Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kafelkarz - jak znaleźć ?

kalekarz słupsk praca mieszkanie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nowy w rejonie ;-)~

~nowy w rejonie ;-)~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 20:58:45

Witajcie;) od kilku dni mieszkam w Słupsku i poszukuję dobrego fachowca , który to położy kilkanadziesiąt metrów kw. płytek. Gdzie/ jak szukać ? Może możecie kogoś polecić ?

Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 08:55:15

Witajcie;) od kilku dni mieszkam w Słupsku i poszukuję dobrego fachowca , który to położy kilkanadziesiąt metrów kw. płytek. Gdzie/ jak szukać ? Może możecie kogoś polecić ?

Pozdrawiam

Dobrego fachowca w Słupsku ze świecą szukać. Większość wie ile MOŻE POLICZYĆ za ułożenie płytek..ale nie wie, że MUSI TO ZROBIĆ RÓWNO I DOKŁADNIE PRZYKLEIĆ.dawniej fachowiec CENIŁ JAKOŚĆ SWOJEJ PRACY, a dziś pracuje na zasadzie; ''Józek trzymaj płytki bo ja lecę po wypłatę'' ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:55:40

793730259 jesli jest Pan nadal zainteresowany. Właśnie kończę remont domu, więc można obejrzeć moje prace.

#4 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 10 październik 2012 - 11:12:50

Pozdrawiam

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany, to mój ojciec siedzi w tej branzy już kupę lat. Jakby co to priv, musiałbyś się zarejestrować lub podaj numer to oddzwonię.

#5 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 10 październik 2012 - 17:09:25

tytus: kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć, ze nie wolno reklamować prywaty na forum. sam tego pilnujesz, więc nie róbmy chlewu z forum. pamiętaj, ze jak podłapią to inne "świnie" to zrobi się tu niezła obora i smród będzie czuć miesiącami.

#6 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 10 październik 2012 - 17:11:11

tytus: kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć, ze nie wolno reklamować prywaty na forum. sam tego pilnujesz, więc nie róbmy chlewu z forum. pamiętaj, ze jak podłapią to inne "świnie" to zrobi się tu niezła obora i smród będzie czuć miesiącami.

Momencik, momencik. Niemożna wklejać reklam, cenników, folderów itp. Dlatego tez nie podałem numeru do swojego ojca, ale poprosiłem o ewentualny kontakt.

#7 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 10 październik 2012 - 17:21:21

no to dobrze, że w odpowiednim momencie zapanowałeś nad tym.
woda na młyn powiem Ci. nie bez kozery mnie, starego wrednego knura, ściągnęło w forumowe progi, pełno tu świń ;)

#8 ~olaa~

~olaa~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 22:05:51

czy ma ktoś zaufanego, zdolnego kafelkarza? takiego, który sumiennie wykonuje swoją prace a nie tylko liczy kase? 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:52:12

polecam jobuj.pl

#10 ~kubas~

~kubas~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:33:05

efachowo.pl - sam się tam ogłaszam ale z zawodu jestem elektrykiem, poza tym jest tam sporo wykonawców z różnych branży

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalekarz, słupsk, praca, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych