Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci/kandydatki na wójta gminy Główczyce

409 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~por~

~por~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 12:02:14

a co myślicie o Pani Florkowskiej ??? Osoba ta przez blisko 20 lat sprawuje wysokie stanowiska w gminie Główczyce i co z tego mamy ??? NIC.
Ostatnio zastępca skompromitowanego wójta Kosiaka i jej wybór to moim zdaniem kontynuacja drogi ukladów i tego co najgorsze, a nawet bankrutctwo naszej gminy.

#22 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2010 - 19:58:31

a kto go zrozumie jak bedzie mowił , a ja słyszałem że Ziomkowa

#23 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 16:50:30

nesterowicz, florkowska, horbacz, hildebrandt - kto z nich ma największe szanse?

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2010 - 22:24:10

Myślę że p.Florkowska

#25 ~rys~

~rys~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 20:30:35

Myślę że p.Florkowska

a co myślicie o Pani Florkowskiej ??? Osoba ta przez blisko 20 lat sprawuje wysokie stanowiska w gminie Główczyce i co z tego mamy ??? NIC.
Ostatnio zastępca skompromitowanego wójta Kosiaka i jej wybór to moim zdaniem kontynuacja drogi ukladów i tego co najgorsze, a nawet bankrutctwo naszej gminy.

#26 ~fyhdfh~

~fyhdfh~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 14:41:19

I takie zainteresowanie mieszkańców?????? Barwo społeczność główczycka. Tylko nie marudzić później!!!!!

#27 ~BASIA~

~BASIA~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 20:12:28

I takie zainteresowanie mieszkańców?????? Barwo społeczność główczycka. Tylko nie marudzić później!!!!!

Brawo szczał w dziesiątkę przecież wiadomo co będzie po wyborach gdy zostanie wójtową Pani Tereska?????

#28 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 21:48:44

Nie wiem, czy "szczał", ale coś w tym jest. Mogliby tu wypowiedzieć się kandydaci, ale może nie chcą jeszcze się ujawniać? Bo i po co, żeby ktoś na nich pluł lub na "od-szczał" wystawił?? ;)
Mają jeszcze chwilkę na zastanowienie się, czy są w stanie z pustego w próżne.... Wszak wszyscy wiemy, w jakej kondycji jest Nasza Gmina.

#29 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 19:33:44

Tylko Pani May może uratowac naszą gminę, ona powinna kandydowac w wyborach na wójta.!!!!!!!!!!

#30 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 08:32:56

Tylko Pani May może uratowac naszą gminę, ona powinna kandydowac w wyborach na wójta.!!!!!!!!!!

no następna sprawiedliwa i uczciwa ... a jej brat pewnie ze szkoły przejdzie do Urzędu razem ze swoją żoną , i kilku donosicieli razem z nimi .Powodzenia Pani May....

#31 ~Anty~

~Anty~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 11:20:03

no następna sprawiedliwa i uczciwa ... a jej brat pewnie ze szkoły przejdzie do Urzędu razem ze swoją żoną , i kilku donosicieli razem z nimi .Powodzenia Pani May....

Zgadzam się z Toba....tylko jeszcze niech weźmie ze sobą korowód sprzątaczek z Wielkiej Wsi....bandę podlizuchów i wzajemnej adoracji.

#32 ~juziu~

~juziu~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 16:48:36

^^^^ Co ma piernik ( to, że pomaga...)...
Tutaj chodzi o jej sposób działania. Z kasą zawsze się u niej wszystko zgadza. Żeby było światło w nocy w Główczycach, musi byc ktoś, kto tę kasę odzyska(czyt. zarobi, to co wójt z hofmanem przechulali...)

#33 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 17:56:46

^^^^ Co ma piernik ( to, że pomaga...)...Tutaj chodzi o jej sposób działania. Z kasą zawsze się u niej wszystko zgadza. Żeby było światło w nocy w Główczycach, musi byc ktoś, kto tę kasę odzyska(czyt. zarobi, to co wójt z hofmanem przechulali...)

Właśnie musi byś ktoś kto zrobi w naszym urzędzie porządek po co ich tylu tam pracuje, za nasze podatki !!!!!!! Pani May idealnie do tego się nadaje po prostu kobieta z charakterem.

#34 ~lech~

~lech~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 18:25:46

^^^^ Co ma piernik ( to, że pomaga...)...
Tutaj chodzi o jej sposób działania. Z kasą zawsze się u niej wszystko zgadza. Żeby było światło w nocy w Główczycach, musi byc ktoś, kto tę kasę odzyska(czyt. zarobi, to co wójt z hofmanem przechulali...)

Niech ktoś poukłada wszystko na półce w tej gminie !!!!! May TAK

#35 ~gut~

~gut~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 20:30:20

Właśnie musi byś ktoś kto zrobi w naszym urzędzie porządek po co ich tylu tam pracuje, za nasze podatki !!!!!!! Pani May idealnie do tego się nadaje po prostu kobieta z charakterem.

Nie pracuje, tylko pobiera wypłatę. Ileż to czasami w urzędzie gminnym czasu się straciło, bo 3 różne okienka jedna osoba obsługiwała, a inne gadały w pokoju obok. Więc pani May na pewno takie nic nie robienie ukróci. Tylko czy ona kandyduje?

#36 ~MARYŚ~

~MARYŚ~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 06:54:13

Moim zdaniem na wójta nadaje się Horbacz, zero powiązań facet z honorem, potrafi nieś pomoc potrzebującym,ambitny,na sesjach wypowiada się zawsze po stronie dzieci oraz mieszkańców. TAK HORBACZ.

#37 ~Anty_młody~

~Anty_młody~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 07:28:06

Moim zdaniem na wójta nadaje się Horbacz, zero powiązań facet z honorem, potrafi nieś pomoc potrzebującym,ambitny,na sesjach wypowiada się zawsze po stronie dzieci oraz mieszkańców. TAK HORBACZ.

Ale Wy głupi jesteście.Przepraszam ale nie zwykłem obrażać ludzi. Wy to ciąglę w ciemnogrodzie żyjecie.Zamiast stawiać na młodych, wykształconych, otwartych na nowe..przyszłościowe inwestycje to dalej brniecie w starą gwardię,która będzie robić tyle aby przeżyć jakoś.Spójrzcie na innych 'młodych' wójtów np. w gminie Wicko.A potem głeboko przemyślcie swój wybór.Bo merytorycznie nic nie macie do powiedzenie..tylko sugerujecie się układami i wybieracie swoją koleżankę,kolegę.A czy Oni mają coś nam do powiedzenia?jakieś pomysły na rozwój?plany dla ludzi?co zrobić aby się jednoczyć a nie dzielić?Sam bym kandydował ale moja wizja przyszłości tej gminy nie przewiduje taryfy ulgowej dla osób ewidentnie oszukujących,nie pracujących a co najgorsze nie chcących podjąć zatrudnienia.Nie można liczyć tylko i wołać 'daj daj'...Zrób także coś dla siebie i gminy...a wtedy ktoś pomoże i Tobie.

#38 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 07:38:30

Ale Wy głupi jesteście.Przepraszam ale nie zwykłem obrażać ludzi. Wy to ciąglę w ciemnogrodzie żyjecie.Zamiast stawiać na młodych, wykształconych, otwartych na nowe..przyszłościowe inwestycje to dalej brniecie w starą gwardię,która będzie robić tyle aby przeżyć jakoś.Spójrzcie na innych 'młodych' wójtów np. w gminie Wicko.A potem głeboko przemyślcie swój wybór.Bo merytorycznie nic nie macie do powiedzenie..tylko sugerujecie się układami i wybieracie swoją koleżankę,kolegę.A czy Oni mają coś nam do powiedzenia?jakieś pomysły na rozwój?plany dla ludzi?co zrobić aby się jednoczyć a nie dzielić?Sam bym kandydował ale moja wizja przyszłości tej gminy nie przewiduje taryfy ulgowej dla osób ewidentnie oszukujących,nie pracujących a co najgorsze nie chcących podjąć zatrudnienia.Nie można liczyć tylko i wołać 'daj daj'...Zrób także coś dla siebie i gminy...a wtedy ktoś pomoże i Tobie.

Nikogo tu nie obrażasz ale to jest prawda jak napisano wyżej Horbacz nie ma powiązań żadnych, posiada wysoką kompetencję uważam ,że świetnie by sobie poradził będąc uczciwym wójtem. Wójtem dla wszystkich ,a nie jak jest teraz dla pracowników i wszystkich znajomych wójta.

#39 ~kiuy~

~kiuy~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 20:56:53

siemano jestem horbacz. kilka słów o sobie:
" sssshshshszszszszszsjhbjhbkjbjk"
to moj program ptwu

#40 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 08:28:05

siemano jestem horbacz. kilka słów o sobie: