Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandytaci do rady

466 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 13:45:33

Chciałem spytać się od kogo Kamil Cichy bierze pieniądze i naprawia dzielnicę przy ulicy Przylesie, bo przecież nie wydaje ich z własnej kieszeni. Czy to ten sam co z forum ,, Ginekolog " ?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:18:33

Ten sam.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:28:15

Na plakatach widać kto pcha się do koryta , była architekt chyba jeszcze wszystkiego nie pokazała co potrafi .Przecież tyle lat była naczelnikiem i jej osiągnięcia to same porażki, sprzedaż domów z chodnikami ,amnezja że wydała zgodę na wykucie otworów w budynku szachulcowej po rewitalizacji .co pani chce nam jeszcze udowodnić że białe to białe a czarne to czarne szkoda czasu na wymienianie wszystkiego wyborco pomyśl zanim oddasz głos

Która pani, bo nie kojarzę?

#24 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:55:28

Która pani, bo nie kojarzę?

Gruba wielka tępa baba. Teraz kojarzysz?

Nie pozdrawiam tych co nie czytają.

O joj, pewnie babcią już jest, a chciała by być matką. Zmarszczki kochana Cie zdradzają. :o

#25 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 16:01:57

"Cie" - słownik j.polskiego. Może być taki przykład?

Pozdrawiam, albo i nie.

P.s Nie katolik.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 16:05:49

Chciałem spytać się od kogo Kamil Cichy bierze pieniądze i naprawia dzielnicę przy ulicy Przylesie, bo przecież nie wydaje ich z własnej kieszeni. Czy to ten sam co z forum ,, Ginekolog " ?

Myślę,że burmistrz na czas wyborów skarbonkę otworzył, a tak na prawdę to promuje hejtera Kiczi, bo takich w Radzie Miasta potrzebuje, rowerek Nycz to też jego trzon KWW.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 16:31:20

Gruba wielka tępa baba. Teraz kojarzysz?

Nie pozdrawiam tych co nie czytają.

O joj, pewnie babcią już jest, a chciała by być matką. Zmarszczki kochana Cie zdradzają. :o

I pot z niej spływa tłusta oliwa. :P

#28 myk

myk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 październik 2018 - 19:36:25

zadzoń do Malka i tu ma ktoś racej 

https://www.slubnagl...rudne-przypadki

Użytkownik myk edytował ten post 22 listopad 2018 - 11:48:28

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 20:52:09

Miała być samorządność w naszym mieście, a zrobiło się śmierdząco politycznie. Czy jeszcze czegoś nowego się dowiemy?Mówili, że Graczyk to czerwony, a teraz błogosławieństwo dostał od czarnych, czy on jest kameleonem ? Czy to już jest zupełna dezinformacja, czy stanie się jakieś oświecenie mieszkańców? Mówi się, że gdzie za dużo polityki to nic dobrego mieszkańcom nie wróży.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 20:57:00

zadzoń do Malka i tu ma ktoś racej 

Może decydenci dzielą już skórę na niedżwiedziu ?, a mieszkańcy do konta.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 07:56:47

Może decydenci dzielą już skórę na niedżwiedziu ?, a mieszkańcy do konta.

Jak mieszkańcy do konta to zajebiscie. No chyba, że do kąta, to już gorzej

#32 ~Gość Waldek~

~Gość Waldek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:28:24

Muszę się podzielić pewna prosta myślą która wydaje mi się bardzo racjonalna
Jeśli burmistrz będzie miał przewagę wcradzie miasta to może skutecznie i szybko „przepychać” wszystkie swoje pomysły .... tak te dobre dla ustczan i miasta ale także te dobre dla niego ( jego rady, współplemieńców)
Wtedy nasuwa się pytanie czy nowy( stary) burmistrz będzie wzorcowo dbała o powierzone obowiązki czy mize jednak od czasu do czasu coś będzie chciał przepchnąć ? Niekoniecznie w złej wierze czy intencji tak po prostu bo w tym momencie wyda
Mu ( Im) się to najlepsze rozwiązanie ?
Zatem czy przewaga w radzie to dobry kierunek ? Czy jednak powinny być hamulce dla nierozsądnych pomysłów gorszych mniej efektywnych itp
Kolejna sprawa inni w radzie to inne wnioski pomysły kontrola poczynań konkurencja ?
Do przemyślenia sprawa w mojej ocenie duże zróżnicowanie to problem ale tylko problem dla ludzi którzy są w radzie miasta z przypadku którzy nie potrafią dobrze służyć i efektywnie zarządzać pomysłami. Uważam ze czym większe zróżnicowanie tym więcej dobrych nowych innych pomysłów

#33 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:33:58

Sknocona ulica kosynierów zamiast ludzie chodzić chodnikiem muszą po ulicy spacerować bo chodnikiem  można połamać nogi zle położona kostka proszę tą k--------- o  spacer po tej ulicy . Sprzedaż działek z chodnikiem .Zezwalanie na wykucie dużych otworów drzwiowych w budynku po rewitalizacji ,potem amnezja niepamięci .Fontanna przy ulicy marynarki polskiej stara zabudowa a tu osiem f----w tryska obciach za takie fundusze można było zrobić lepszą i tańszą .To są negatywne strony , a pozytywnych jak bym szukał to nie widać. O kogo chodzi  pomyśl i się domyśl.  Zanim oddasz głos pomyśl na kogo warto .

Waldek może warto powtórzyć SP. Nie będę zaznaczał, bo jestem leniem.

I nie pozdrawiam . :D

#34 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:44:43

Waldek może warto powtórzyć SP. Nie będę zaznaczał, bo jestem leniem.

I nie pozdrawiam . :D

To Waldek, też Ryszard?

Waldku,rozdwojenie jaźni?

Nie pozdrawiam. :D

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:24:12

Dlaczego nie startuje Wiesław? A, bo tylko dwa razy odezwał się w mijającej kadencji. Śmiech

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 20:24:53

Nie pozdrawiam pana Wiesława

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 23:58:43

Jeśli burmistrz będzie miał przewagę wcradzie miasta to może skutecznie i szybko „przepychać” wszystkie swoje pomysły .... tak te dobre dla ustczan i miasta ale także te dobre dla niego ( jego rady, współplemieńców)
Wtedy nasuwa się pytanie czy nowy( stary) burmistrz będzie wzorcowo dbała o powierzone obowiązki czy mize jednak od czasu do czasu coś będzie chciał przepchnąć ? Niekoniecznie w złej wierze czy intencji tak po prostu bo w tym momencie wyda
Zatem czy przewaga w radzie to dobry kierunek ? Czy jednak powinny być hamulce dla nierozsądnych pomysłów gorszych mniej efektywnych itp
Kolejna sprawa inni w radzie to inne wnioski pomysły kontrola poczynań konkurencja ?
Do przemyślenia sprawa w mojej ocenie duże zróżnicowanie to problem ale tylko problem dla ludzi którzy są w radzie miasta z przypadku którzy nie potrafią dobrze służyć i efektywnie zarządzać pomysłami. Uważam ze czym większe zróżnicowanie tym więcej dobrych nowych innych pomysłów

no tak, a Graczyk żąda od mieszkańców - głosujcie tylko na moich kandydatów, to czego on naprawdę chce? Eldorado w mieście  będzie miał ? - mówi, ma!!!!  bo rada to też będzie graczyk.

będzie chamstwo i strach ludzki ładnie owinięte w papierek na facebuku, tego boję się

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:12:48

Kiczi ginekolog zrobił się w tej końcówce przedwyborczej jakiś nad aktywny, i nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Zaatakował hejterskim wpisem na Fb  swojego kontrkandydata na radnego, że niby ma żle samochód zaparkowany, ale sprawa została wyjaśniona, że samochód stoi zgodnie z przepisami drogowymi. Najpierw naprawiał parking za Graczyka, potem łatał ulice, teraz robi za karbowego i sprawdza jak samochody zaparkowane, czy przypadkiem w tej kampani dopadł jego zespół nadpobudliwości. Szkoda, że już w niedzielę wybory, bo by nam całe miasto naprawił.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:13:12

Kiczi ginekolog zrobił się w tej końcówce przedwyborczej jakiś nad aktywny, i nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Zaatakował hejterskim wpisem na Fb  swojego kontrkandydata na radnego, że niby ma żle samochód zaparkowany, ale sprawa została wyjaśniona, że samochód stoi zgodnie z przepisami drogowymi. Najpierw naprawiał parking za Graczyka, potem łatał ulice, teraz robi za karbowego i sprawdza jak samochody zaparkowane, czy przypadkiem w tej kampani dopadł jego zespół nadpobudliwości. Szkoda, że już w niedzielę wybory, bo by nam całe miasto naprawił.

#40 ~Kler~

~Kler~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 20:26:32

W apelu Graczyka coś jest. Patrząc na radnych z różnych komitetów, to tak naprawdę w tej masie widać tylko 5-6 sensownych osób - głównie u Graczyka i Koskiego. Pozostałe komitety PO i PIS to zlepek z łapanki. Graczyk logicznie proponuje wybierzcie mnie i moją radę a będzie wszystko działo się szybciej, bo przez wiele lat mieliśmy festiwal bezradności w wydaniu naszych radnych. Albo nie potrafili się wypowiedzieć, albo gadali bez sensu i nie na temat, albo bez wnikliwego zapoznania się z tematem zabierali głos i ... szkoda gadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych