Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

kantor internetowy

kantor internetowy wymiana walut online. Fritz Exchange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 11:04:13

Gdy potrzebuję, wymieniam właśnie tam. Mam pełne zaufanie do Amronet i cenię ich platformę, po której internauta zawsze porusza się sprawnie- jest wyjątkowo przejrzyście zaprojektowana.

#22 ~smoku~

~smoku~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 10:49:41

Znam wiele e-kantorów, ale też najczęściej kupuję walutę w Amronet.pl , dlatego, że stąd mam najszybsze i darmowe przelewy do PKO BP. Kurs zaś mogę negocjować.

#23 ~Fernando~

~Fernando~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 21:11:40

Wiele zalet ma ten kantor. Oprócz wyżej wspomnianych, dodam, że w Amronet.pl klient ma realny wpływ na wysokość kursu i aż 3 opcje do wyboru.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2014 - 21:16:42

podejrzana sprawa z tym kantorem. ja bym uwazal zeby sie w cos takiego pakowac. takie kantory to wielkie ryzyko.

#25 ~pola~

~pola~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 23:42:40

Nie sądzę tak:) Z wielu internetowych kantorów korzystałam i nie spotkało mnie nigdy nic przykrego, przeciwnie wręcz- zaoszczędziłam sporo czasu oraz pieniędzy. Amronet akurat współpracuje z najpopularniejszymi bankami wykonując do nich darmowe przelewy wszystkich walut- spory plus jak dla mnie.

#26 ~Wawulski~

~Wawulski~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 15:04:45

podejrzana sprawa z tym kantorem. ja bym uwazal zeby sie w cos takiego pakowac. takie kantory to wielkie ryzyko.

A gdzie tu widzisz ryzyko? Wymieniam walutę od dawna w Amronet i jakoś nie czuję się oszukany. Na pewno jest to bardziej opłacalne niż w banku lub kantorze stacjonarnym.

#27 ~nelson~

~nelson~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 20:49:58

Ja też ufam temu kantorowi. Wiele transakcji tam realizowałem. Naciąłem się natomiast na nieuczciwy stacjonarny.  Z Amronetem świetnie mi się współpracuje.

#28 ~na_teo~

~na_teo~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 22:13:50

Szybkie realizacje, wiarygodność- też mam dobre zdanie o Amronet:)

#29 ~ffviolcia~

~ffviolcia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 23:27:23

Początkowo nie bardzo wierzyłam, że aż tak się opłaca wymieniać online, ale wystarczyło spróbować bym szybko zmieniła zdanie:) Platformę Amronet na pewno polecam- pełna uczciwość, profesjonalizm.

#30 ~Kuba.S~

~Kuba.S~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 19:33:55

Jest super, dzięki za namiar. Od tej pory na pewno częściej będę wymieniał w Amronet.pl.

#31 ~gex34~

~gex34~
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 13:38:23

Żałuj że dopiero teraz i..ciesz się że nareszcie wymieniasz taniej:) Sam jestem w Amronet chyba z 2 lata. Coraz bardziej doceniam tę formę transakcji i sam kantor także.

#32 ~Erazmus~

~Erazmus~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 01:13:55

Ja też chyba coś koło tego:) Spróbowałem, przekonałem się i tak zostało. Teraz zawsze wymieniam przez Amronet.pl kiedy czeka mnie wyjazd za granicę. Kantor ma poziom.

#33 ~arika~

~arika~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 15:13:31

ja wszystkie transakcje dokonuję przez kantor  liderwalut.pl i też uważam, że to bezpieczne i szybkie rozwiązanie;) 

#34 ~xseni~

~xseni~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 00:14:09

I macie rację, nie ma co się fatygować do zwykłych kantorów albo przepłacać w bankach.

#35 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 15:24:11

Od dawna korzystam z cinkciarza, zwykły kantor to przeszłość ;)

#36 Dalidris

Dalidris

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 08:49:37

Ja korzystam z kantoru internetowego i jestem zadowolony, jest wszystko klarownie pokazane na stronie.

#37 ~natasza~

~natasza~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 20:40:15

Mam konto na platformie Amronet.pl i tylko z takiej wymiany walut korzystam, na pewno już nie powrócę do tradycyjnej formy, bo za dużo pieniędzy bym straciła.

#38 ~sell~

~sell~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 15:25:51

Cenię sobie współpracę z marką Amronet - amronet.pl. Wymieniam przez ten kantor bardzo duże sumy, zarówno jeśli chodzi o euro jak też funty szterlingi. Dobry kontakt z obsługą, która jest zawsze do dyspozycji klienta.

#39 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 10:32:23

Może ktoś będzie zainteresowany akcją jaką zaczynają w kantorze Amronet – konto.amronet.pl/zarabianie-za-polecanie. Wypłacają pieniądze za polecenia. Nie jest to jakiś jednorazowy strzał, ale szansa na regularny zarobek. Warto poczytać imho.

#40 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 10:13:33

Dużo mi ostatnio osób polecało stronę amronet.pl. Założyłem tu konto (trwało to parę minut) i mam już na koncie pierwszą transakcję – poszło ekspresowo. Jestem póki co zadowolony, zobaczymy jak to będzie dalej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych