Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

kantor internetowy

kantor internetowy wymiana walut online. Fritz Exchange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cris

Cris

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 15:59:24

Cześć, mam pytanie. Czy ktoś już korzystał z kantoru internetowego? Zastanawiam sie, czy w cos takiego wchodzic, jak z szybkoscia przelewow. Kursy są lepsze niz w normalnych kantorach, to wiem na pewno.

Ktoś moze już próbował z takiej formy wymiany? Upatrzyłem sobie w ogóle taki knator ....................., ktos juz z niego korzystal?

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi.

Użytkownik tytus edytował ten post 08 styczeń 2014 - 19:02:33
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#2 Cris

Cris

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 16:01:23

A i żeby nie było, to nie jest zadna reklama. Dlatego bardzo proszę o jakies opinie. 

#3 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 12:50:06

Ja wychodzę z założenia, że dobre są te kantory, które uwzględniają różne porównywarki, działające już od pewnego czasu, jak np.strefawalut.pl. Ale zawsze też szukam jeszcze dodatkowych opinii na różnych stronach internetowych - jeżeli ktoś się już na dany kantor naciął, jakaś wzmianka musi się znaleźć.
Jeżeli chodzi o FE - wypróbowałam i nie mam żadnych zastrzeżeń. 

#4 ~filip~

~filip~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 13:35:14

Byłbym ostrożny z tą internetową wymianą walut, albo przynajmniej sprawdził głosy korzystających za i przeciw. Kilku proponowanych firm, nie jednej.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 12:18:30

A i żeby nie było, to nie jest zadna reklama. Dlatego bardzo proszę o jakies opinie. 

w pewien sposób jest to reklama.

#6 Cris

Cris

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 09:50:24

w pewien sposób jest to reklama.

W pewien sposób napewno, ale inaczej trudno mi zapytać o opinie dotyczące Fritza. 

ps Wymieniłem u nich, na lajcie poszły przelewy, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mi odpowiada taka forma wymiany.

#7 ~arczi~

~arczi~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 13:31:46

Ja wymieniam juz od dawna w monero.pl i jest ok, przelew mam na koncie kilka minut po wymianie

#8 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 17:27:46

Ja wychodzę z założenia, że dobre są te kantory, które uwzględniają różne porównywarki, działające już od pewnego czasu, jak np.strefawalut.pl. Ale zawsze też szukam jeszcze dodatkowych opinii na różnych stronach internetowych - jeżeli ktoś się już na dany kantor naciął, jakaś wzmianka musi się znaleźć.
Jeżeli chodzi o FE - wypróbowałam i nie mam żadnych zastrzeżeń. 

strefawalut to spamerzy, omijaj ich z daleka

#9 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 17:08:30

kantory internetowe nie są opłacalne jeśli korzystasz z nich tylko sporadycznie bo musisz mieć konto walutowe za prowadzenie którego musisz płacić, lepiej wybrać jednak kantor tradycyjny. Niby mają gorszy kurs, ale wtedy wychodzi to jednak taniej bo nie płacisz za prowadzenie konta

#10 ~Olka90~

~Olka90~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 09:49:51

kantory internetowe nie są opłacalne jeśli korzystasz z nich tylko sporadycznie bo musisz mieć konto walutowe za prowadzenie którego musisz płacić, lepiej wybrać jednak kantor tradycyjny. Niby mają gorszy kurs, ale wtedy wychodzi to jednak taniej bo nie płacisz za prowadzenie konta

Nie jest to prawda. Konta walutowe teraz są zupełnie darmowe, na przykład konto walutowe w WBK za prowadzenie 0 zł, za wpłaty i wypłaty też. Więc nie są płatne. 

W ten sposób w kantorze internetowym naprawdę możesz zaoszczędzić, jeżeli wymieniasz większe sumy to już na pewno w kieszeni zostaną Ci pieniądze. Jasne, że możesz wymienić w kantorze stacjonarnym ale wtedy w ogóle nie korzystasz z nowych rozwiązań i kiedyś może to okazać się problemem. 

Wymiana przez kantor internetowy nie jest wcale taka straszna. Wystarczy poczytać trochę na temat kantorów internetowych (REKLAMA) i wybrać odpowiedni kantor. Kilka minut i po sprawie. 

-----------------------

W sprawie reklamy proszę skontaktować się z Biurem Ogłoszeń GP24.

(s)

#11 ~Balisnak~

~Balisnak~
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 21:01:11

Ja korzystałem, a konkretniej z Amronet. Minusów nie widzę, a kursy naprawdę zachęcają. Polecam znajomym i na forach też, bo jeśli nie widać różnicy pomiędzy kantorem stacjonarnym, a online, to po co przepłacać? ;)

#12 ~llenna~

~llenna~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 11:04:07

ja myślę że szybkość transakcji jest naj największą zaletą. ale jak za wszystkim znajdzie się sztab zwolenników różnych rozwiązań. dobrze że od niedawna mamy do wyboru, stacjonarnie czy online. więc dla każdego cos miłego. ja wybrałam swoje- lidera walut

#13 ~wixa~

~wixa~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 09:23:34

Osobiście na szybkość przelewów nie narzekam, absolutnie. Ponad rok korzystam z usług kantoru Amronet.pl i zawsze kasa była na czas-tj. tego samego dnia, często już za 15-20 minut.

#14 ~wiernykantoromint~

~wiernykantoromint~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 11:02:03

no tak, teraz ciężko się wyróżnić już tym kantorom. te z przodowników w branży naprawdę mają dobre i podobne oferty, idzie wszystko sprawnie i korzystnie cenowo, a co najważniejsze przemawia to wszystko za wiernością kantorom internetowym, chociaż mi trochę smutno że może to spowodować upadek tych stacjonarnych

#15 ~Wurka~

~Wurka~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 21:10:41

Też popieram Amronet i polecam korzystanie z niego. Naprawdę wiedzą jak zatrzymać klienta. Cieszę się, że żyję w XXI wieku :)

#16 ~barcalek~

~barcalek~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:43:04

Przecież kantor internetowy ma spread na poziomie 0,3 zł przy euro, przynajmniej na najtańszym kantor77. Na mieście czy w banku spread może być nawet 20 razy wyższy, tak więc różnice są na prawdę bardzo duże. 

#17 ~dragos~

~dragos~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 13:19:07

Pokręciłeś kolego - kantor77 ma 0,003, a kantory na mieście faktycznie mogą mieć do 60 groszy różnicę między ceną zakupu, a sprzedaży. Generalnie jeśli kupować teraz walutę to przez internet, na mieście jest strasznie drogo.

#18 ~ismael~

~ismael~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 21:55:57

Mnie się podoba w Amronet.pl opcja 0,2% prowizji od danej kwoty zamiast tradycyjnie pojmowanego spreadu.

#19 Gabzyn

Gabzyn

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 13:25:09

Ja korzystam z Amronet i również nie narzekam. Przelew jeszcze tego samego dnia. Kursy są satysfakcjonujące. A najważniejszy juest ten święty spokój, czyli że nie trzeba wychodzić z domu :)

#20 ~sabaton78~

~sabaton78~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 09:17:41

Dla współczesnych ludzi, żyjących w ciągłym biegu Amronet.pl jest idealnym rozwiązaniem, tym bardziej, że tradycyjna wymiana walut wychodzi znacznie drożej. Amronet pobiera zaś tylko samą prowizję, która jest stała.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych