Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamerzysta na wesele

174 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~elllla~

~elllla~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 22:30:57

Ja polecam Pana Rodziewicza solidność uczciwość profesjonalizm i nowoczesność :rolleyes:

#42 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 22:53:10

Ja polecam Pana Rodziewicza solidność uczciwość profesjonalizm i nowoczesność :rolleyes:

A masz jakiegoś linka do zdjęć tego Pana?

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 21:14:06

uczciwość to się zgodzę ale nowoczesność ? Ten Pan ma ze 100 lat

#44 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 23:52:18

uczciwość to się zgodzę ale nowoczesność ? Ten Pan ma ze 100 lat

Wiek wiekiem a zdjęcia warto by było zobaczyć. Ale po tym poście to pewnie się nie doczekamy. Może kto inny się pochwali? Dendryt? On robi zdjęcia ślubne. Może poda linka :)

#45 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 07:11:44

Ja nikogo nie polecam, bo w leborku nie ma kogo polecić. sam robie jak juz musze montaze, a zdjecia cyfrówką tylko dlatego, bo wiem, ze nawt jakbym miał lustrzanke to i tak nie beda profrsjonalne.

#46 ~Dendryt~

~Dendryt~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:23:14

Wiek wiekiem a zdjęcia warto by było zobaczyć. Ale po tym poście to pewnie się nie doczekamy. Może kto inny się pochwali? Dendryt? On robi zdjęcia ślubne. Może poda linka :)

no ja linka podawac nie będe z tego względu że reklame już mam a nie chce aby ktoś sobie komentarzami morde wycierał jak to ma miejsce na forum

#47 ~eli~

~eli~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 17:57:11

polecam ludzi z trójmiasta-to sa te same ceny-a nie chałturzą chłopaki bo maja duża konkurencje

#48 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:45:45

no ja linka podawac nie będe z tego względu że reklame już mam a nie chce aby ktoś sobie komentarzami morde wycierał jak to ma miejsce na forum

W sumie racja. Nawet gdybyś był fotografem na poziomie Ansela Adamsa to i tak sprowadziliby Cię na poziom fotoziutka. Taka natura anonimowych forów.

polecam ludzi z trójmiasta-to sa te same ceny-a nie chałturzą chłopaki bo maja duża konkurencje

Gwarantuję Ci, że chałtura jest taka sama w Lęborku, 3mieście czy Warszawie. Znajdziesz fotografów na poziomie oraz bez jakiegokolwiek poziomu. Wynika to z prostego faktu, że są klienci z wymaganiami, ale większość nie jest świadoma, że zdjęcia czy film mogą być przynajmniej dobre a nie tylko takie jakie zrobi Wam przeciętny gość weselny, który ma zwykły aparat lub kamerkę mydelniczkę i zero pojęcia o fotografii czy filmowaniu.
To, że rynek pełny jest bylejakości jest spowodowane również tym, że takie są wymagania i świadomość klientów. Popyt=podaż. Ci którzy się szanują a zdjęcia i film są dla nich czymś ważnym znajdą dobre firmy nawet w Lęborku. Powiedziałbym wręcz, że tańsze niż w 3mieście, bo ludzie u nas są mniej świadomi i wydaje im się iż zrobić zdjęcia (film) na weselu to taka prosta sprawa (chałtura), że nie powinno się dobrze za to zapłacić, wiec ceny muszą być niższe, żeby zdobyć klientów. Ludzie wybierają usługodawców, którzy pracują za 300 zł (bądź nawet gratis) a potem się dziwią, że mają nędzną pamiątkę. Tacy klienci, fotografowie i kamerzyści są również w 3mieście i każdym innym miejscu.

#49 ~Dendryt~

~Dendryt~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:12:46

W sumie racja. Nawet gdybyś był fotografem na poziomie Ansela Adamsa to i tak sprowadziliby Cię na poziom fotoziutka. Taka natura anonimowych forów.

Gwarantuję Ci, że chałtura jest taka sama w Lęborku, 3mieście czy Warszawie. Znajdziesz fotografów na poziomie oraz bez jakiegokolwiek poziomu. Wynika to z prostego faktu, że są klienci z wymaganiami, ale większość nie jest świadoma, że zdjęcia czy film mogą być przynajmniej dobre a nie tylko takie jakie zrobi Wam przeciętny gość weselny, który ma zwykły aparat lub kamerkę mydelniczkę i zero pojęcia o fotografii czy filmowaniu.
To, że rynek pełny jest bylejakości jest spowodowane również tym, że takie są wymagania i świadomość klientów. Popyt=podaż. Ci którzy się szanują a zdjęcia i film są dla nich czymś ważnym znajdą dobre firmy nawet w Lęborku. Powiedziałbym wręcz, że tańsze niż w 3mieście, bo ludzie u nas są mniej świadomi i wydaje im się iż zrobić zdjęcia (film) na weselu to taka prosta sprawa (chałtura), że nie powinno się dobrze za to zapłacić, wiec ceny muszą być niższe, żeby zdobyć klientów. Ludzie wybierają usługodawców, którzy pracują za 300 zł (bądź nawet gratis) a potem się dziwią, że mają nędzną pamiątkę. Tacy klienci, fotografowie i kamerzyści są również w 3mieście i każdym innym miejscu.

nie podaje linka bo nie jestem wariatem...a jeśli łosiu jeden dalej nie rozumiesz to pracuje dla jednej z firm trójmiejskich i przez takich baranów jak ty nie bede sobie robił problemów. A dawac ludziom z Lęborka tematów do pisania psychodelicznych wypowiedzi nie będe bo Lębork to jest jedna wielka wiocha jeśli chodzi o usługi.

#50 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 23:08:26

nie podaje linka bo nie jestem wariatem...a jeśli łosiu jeden dalej nie rozumiesz to pracuje dla jednej z firm trójmiejskich i przez takich baranów jak ty nie bede sobie robił problemów. A dawac ludziom z Lęborka tematów do pisania psychodelicznych wypowiedzi nie będe bo Lębork to jest jedna wielka wiocha jeśli chodzi o usługi.

Ty widzę masz problem spory ze sobą i swoim ego. Na dodatek czytać nie umiesz. Gdzie widzisz atak na siebie, że Ci para do bani ruszyła? Wręcz przeciwnie napisałem, że Cię rozumiem. Tu zjedzą każdego. Znasz rynek trójmiejski i tam pracujesz? Brawo. Ja też. Żadne to jednak wyróżnienie. Skoro aż tak Twoje ego zostało podrażnione to niezły z Ciebie artysta a ponoć prawdziwa sztuka krytyki się nie boi.

Druga część wypowiedzi nie była do Ciebie. Nie zaprzeczysz natomiast, że w pięknym trójmieście, które zaszczycasz swoją pracą jest cała kupa fotoziutków jak wszędzie. Ktoś napisał, że Ty jesteś takim ziutkiem? Nie. Zaprzeczysz, że sporo chłamu w 3mieście? Przyjmij dyskusję a nie stroszysz się od razu? Nie potrafisz? Twoje słowa i styl pisania są dyskwalifikujące. Stawiasz się ponad wszystkich, bo w trójmieście pracujesz a piszesz jak zwykły cham. Nie stawiaj się nad innymi tylko po pierwsze uważnie i obiektywnie czytaj co piszą, po drugie trzymaj poziom odpowiedzi skoro chcesz, żeby Cię szanowano. Bo teraz piszesz jak gówniarz z gimnazjum. Z mojej strony nie było ani jednego ataku w Twoim kierunku. Tylko Ty tego nie potrafisz odróżnić. Szkoda. Skoro znasz rynek, to byłbyś dobrym dyskutantem na tym forum. Ale jeżeli Twoje wypowiedzi są takie jakich się obawiasz prezentując swoje zdjęcia tutaj, to czemu się dziwisz?
Szkoda.

#51 ~Dendryt~

~Dendryt~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 07:40:13

Ty widzę masz problem spory ze sobą i swoim ego. Na dodatek czytać nie umiesz. Gdzie widzisz atak na siebie, że Ci para do bani ruszyła? Wręcz przeciwnie napisałem, że Cię rozumiem. Tu zjedzą każdego. Znasz rynek trójmiejski i tam pracujesz? Brawo. Ja też. Żadne to jednak wyróżnienie. Skoro aż tak Twoje ego zostało podrażnione to niezły z Ciebie artysta a ponoć prawdziwa sztuka krytyki się nie boi.

Druga część wypowiedzi nie była do Ciebie. Nie zaprzeczysz natomiast, że w pięknym trójmieście, które zaszczycasz swoją pracą jest cała kupa fotoziutków jak wszędzie. Ktoś napisał, że Ty jesteś takim ziutkiem? Nie. Zaprzeczysz, że sporo chłamu w 3mieście? Przyjmij dyskusję a nie stroszysz się od razu? Nie potrafisz? Twoje słowa i styl pisania są dyskwalifikujące. Stawiasz się ponad wszystkich, bo w trójmieście pracujesz a piszesz jak zwykły cham. Nie stawiaj się nad innymi tylko po pierwsze uważnie i obiektywnie czytaj co piszą, po drugie trzymaj poziom odpowiedzi skoro chcesz, żeby Cię szanowano. Bo teraz piszesz jak gówniarz z gimnazjum. Z mojej strony nie było ani jednego ataku w Twoim kierunku. Tylko Ty tego nie potrafisz odróżnić. Szkoda. Skoro znasz rynek, to byłbyś dobrym dyskutantem na tym forum. Ale jeżeli Twoje wypowiedzi są takie jakich się obawiasz prezentując swoje zdjęcia tutaj, to czemu się dziwisz?
Szkoda.

masz racje źle odczytałem co napisałeś...przepraszam i zwracam honor. A jeśli chodzi o ego to jest na miejscu, tylko po prostu nie podaje linka bo nie chce krytyki od osób które nie mają w ogóle pojęcia o fotografii.

#52 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:00:00

masz racje źle odczytałem co napisałeś...przepraszam i zwracam honor. A jeśli chodzi o ego to jest na miejscu, tylko po prostu nie podaje linka bo nie chce krytyki od osób które nie mają w ogóle pojęcia o fotografii.

Spoko przyjmuję przeprosiny. Zgadzam się również co do zamieszczania linków tutaj. Kto chce ten znajdzie fotografa, są od tego portale ślubne, fora fotografów ślubnych, reporterów ślubnych... i nawet wujek google potrafi naprowadzić.
Pozdrawiam.

#53 ~Dendryt~

~Dendryt~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 16:07:37

Spoko przyjmuję przeprosiny. Zgadzam się również co do zamieszczania linków tutaj. Kto chce ten znajdzie fotografa, są od tego portale ślubne, fora fotografów ślubnych, reporterów ślubnych... i nawet wujek google potrafi naprowadzić.
Pozdrawiam.

jedyny jaki link mogę podac to taki:
http://www.fotograf-wesele.pl/
tutaj znajdziecie wolne miejsca, fotografów i ceny jakie są obecne...

#54 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 19:10:22

Ja wolę takie, gdzie trzeba prezentować odpowiedni poziom a nie tylko zapłacić za reklamę. Polecę więc:

Forum Reporterów Ślubnych - zrzesza fotoreporterów ślubnych, selekcja przyjmowanych osób gwarantuje jakość usługi i obsługi.

Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych - forum zrzeszające top polskich fotografów ślubnych. Wymienieni tu fotografowie przeszli złożony proces kwalifikacji.

Forum Ślubne - w pewnym sensie podforum wyżej wymienionego. Prezentacja firm i fotografii na najwyższym polskim poziomie. Biorąc pod uwagę, że wielu fotografów z Polski odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej, to ranga tego portalu rośnie. Do tego sporo porad odnośnie organizacji dnia ślubu.

Forum Filmowców Ślubnych - jak na razie chyba najważniejsze forum zrzeszające filmowców zajmujących się obsługą video ślubów.

Na tych forach można znaleźć fotografa (kamerzystę) lub choćby zorientować się jak wygląda nowoczesny film czy reportaż ślubny.

#55 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 17:52:11

Moje wesele filmował P.Oleszczuk,na dzień dobry strzelił trzy sety,już na sali,i dopiero kręcił.

#56 ~cameraimage~

~cameraimage~
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 20:56:57

Nie bronię tego Pana, bo go nie znam... nawet jeżeli tak było jak piszesz, to kto mu dał wódkę na stół? Przecież jest w pracy. Posiłek powinien dostać, dużo napojów (może owoce), ale wódkę? Gościem nie jest ani kamerzysta, ani fotograf, ani członkowie zespołu. To osoby w pracy. W pracy takiej jak każda inna. Kto profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków,to może jednego drinka wypije jak go poczęstują, ale wóda? To bardzo proste: skoro sami mało profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, nie dawać im alkoholu, to nie będą pić.

#57 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 09:09:48

On sobie wziął wódę,ze stolika obok,jak jemu zwróciłam uwagę,to zrobił się opryskliwy.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 11:16:10

On sobie wziął wódę,ze stolika obok,jak jemu zwróciłam uwagę,to zrobił się opryskliwy.

Jeżeli to prawda, to już kompletna porażka, którą należy zostawić bez komentarza. :blink:

#59 ~fotovideokasina.pl~

~fotovideokasina.pl~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 21:32:56

oferujemy państwu tanio i nowocześnie pamiątką z imprezy "Ślub - 1.500zl ( 16:9 + foto książka) (4:3 + foto album = 1.400zł) (HD + FOTO KSIĄŻKA - 3.200ZŁ) ceny obowiązuja kościół błogosławieństwo plener przyjęcie w tym samym dniu polecam także także kręcenie poprawin oraz fotografowanie + 400zł www.fotovideokasina.pl na stronie mam pokazowe firmy demo jeżeli umówimy się tel daje pełna wersje tel. 506644273 - ponad 4 lata na rynku współpracujemy z najlepszymi orkiestrami zapraszam !!! deMO pEŁNE dostrczam bądz zapraszam do mnie poprzez kontant telefoniczny

#60 ~fotovideokasina.pl~

~fotovideokasina.pl~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 21:34:43

oferujemy państwu tanio i nowocześnie pamiątką z imprezy "Ślub - 1.500zl ( 16:9 + foto książka) (4:3 + foto album = 1.400zł) (HD + FOTO KSIĄŻKA - 3.200ZŁ) ceny obowiązuja kościół błogosławieństwo plener przyjęcie w tym samym dniu polecam także także kręcenie poprawin oraz fotografowanie + 400zł www.fotovideokasina.pl na stronie mam pokazowe firmy demo jeżeli umówimy się tel daje pełna wersje tel. 506644273 - ponad 4 lata na rynku współpracujemy z najlepszymi orkiestrami zapraszam !!! deMO pEŁNE dostrczam bądz zapraszam do mnie poprzez kontakt telefoniczny
www.fotovideokasina.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych