Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci/kandydatki na wójta gminy Główczyce

409 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~frans~

~frans~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 16:48:58

Jak wiadomo p. Kosiak wójtem będzie już niedługo. Jakie macie propozycje na to stanowisko. Może słyszeliście o potencjalnych kandydaturach?

#2 ~te~

~te~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 19:07:36

Jak wiadomo p. Kosiak wójtem będzie już niedługo. Jakie macie propozycje na to stanowisko. Może słyszeliście o potencjalnych kandydaturach?

Ploty o kandydaturach:
p.Horbacz...

#3 ~shhhs~

~shhhs~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 21:49:44

Ploty o kandydaturach:
p.Horbacz...

a kto go zrozumie jak bedzie mowił , a ja słyszałem że Ziomkowa

#4 ~rum~

~rum~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 17:33:05

a kto go zrozumie jak bedzie mowił , a ja słyszałem że Ziomkowa

a co z naszym wójtem w ogóle?
Ja tam do niego nic nie mam. Mam nadzieje, że będzie kandydował.

#5 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 20:51:16

Kochani kandydaci zapewne się znajdą.Czy będą idealni?Cóż....jeszcze się nikt taki nie urodził,co by wszystkim dogodził.I choćby nie wiem jaki extra był nowy wójt i tak znajdzie się grupa osób dla który bedzie on beee.Wiadomo że wszyscy potencjalni kandydaci złote góry obiecują przed wyborami ,ale w większości przypadków na tym sie kończy.Czy wy wierzycie w to że ktoś kto w sumie za "nic nie robienie"-bo przecież praca na tym stanowisku nie jest ciężką pracą fizyczną ,wykonaną w pocie czoła-dostają spore pieniądze ,dalej będzie miał dobro gminy w sprawach priorytetowych? Apetyt rośnie w miarę jedzenia a pieniążki każdemu do rączek się kleją.Nie będę wymieniała kto by się nadawał na nowego wujta bo nie ma sensu.Wiem tylko tyle albo będę głosować(jeżeli któryś z kandydatów wyda się odpowiedni na to stanowisko)albo nie(co jest bardziej realne)

#6 ~mis1~

~mis1~
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 19:25:39

Ploty o kandydaturach:
p.Horbacz...

a dzisiaj słyszałem właśnie , że Horbacz , Kwiatkowski i Pośpieszny kandydują na Wójta

#7 ~jank~

~jank~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:01:24

a dzisiaj słyszałem właśnie , że Horbacz , Kwiatkowski i Pośpieszny kandydują na Wójta

Prawdziwi trzej królowie - Boże weź tę gminę w opiekę

#8 ~jank~

~jank~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 10:05:34

Ploty o kandydaturach:
p.Horbacz...

Ten Pan jako radny jest bezradny, a co by było gdyby miał zostać bezradnym wójtem

#9 ~GL~

~GL~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 14:17:36

Ten Pan jako radny jest bezradny, a co by było gdyby miał zostać bezradnym wójtem

A TEN PAN JEST NAUCZYCIELEM W SZKOLE W GŁÓWCZYCACH I ZOBACZ ILE DZIECI MUSZĄ SIĘ NATRUDZI ABY GO ZROZUMIEC , DZIWNE ,ŻE PRZEZ TYLE LAT NIKT NIE ZWRÓCIŁ UWAGI , MOJE DZIECKO W OGÓLE GO NIE ROZUMIE . A JAKBY ZOSTAŁ WÓJTEM TO FAJNIE BYŁOBY I TAK CZY MÓWIŁ BY DOBRZE CZY ŹLE I TAK NIKT NIE WIEDZIAŁBY CO MÓWI.
ALE W NASZYCH GŁÓWCZYCACH I TAK NIC SIĘ NIE ZMIENI

#10 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 18:43:06

A mnie się wydaje, że to Marcin z Warblina - miej cywilną odwagę i przedstaw się, bo może się mylę. Pustych słów jest tu zawsze pełno, karmiono nas tym od lat. Może napiszesz coś sensownego, co mnie przekona do Twojej kandydatury, bo narazie to robisz dziwne podchody, jak w zabawie w kotka i myszkę. Dorosły facet o poważnych planach mówi wprost i otwarcie. Czekam na informacje (konkretne) o Twoich planach Marcinie.

#11 ~~Marcin~~

~~Marcin~~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 05:57:19

Jesli chodzi o moje pomysly na lepsze zarzadzanie sprawami Gminy Glowczyce to opisalem ja w innym poscie na temat naszej gminy. Zapraszam 'tam' do dyskusji. Jesli chodzi o 'cywilna odwage' to prosze przyjrzec sie naszym kandytatom 9domyslnym )do wyborow prezydenckich.Czy tam wszyscy odkrywaja karty? Przed ostateczna decyzja trzeba zrobic rachunek na czym obecnie 'stoi 'Gmina Glowczyce. Co mozna(na pewno zrobic) i jak ulozyc swoj plan dzialania zarowno przed wyborami a takze po ewentualnej wygranej. Dodam,ze reprezentuje mlodsze pokolenie chetne do zmian a takze zapraszam wszystkich ,ktorzy chca postawic na kogos nie uwiklanego w rozne zobowiazujace znajomsci z przeszlosci. Gmina Glowczyce to nie tylko same Glowczyce.Powinnismy byc rowni tak aby kazdy mial wplyw na lepsze zycie. Pozdrawiam

#12 ~DM~

~DM~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 19:35:26

Jesli chodzi o moje pomysly na lepsze zarzadzanie sprawami Gminy Glowczyce to opisalem ja w innym poscie na temat naszej gminy. Zapraszam 'tam' do dyskusji. Jesli chodzi o 'cywilna odwage' to prosze przyjrzec sie naszym kandytatom 9domyslnym )do wyborow prezydenckich.Czy tam wszyscy odkrywaja karty? Przed ostateczna decyzja trzeba zrobic rachunek na czym obecnie 'stoi 'Gmina Glowczyce. Co mozna(na pewno zrobic) i jak ulozyc swoj plan dzialania zarowno przed wyborami a takze po ewentualnej wygranej. Dodam,ze reprezentuje mlodsze pokolenie chetne do zmian a takze zapraszam wszystkich ,ktorzy chca postawic na kogos nie uwiklanego w rozne zobowiazujace znajomsci z przeszlosci. Gmina Glowczyce to nie tylko same Glowczyce.Powinnismy byc rowni tak aby kazdy mial wplyw na lepsze zycie. Pozdrawiam

Dziękuje za takiego wójta, który robi tak dużo błędów. Zdecydowanie jestem na Nie!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 21:53:53

Jarosław Pospieszny jest oskarżonym razem z Wójtem Kosiakiem

#14 ~goooosc~

~goooosc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 22:05:48

Zamierzam kandydowac i przygotowac sie do startu.Plan dzialania,tworzenie grupy ludzi i wspolna praca.To powinno sie stworzyc aby Gmina Glowczyce zaczela sie rozwijac.Pozdrawiam
Marcin

Super,bardzo sie ciesze,ze kandytujesz ale powiedz mi tak po cichu,bedzie lepiej? :lol: No powiedz,prosze dacie rade?Jak obiecasz,ze bedzie lepiej to jestem za :P Tak wiec ty sie przygotowywuj a my trzymamy kciuki :lol:

#15 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 16:04:57

Witam *Marcin* a może Potęgowo co,pomyśl ????? :D hehe.

#16 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 00:07:37

no ręce mi opadają jak czytam to wszystko mieszkam w tej gminie od 15 lat i się wstydze,że tu mieszkam a mieszkałem kiedyś w gminie słupskiej i mam jakieś porównanie;Kosiak,Kwiatkowski,Pośpieszny i wiele innych nazwisk,kim oni kiedyś byli? skąd się wywodzą? Marcinie z Warblina? daj się poznać a napewno będziesz miał poparcie w tej zapyziałej gminie;czas najwyższy rozgonić tych starych pryków z gminy ,młodym pora ustąpić panie pszczół-bzbzbzbzb,ledwo pan pedałujesz tym rowerem a funkcja w gminie poważna;wielu by tu wymieniać i ośmieszać bo cała ta gmina to jeden wielki cyrk,ktoś wspomniał o Pani Majowej,pewnie wszystkim w gminie ciarki po plecach przeszły przecież ona by tam wszystkich wyżuciła odrazu;to jest baba z jajami i wie czego chce ale jest to chyba nie możliwe żeby kandytowała na wójta a wielka to szkoda

#17 ~dsydfh~

~dsydfh~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 17:17:11

,ktoś wspomniał o Pani Majowej,pewnie wszystkim w gminie ciarki po plecach przeszły przecież ona by tam wszystkich wyżuciła odrazu;to jest baba z jajami i wie czego chce ale jest to chyba nie możliwe żeby kandytowała na wójta a wielka to szkoda

Ja bym tam na nią głosował. Żelazna ręką wszystko by trzymała.

#18 ~DAH~

~DAH~
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 22:54:54

Ja bym tam na nią głosował. Żelazna ręką wszystko by trzymała.

KTO PANI MAY CZY PANI ŻELAZNA

#19 ~thyh~

~thyh~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 15:35:22

Wiadomo, kto ma największe szanse na zostanie wójtem? Horbacz , Kwiatkowski, Pośpieszny, May, Ziomkowa czy kto? Słyszałem, że Kosiak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...

#20 ~kaziu m.~

~kaziu m.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2010 - 07:51:29

Ruszcie glowami - jest do wzięcia 12.000 brutto i to każdego miesiąca. Odwagi!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych