało to parę minut) i mam już na koncie pierwszą transakcję – poszło ekspresowo. Jestem póki co zadowolony, zobaczymy jak to będzie dalej.

To ile ci płacą za reklamę,a właściwie szukanie naiwnych?

#42 zairot101

zairot101

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:31:20

Jak dla mnie wymiana walut tylko w topkantorze. Mają dobre ceny i szybkie terminy realizacji.

Użytkownik zairot101 edytował ten post 31 marzec 2016 - 11:45:27

#43 ~pisanka~

~pisanka~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 10:01:21

Z tych, z których korzystałam, to liderwalut.pl jest najlepszy. Specjalnie porównywałam kursy z innymi kantorami i moim zdaniem są bezkonkurencyjni :)

#44 tomanek

tomanek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 19:39:48

Na http://www.kantoria.com usługi wymiany walut zyskały nowego wymiaru.

#45 krisson

krisson

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 08:12:29

A czy te firmy oferują przelewy zagraniczne? Tak abym mógł wymienić kasę i od razu wysłać je na inne konto w innym kraju bez powracania tych pieniędzy na moje konto? To by przyspieszyło wymianę pieniędzy i ich przelanie do kraju.

#46 ~vesee~

~vesee~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 10:42:44

Polecam amronet.pl. Z tego co widzę, to można u nich dużo zaoszczędzić. Warto założyć tam darmowe konto. Z opinii wynika również, że serwis działa wyjątkowo szybko, co jest jego kolejnym plusem. Chyba ma same plusy, bo o żadnych wadach nie czytałem.

#47 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 11:11:30

Pracuję za granicą, więc często korzystam z kantora wymiany walut. Ostatnio waluty wymieniam w internetowym kantorze, bo wiąże się to z oszczędnością czasu i pieniędzy. Zawsze warto oszczędzać w każdej codziennej czynności, a ta nie jest wyjątkiem. Polecam amronet.pl.

#48 ~elemelek~

~elemelek~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 11:17:48

A ja korzystam z wymieniaj.pl i uważam, że maja o wiele lepsze warunki niż jakiekolwiek inne e-kantory. A poza tym na początku można liczyć na dodatkowe rabaty.

#49 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 12:29:56

Od jakiegoś już czasu wymieniam waluty tylko na stronie amronet.pl Z nimi można dużo zaoszczędzić i zawsze można liczyć na pomoc. Serwis jest prosty w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny. Mają dobre zabezpieczenia, co przy transakcjach walutowych jest bardzo ważne.

#50 ~grom267~

~grom267~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 22:41:33

A czy te firmy oferują przelewy zagraniczne? Tak abym mógł wymienić kasę i od razu wysłać je na inne konto w innym kraju bez powracania tych pieniędzy na moje konto? To by przyspieszyło wymianę pieniędzy i ich przelanie do kraju.

Z amronet.pl można w ten sposób. To znacznie obniża koszty przelewów międzynarodowych. Dlatego chętnie korzystam z tego kantoru przy firmowych transakcjach.

#51 lukaszrawicz

lukaszrawicz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 14:05:32

Widzę, że dużo osób zachowuje tutaj dystans do kantorów internetowych - zupełnie bez potrzeby. Korzystam od roku z platformy Kantor.pl - mogę powiedzieć śmiało, że jest to o wiele bezpieczniejsza droga do wymiany waluty niż kantory stacjonarne. W dodatku lepszy kurs ( z powodu spreadu - polecam doczytać) i szybki przelew pieniędzy na konto.

#52 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:15:33

Kantory internetowe proponują bardzo dobre ceny walut dlatego moim zdaniem warto jest spróbować. Ja mam stałe wpływy w walucie obcej ponieważ mój mąż pracuje za granicą, ale kiedy postanawiam wymienić walutę zawsze korzystam z https://ekantor.pl/ strona tego kantoru jest dla mnie najbardziej czytelna.

#53 alexrej

alexrej

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 17:55:53

Ciekawi mnie fakt tych przelewów zagranicznych, czy faktycznie jest tak bezpiecznie i szybko? Po 

komentarzach http://fincer.pl/forum/azimo na tej stronie sam już nie wiem

#54 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 02:11:24

Moim zdaniem dzisiaj już kantory internetowe są bardzo dobrą opcją i bardzo wygodna :) W dodatku dzięki porównywarką, takim jak np https://qspread.pl/

możemy w szybki sposób znaleźć najlepszy kurs dla nas.

#55 ~Hipek~

~Hipek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 21:07:38

Ja wymieniam w wymieniaj.pl i jestem bardzo zadowolony że udało mi się znaleźć tak dobry i "tani" kantor. Zawsze mogę liczyć na szybką i bezproblemową transakcję.

#56 pozpl

pozpl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 19:23:36

Tego typu transakcje nadzoruje jakaś instytucja? Są bezpieczne?

#57 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 08 maj 2016 - 20:41:22

Moim zdaniem właśnie kantory internetowe bardzo mogą ułatwić nam życie :) W dodatku możemy zaoszczędzić dużo swojego czasu

Użytkownik rena123 edytował ten post 08 czerwiec 2016 - 10:23:29

#58 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 12:13:16

Czy ułatwić życie to nie wiem, ale na pewno jeśli chodzi o oszczędności to kantory online są zdecydowanie lepszym wyborem, dla przeciętnego klienta. Zobacz sobie chociażby jakie masz kursy na najpopularniejsze waluty w ergokantor.pl a jakie w stacjonarnych kantorach, różnice naprawdę są ogromne.

#59 bart433

bart433

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 październik 2016 - 13:53:59

szczególnie są dobrym rozwiązaniem dla osób które regularnie wymieniają walutę, nie dość że oszczędzają przy tym pieniądze to dodatkowo swój cenny czas, swojego czasu jak pracowałem w UK to regularnie wymieniałem z KantorEkspert.pl przy stałej współpracy można liczyć na ciekawe rabaty:)

Użytkownik bart433 edytował ten post 04 październik 2016 - 13:54:13

#60 ~tygass~

~tygass~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:37:33

Podoba mi się w jaki sposób jest rozwiązany temat wymiany walut na stronie amronet.pl. Cała transakcja zajmuje dosłownie kilka chwil, potem mam na swoim koncie dostęp do faktur, jest cała historia transakcji zapisana. Prowadzenie takiego konta nic nie kosztuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych