Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kancelaria prawna

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 wertezik23

wertezik23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:54:32

Hej!

Mam zamiar niedługo założyć firmę i mam do niej już księgową, ale szukam jeszcze prawnika, który zajmie się przygotowaniem umów i wszelkimi innymi świstkami prawnymi. Jedynym prawnikiem specjalizującym się w ekonomii, jakiego do tej pory znalazłem, jest Pan Adam Jeżak, jednakże nie mam bladego pojęcia kim on jest i czy jest rzetelny. Może ktoś z forumowiczów miał z nim styczność i jest mi w stanie doradzić coś na ten temat? Z góry dziękuję.

#2 ~Kalinkaa~

~Kalinkaa~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 14:58:46

Nie napisałeś skąd jesteś. Mi pomaga mec. Dariusz Staniszewski - jeśli jesteś z Warszawy, możesz tam zapytać.

#3 Faramas

Faramas

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 10:44:43

Nie napisałeś skąd jesteś. Mi pomaga mec. Dariusz Staniszewski - jeśli jesteś z Warszawy, możesz tam zapytać.

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie adwokat wągrowiec  który jest znakomitym specjalistą w swoim fachu, ja mogę polecić go w 100 procentach, gdyż korzystałem z jego usług wielokrotnie. Także odezwij się do niego może Tobie też pomoże. 

#4 Tomasz83

Tomasz83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2017 - 11:39:14

Jak dla mnie to pan Kamil Kaliciński adwokat rozwody w Warszawie jest świetnym specjalistą w swojej branży. Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego fachowca w tej branży to możesz uderzać w ciemno.

#5 Ocanu

Ocanu

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2017 - 08:21:21

Ja podjąłem również współpracę z prawnikiem. Warto sobie w swoim biznesie ogarnąć takie zabezpieczenie. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Akurat dla mnie usługi świadczy kancelaria prawna sosnowiec. Nie zamieniłbym obecnych tam prawników na nikogo innego. 3 razy uratowali mój tyłek w dość ciężkich sytuacjach związanych z podatkami. Jestem osobą lubiącą pewniejsze rozwiązania, a oni się w to wpasowują, są wręcz nieocenieni.

Użytkownik Ocanu edytował ten post 23 maj 2017 - 08:22:31

#6 Alfons222

Alfons222

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 08:27:37

Wiadomo, że różnie bywa i przeróżne sytuacje się zdarzają. Dlatego moim zdaniem warto wejść na https://www.inlegis....wierzytelnosci/ i zapoznać się z usługami tej firmy. Pomogą na pewno w przeróżnych sytuacjach.

#7 marcin_poz

marcin_poz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 14:33:34

Zasięganie opinii prawników przy poważniejszych transakcjach w firmie to naprawdę dobry pomysł. Prawnicy są niezbędni przy audytach spółek, przekształceniach czy likwidacji spółki. Najlepiej szukać kancelarii, które właśnie się specjalizują w tych działąch prawa. W Poznaniu jest np. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy

#8 Arlagia

Arlagia

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:07:14

Mogę polecić kancelaria prawna Olsztyn. Bardzo dobry prawnik.

#9 kamil8980

kamil8980

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 14:19:29

Radzę Ci skontaktować się z http://rzeski-kancelaria.pl/ Zobaczysz, że w przystępnej cenie dostaniesz profesjonalne wsparcie prawne. Udaje się tam czasem, jak mam jakieś problemy prawne do wyjaśnienia. Do kompleksowej obsługi prawnej też się spokojnie nadają.

#10 Bubba

Bubba

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 11:29:45

http://holdingprawny...dwokat-wroclaw/

Przygotowywanie umów to na pewno mają w małym paluszku. Zwracają też uwagę na niuansiki, to co ważne jest.

#11 Lalan

Lalan

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:04:18

Jeżeli potrzebna Ci jest obsługa prawna firm polecić mogę kancelarię Adama Baszkowskiego, oferują wysoki poziom zaangażowania oraz rzetelną i kompleksową obsługę prawną. Przygotowują również opinie i notatki prawne dla szeregu podmiotów, w tym średnich i dużych spółek zarówno polskich jak i zagranicznych.

#12 Miła1

Miła1

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:13:36

No właśnie, nie napisałeś skąd jesteś, więc cięzko doradzić. Jedyne co mogę to polecić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Zajmują się oni właśnie obsługą firm. Są tam dwie osoby, także nieważne ile pracy by było to na pewno by sobie poradzili. Poza tym są bardzo sympatyczni i też skuteczni. Obsługują kilka dużych firm w Gliwicach i z tego co wiem to świetnie im idzie. Doskonale znają się na prawie pracowniczym także dlatego to też bardzo dobry wybór. Pozdrawiam.

#13 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 22:56:37

Zaufana kancelaria to złoto

Użytkownik Hana edytował ten post 16 grudzień 2018 - 21:52:17

#14 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 21:09:23

Sporo pozytywnych opinii słyszę o nich https://kancelariaea.pl/ Jeżeli chodzi o wybór kancelarii, to jednak warto korzystać z sprawdzonych i pewnych miejsc, a ich kancelaria zdecydowanie do takich należy.

#15 Kazoo

Kazoo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2019 - 17:14:43

Takimi sprawami, jak te, które opisałeś, podobno bardzo dobrze zajmują się z Kancelaria Prawna Lublin. Obracam się trochę w tym środowisku i niejedną dobrą opinie słyszałem, a o to tak niezbyt łatwo. Prędzej kogoś obsmarują za jakąś pierdołę, niż powiedzą dobre słowo, a tu jednak troszkę inaczej!  ;)

#16 KarolinaFel

KarolinaFel

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 20:30:52

Może sprawdź na KDKancelaria (link). Słyną w obsługi w obszarze prawa rodzinnego, jednak na ich stronie w ofercie widnieje także obsługa przedsiębiorstw. Myślę, że warto sprawdzić.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:15:07

a czy ktoś z was korzystał z usług piotrbanczyk.pl? Jakie macie opinie??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych