Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandytaci do rady

466 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 23:44:36

Poproszę o fakty, na podstawie których wyciongasz takie wnoski. Zdaniem naszej społeczności są, one bezpodstawne. Przynajmniej 80 procent myśli taj jak my.

"wyciongaj" dalej, wnioski masz tak samo prawidłowe jak pisownię.

#442 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 00:36:12

kto czyta same litery tę błądzi

"wyciongaj" dalej, wnioski masz tak samo prawidłowe jak pisownię.

Ale Czytaj zdania, a nie litery. Wtedy zrozumierz, o co nam, progresistą, chodzi.

#443 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 01:50:31

Progresistom, w przeciwieństwie do idiotą. Sprawdź, która forma rzeczownika pasuje do orzeczenia "jesteś".  

#444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 06:11:28

"progresistą" -no nie, to już chyba jakiś żart. Czyżby gimnazjalista dorwał się do klawiatury i trolluje? Dorosła osoba z minimalnym wykształceniem chyba takich koszmarków językowych nie tworzy. Ewentualnie jest na tyle inteligentna, że widzi które błędy podkreśla przeglądarka. Więc albo mamy do czynienia z dzieckiem, albo mało inteligentnym, leniwym niechlujem. To też wyjaśnia bezmyślne parcie na rzekomy "rozwój" polegający na niszczeniu plaży i lasu.

#445 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:14:11

A ja w takim razie apeluje o nieco zdrowego rozsądku i zaprzestanie tej nieszczęsnej propagandy "rozwojowej". Ten rzekomy "unoszący się optymizm" to po prostu czyste powietrze, które niedługo może zostać zatrute spalinami tirów.

Za wcześnie na racjonalne myślenie. Narracja wyborcza trwa.

#446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:49:52

Zawieszam polemikę, bo otrzymałem zaproszenie do udziału w obchodach odzyskania niepodległości. I zamierzam z nieko skorzystać celem pogłębienia integracji naszej wspólnoty samorządowej. Adwersarzom składam rocznicowe życzenia. Gr.

#447 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1190 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 20:20:56

Zawieszam polemikę, bo otrzymałem zaproszenie do udziału w obchodach odzyskania niepodległości. I zamierzam z nieko skorzystać celem pogłębienia integracji naszej wspólnoty samorządowej.

Adwersarzom składam rocznicowe życzenia. Gr.

621316_464804773571172_1107347429_o.jpg?

#448 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 22:04:39

Proszę mi pomóc. Po dzisiejszej burmistrzowskiej urzędniczej flocie przy pomniku, nie wiem, czy to stado lwów prowadzone przez barana, czy stado baranów prowadzone przez lwa?

#449 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 22:04:58

Proszę mi pomóc. Po dzisiejszej burmistrzowskiej urzędniczej flocie przy pomniku, nie wiem, czy to stado lwów prowadzone przez barana, czy stado baranów prowadzone przez lwa?

#450 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 22:34:49

Z której strony nie spojrzysz na to samo wychodzi dla Ustki, już w niedługim czasie wszyscy zwolennicy rozwoju ( nie wiadomo jakiego) będą mocno przecierać oczy, bo im hałas i kurz zakłóci widzenie.

#451 ~Kacapy won do ZSRR~

~Kacapy won do ZSRR~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 23:54:49

Z której strony nie spojrzysz na to samo wychodzi dla Ustki, już w niedługim czasie wszyscy zwolennicy rozwoju ( nie wiadomo jakiego) będą mocno przecierać oczy, bo im hałas i kurz zakłóci widzenie.

Ruska agenturę boli duupa, że Ustka i Polska będzie się rozwijać, o przekopie Mierzei Wiślanej nawet nie wspomnę.

#452 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 01:08:50

Ruska agenturę boli duupa, że Ustka i Polska będzie się rozwijać, o przekopie Mierzei Wiślanej nawet nie wspomnę.

Wzywasz byłych członków  egzekutywy PZPR w Ustce?

#453 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 01:19:22

Co za sieczka we łbie - wszędzie widzi ruskich, a tymczasem pezetpeerowcy to jego idole :-D

#454 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 08:42:23

Co za sieczka we łbie - wszędzie widzi ruskich, a tymczasem pezetpeerowcy to jego idole :-D

Oj czuby !!!

#455 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 10:44:43

Na szczęście nie może być zabnych wątpliwości co do autora tego komentarza. Głębokie wyrazy.

#456 ~eda~

~eda~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 11:57:59

Na szczęście nie może być zabnych wątpliwości co do autora tego komentarza. Głębokie wyrazy.

:D :lol: :D

#457 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 14:49:42

Ale jaja!!!

#458 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 17:26:38

Bardzo dobry wybór. Gratulacje dla Ustki.

#459 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 23:07:09

Bardzo dobry wybór. Gratulacje dla Ustki.

Pampersy dla wszystkich radnych są już zakupione przez Ratusz. Kadencja nie będzie łatwa, chyba że tylko łapka w górę.

#460 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 00:47:47

Pampersy dla wszystkich radnych są już zakupione przez Ratusz. Kadencja nie będzie łatwa, chyba że tylko łapka w górę.

dla słupów zawsze kadencja jest łatwa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych