Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

KACZMARCZYK pierwszym zastępcą Biedronia! to już pewne. Gdzie ta zmiana ?!

biedroń kazmarczyk zmiana

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 12:38:17

Pan Biedroń zawsze może zmienić zastępcę, ale na razie ten zastępca jest w "temacie" i wymaga kontroli swoich działań, o co zapewne Pan Prezydent zadba, a później się zobaczy....! Pozdrawiam Pana Prezydenta!

Tylko aby nie za 4 lata HaHa :D

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 15:00:17

Podobnież ma już nową fuchę jako vic wójt gminy słupsk

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 15:34:01

Niech się wyprowadza z ratusza jak najszybciej. A Biedroń zaliczył potężną wtopę tą skrytą nominacją. Inaczej śpiewał przed wyborami.  

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 16:57:33

Niech się wyprowadza z ratusza jak najszybciej. A Biedroń zaliczył potężną wtopę tą skrytą nominacją. Inaczej śpiewał przed wyborami.  

Wtopę to zaliczylł tzw elektorat Biedronia, licząc...nie wiadomo na co.

#45 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 17:06:34

chyba zostaliśmy wykiwani przez Biedronia. ku*** przecież można było wziąć każdego innego tylko nie jego..

Nie chcę być złośliwa,ale dobrze Wam tak. Rozumiem,że Kobylińskiego trzeba było wyrwać,ale wybór jakiego dokonaliście od razu pokazywał co będzie.

Jak zwykle emocje odebrały Wam realne myślenie,szkoda

#46 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 17:15:18

Nareszcie zmiana ???????

Chodzą słuchy, z Maciej Kobyliński ma być u Biedronia Pierwszym Doradcą  ds Inwestycji Strategicznych i Planów Perspektywicznych Rozwoju Miasta.

No przecież przed kamerami powiedział,że będzie korzystał z rad Kobylinskiego,już wtenczas ciarki mi po plecach poszły i śmiałam się z naiwności wyborców,właściwie to śmieję się do dzisiaj.

#47 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 18:32:09

i po co się tak podniecacie? chcielibyście aby po dwóch tygodniach już wielkie zmiany były.

Aby oczyścić kibel do którego się s.r.a.ł.o. przez kilka lat, potrzeba czasu :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:17:08

i po co się tak podniecacie? chcielibyście aby po dwóch tygodniach już wielkie zmiany były.

Potrzeba czasu ... ile jedna kadencja ?

#49 KOCUR

KOCUR

Swojak

• PipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:46:02

Panie Prezydencie Biedroń myślałem że ma Pan jaja. Słupsk poradził by sobie bez drugiego vice te kilka tygodni aż Pan kogoś powoła a tak co ....

Łudziłem się że Pan może jest inny może normalny ale Pan cóż to samo jak wszyscy Pańswcu poprzednicy

Skoro tak mówisz to podaj jakiś przykład, co złego zrobił Kaczmarczyk? (oprócz nadzoru nad 3 falami).

#50 KOCUR

KOCUR

Swojak

• PipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:47:16

§ 11

1. Powierzenie prowadzenia spraw, upoważnienia i pełnomocnictwa określone w niniejszym zarządzeniu ważne są do odwołania.

2. Z chwilą odwołania Pana Andrzeja Kaczmarczyka ze stanowiska Pierwszego Zastępcy Prezydenta Miasta Słupska powierzenie prowadzenia spraw, upoważnienia i pełnomocnictwa tracą moc.

Słupszczanie oczekiwali zmian więc nie zadowalają rozstrzygnięcia podkreslone w powyzszym tekście.

Drobna podpowiedż Panu Prezydentowi.

Jesli chce Pan natychmiastowych i głębokich zmian to na rok powoółać Aleksandra Jacka na zastępcę.

Będzie trzeba hamować jego reformatorskie zapędy

Jeśli chce Pan gruntownych zmian na długie lata to trzeba powołać na zastepcę  erudytę Pana Andrzeja Łacha.

Ta i wyprowadzić ze Słupska wszystkie samochody, bo jeszcze spłoną.

#51 KOCUR

KOCUR

Swojak

• PipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:49:18

Biedroń,jeśli faktycznie wybrałeś Kaczmarczyka,pseudo Ka,czyli Tajnego Współpracownika Służb Specjalnych jako swojego zastępcę,to nie jesteś godzien innej nazwy jak CWEL.Tym bardziej,że ty lubisz w dupę.Kaczmarczyk to najprawdopodobniej  przestępca uczestniczący w podpaleniu samochodów A.Jacka.Pedalskie ścierwo,abo będą zmiany albo taczka z gównem.

To ostatnie szykujesz rozumiem dla siebie?

#52 KOCUR

KOCUR

Swojak

• PipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:51:15

Biedroń widząc tonący okręt pod tytułem Ruch Palikota postanowił zaczepić się na ciepłą posadkę za 10 tysięcy miesięcznie na następne 4 lata - bo przecież wszyscy (z nim włącznie) doskonale zdajemy sobie sprawę, że do Sejmu następnej kadencji nie wejdzie nawet jakby wystartował.

Póki co trwa okres ochronny, ale już widać, że kreśli się perspektywa rychłego referendum (kto wie, może nawet przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi).

Zacytuję jeszcze tylko jedne z pierwszych zdań z programu wyborczego obecnego prezydenta:

"Prezydent musi konsultować swoje decyzje z mieszkańcami i mieszkankami, a mieszkańcy i mieszkanki mają mieć prawo współdecydować o sprawach, które ich dotyczą (...)"

I może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że wybór zastępców prezydenta jak najbardziej dotyczy wszystkich mieszkańców (tak samo jak wybór samego prezydenta) - no więc pytam się panie Biedroń, gdzie i kiedy były przeprowadzane konsultacje z mieszkańcami w tej sprawie oraz gdzie można się zapoznać ze stenogramem z ich przebiegu.

A to tylko jeden z punktów programu pod tytułem "Nareszcie zmiana". Z realizacji pozostałych również konsekwentnie rozliczymy - i to już za niecały rok.

I wizjoner, i znawca, i jeszcze na dodatek inspektor.

#53 KOCUR

KOCUR

Swojak

• PipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 20:54:17

Dużo czasu i na dodatek mądrych ludzi do wyczyszczenia tej miejskiej kloaki.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 21:23:37

Panie Prezydencie przeciwko Kaczmarczykowi toczą się postępowania przypomnę panu jakie przydział i meldunki wraz z remontami dla byłego rzecznika  prezydenta Kobylińskiego na ul.Krzywej 4/1 i udział w podpaleniu samochodów Aleksandrowi Jackowi.

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 21:42:54

Słupczanie jeśli to prawda że Kaczmarczyk został prezydentem to proponuję żeby przed ratuszem świeciła tęcza.Przypominała dla tych co głosowali na Biedronia jak ich oszukał że będą ZMIANY. 

#56 Artur Mazur

Artur Mazur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 21:46:41

Panie Prezydencie przeciwko Kaczmarczykowi toczą się postępowania przypomnę panu jakie przydział i meldunki wraz z remontami dla byłego rzecznika  prezydenta Kobylińskiego na ul.Krzywej 4/1 i udział w podpaleniu samochodów Aleksandrowi Jackowi.

Pogodźcie się lemingi , że czerwony słupski układ znowu wygrał,

Lemingi kolejny raz, dali się nabrać na kolorowe paciorki i hasła.  :lol:

Za 4 lata pomyślcie , przed wrzuceniem głosu do urny ,

lub idzcie na wybory,( to dla nieobecnych lemingów.)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 22:12:14

W słupsku mieszkają sami komunisci. Ja akurat za parę miesięcy się wyprowadzam więc nie uczestniczyłem w wyborach.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 07:16:18

Będą zmiany

pewnie Kaczmarczyk zmieni partnerkę i tyle......

#59 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 11:53:51

Nie chcę być złośliwa,ale dobrze Wam tak. Rozumiem,że Kobylińskiego trzeba było wyrwać,ale wybór jakiego dokonaliście od razu pokazywał co będzie.

Jak zwykle emocje odebrały Wam realne myślenie,szkoda

no ale złośliwa jesteś jednak..... a był wybór? czy wybór miernoty z PO to byłby dobry wybór? widocznie jesteś bardzo ślepa nie widząc rządów PO w Polsce. Najgorsza partia i najgorsze rządy po 1989 roku i to zdanie, opinia coraz większej grupy Polaków. ale cóż, Twoja wola kogo popierasz. Można i trzeba mieć tylko nadzieję że Kaczmarczyk, ta gnida i przydupas Kobyły będzie tylko tymczasowo, aż pan Robert wybierze jakiegoś w miarę, normalnego swojego zastępce.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 12:26:43

. Można i trzeba mieć tylko nadzieję że Kaczmarczyk, ta gnida i przydupas Kobyły 

Dobre :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biedroń, kazmarczyk, zmiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych