Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandytaci do rady

464 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 15:08:29

Sknocona ulica kosynierów zamiast ludzie chodzić chodnikiem muszą po ulicy spacerować bo chodnikiem  można połamać nogi zle położona kostka proszę tą k--------- o  spacer po tej ulicy . Sprzedaż działek z chodnikiem .Zezwalanie na wykucie dużych otworów drzwiowych w budynku po rewitalizacji ,potem amnezja niepamięci .Fontanna przy ulicy marynarki polskiej stara zabudowa a tu osiem f----w tryska obciach za takie fundusze można było zrobić lepszą i tańszą .To są negatywne strony , a pozytywnych jak bym szukał to nie widać. O kogo chodzi  pomyśl i się domyśl.  Zanim oddasz głos pomyśl na kogo warto .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 16:12:27

...no właśnie,jeszcze ten radar w porcie, a kandyduje do powiatu. Fajnie,że chociaż kładkę zrobił.Jednak to wszystko to pikuś. Graczyk nie skorzystał z prawa pierwokupu Stoczni i za 10 baniek kupił ja Malek, kolega Graczyka. Dzisiaj ten teren jest wart 140 mln. Kto jest dobrym gospodarzem? Nie Graczyk !

#3 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 14 październik 2018 - 18:48:19

...no właśnie,jeszcze ten radar w porcie, a kandyduje do powiatu. Fajnie,że chociaż kładkę zrobił.Jednak to wszystko to pikuś. Graczyk nie skorzystał z prawa pierwokupu Stoczni i za 10 baniek kupił ja Malek, kolega Graczyka. Dzisiaj ten teren jest wart 140 mln. Kto jest dobrym gospodarzem? Nie Graczyk !

Wytłumacz mi Misi Puchatku, dlaczego Olech nie wykupił w 2014 roku zadłużonego terenu KORABIA ??

Tak, masz rację, bo budżet Ustki nie było na to stać !!!, ponadto w wypadku stoczni, należałoby jeszcze wykupić długi, wierzytelności Stoczni.

Dzisiaj wiemy, że nie było na to żadnych sans, bo prezes Malek na spotkaniu w Ratuszu, czy sesji ujawnił, że on wcześniej te długi skupił.

Pretensje kierujcie do Jerrrego !!

Użytkownik Ziemia Ustecka edytował ten post 14 październik 2018 - 18:48:52

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 19:39:45

Bzdura, idioto syndyk sprzedaje i to on reguluje długi z pieniędzy które wziął ze sprzedaży. Małek jak rak, na zdrowym organiźmie Ustki.

#5 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 20:25:57

Bzdura, idioto syndyk sprzedaje i to on reguluje długi z pieniędzy które wziął ze sprzedaży. Małek jak rak, na zdrowym organiźmie Ustki.

Bzdura. syndyk ma prawo wyznaczyć niższą  cenę oraz zobowiązać kupującego do spłacenia, odkupienia długów :)

PS: Czemu syndyk terenów po Korabiu nie odkupił do dzisiaj długów głuptasku ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 20:56:03

W przypadku Stoczni tak nie było. Podaj kwotę jaka była do spłacenia ponad 10 mln.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 20:58:06

Zadzwoń do Malka, może znów wywiesi banery.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 21:36:50

Maruda, czy ty masz portret Graczyka nad łóżkiem?Bo coraz częściej mam wrażenie, że modlisz się do niego.

#9 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 22:19:51

Ja mam. Jezus z mordą Graczyka i co mi zrobisz?

Pozdrawiam. :D

Ps. Pocałuj mnie w dupę, jutro o 20,00 6-tej ławce.

#10 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 22:28:48

Ja mam. Jezus z mordą Graczyka i co mi zrobisz?

Pozdrawiam. :D

Ps. Pocałuj mnie w dupę, jutro o 20,00 6-tej ławce.Z

Zapomniałem 'na'',przepraszam.

Pozdrawiam. :o

Ps. Pocałuj mnie w dupę, to się nie zmienia. :o

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 22:33:11

Zapomniałem 'na'',przepraszam.

Pozdrawiam. :o

Ps. Pocałuj mnie w dupę, to się nie zmienia. :o

Ty lepiej do szkoły idź, "po porostu"- bo takiego nieuka to się czytać odechciewa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 22:38:48

Po co odpisujesz inżynierowi bez matury, to troll, on tylko czeka, aż mu ktoś odpisze. Nie odpisuj mu.

#13 Trzepator

Trzepator

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 15 październik 2018 - 12:30:10

Żeby rozluźnić atmosferę :D

#14 ~LORTEK~

~LORTEK~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 20:04:48

Na plakatach widać kto pcha się do koryta , była architekt chyba jeszcze wszystkiego nie pokazała co potrafi .Przecież tyle lat była naczelnikiem i jej osiągnięcia to same porażki, sprzedaż domów z chodnikami ,amnezja że wydała zgodę na wykucie otworów w budynku szachulcowej po rewitalizacji .co pani chce nam jeszcze udowodnić że białe to białe a czarne to czarne szkoda czasu na wymienianie wszystkiego      wyborco pomyśl zanim oddasz głos

#15 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 20:42:49

Ciekawy wpis

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 01:52:03

Chciałem spytać się od kogo Kamil Cichy bierze pieniądze i naprawia dzielnicę przy ulicy Przylesie, bo przecież nie wydaje ich z własnej kieszeni. Czy to ten sam co z forum ,, Ginekolog " ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 11:33:36

co tam cichy szybka rybka to jest lider

#18 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 11:43:26

Na plakatach widać kto pcha się do koryta , była architekt chyba jeszcze wszystkiego nie pokazała co potrafi .Przecież tyle lat była naczelnikiem i jej osiągnięcia to same porażki, sprzedaż domów z chodnikami ,amnezja że wydała zgodę na wykucie otworów w budynku szachulcowej po rewitalizacji .co pani chce nam jeszcze udowodnić że białe to białe a czarne to czarne szkoda czasu na wymienianie wszystkiego      wyborco pomyśl zanim oddasz głos

A SP? , kur..a, jak bym miał taką tępą żonę. To bym gonił kopami z kalosza na gołe dupsko. Zweryfikuj swój tekst, bo mi się nie chce.

Nie pozdrawiam idiotów. :blink:

Ps. Żenada. :o

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 11:48:29

A SP? , kur..a, jak bym miał taką tępą żonę. To bym gonił kopami z kalosza na gołe dupsko. Zweryfikuj swój tekst, bo mi się nie chce.
Nie pozdrawiam idiotów. :blink:
Ps. Żenada. :o

Co ty analfabeto tworzysz - "nie chce"??? Chyba "nie chcę"!
Kretynie nikt tutaj nie kaleczy polszczyzny tak jak ty, wstyd i żenada. Kompletny idiota i nieuk z ciebie.

#20 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 12:54:13

Co ty analfabeto tworzysz - "nie chce"??? Chyba "nie chcę"!
Kretynie nikt tutaj nie kaleczy polszczyzny tak jak ty, wstyd i żenada. Kompletny idiota i nieuk z ciebie.

A ja nie chce. Spójrz do słownika, idioto. :D

Nie pozdrawiam. :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych