Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

KĄCIK KIBICA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
728 odpowiedzi w tym temacie

#21 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 12 październik 2014 - 22:47:15

Nie wiem co tam na dwa dni przed meczem Pani Ewa z Panią Angelą ustalały i czy scenariusz był akurat tak napisany ;) . Jedno jak dla mnie , który haratał w gałę ponad ćwierć wieku w podstawowym składzie jest pewne , że nie da się nie strzelić bramki z takiej dogodnej pozycji jaką miał " nasz " Lukas :D .
Nie no... żartuję , ale Łukasz zachował się przyzwoicie , tym razem .
Z rusakami mamy na pieńku , a teraz jeszcze ci ... :D

Patrzajcie ludkowie roztomili - idiota udaję, że zna się futbolu.

Gdzie się nauczył ???

Na lekcji religii ???

Na takich lekcjach, to jedynie ogłupianie, a nie nauka czegokolwiek.

#22 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 13 październik 2014 - 07:06:26

ja pierdziu :D

POLSKA - NIEMCY 2:0.... ja chyba śnię!

Knurku, obejrzyj TO:

;)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 13 październik 2014 - 07:06:55

#23 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 13 październik 2014 - 14:05:58

ja pierdziu :D

POLSKA - NIEMCY 2:0.... ja chyba śnię!

A ja miałam okazję tam być... i radości kibiców nie da rady wyrazić słowami. "Stadion oszalał" to zbyt małe słowa. Starszy mężczyzna stojący obok mnie o mało nie połamał mi żeber z radości po drugiej bramce  :)  :)  :)  :)

Teraz czekam w napięciu przed jutrzejszym spotkaniem ze Szkocją.... daliśmy radę mistrzom, więc włączył mi się wieeeelki optymizm. Obstawiam 2:1 dla nas   :)

Użytkownik wielbicielka :) edytował ten post 13 październik 2014 - 14:07:26

#24 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 13 październik 2014 - 17:43:50

No właśnie, obstawiałam 2 dni temu 2:0 i 3:0. Zmieniłam jednak zdanie i obstawiam tak jak Wielbi 2:1 :) Ale serce mi podpowiada, że padnie więcej bramek i może być nawet 3:1 ;) I nie wiem w końcu jak obstawić. Można 2 wyniki obstawić :blink:

Użytkownik zakładka edytował ten post 13 październik 2014 - 17:44:36

#25 votum separatum

votum separatum

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:34:49

Patrzajcie ludkowie roztomili - idiota udaję, że zna się futbolu.

Gdzie się nauczył ???

Na lekcji religii ???

Na takich lekcjach, to jedynie ogłupianie, a nie nauka czegokolwiek.

O widzisz Jożin - znów jesteś sobą , jak na kołchozowego aktywistę przystało :D .

"   Roztomili ludkowie " chyba nie przypadkowo użyłeś , w Słupsku wiadomo co kojarzy się z Morcinkiem .

Jedynie " ustawka " jako ewidentnego kibola mogłaby wyprostować twoje zwichrowanie . Jednak czy znajdzie się chętny aby za takie ..... odpowiadać jak za człowieka ? . Pogadam z tymi przychodzącymi do mnie  " pożyczyć  " na wino . Intelektualnie godni rywale dla ciebie , gorzej będziesz miał z fizycznością :D .

#26 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:38:22

Knurku, obejrzyj TO:

;)

Własnie obejrzelismy to z męzem, niesamowity montaż :)  thx

#27 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:40:53

O widzisz Jożin - znów jesteś sobą , jak na kołchozowego aktywistę przystało :D .

"   Roztomili ludkowie " chyba nie przypadkowo użyłeś , w Słupsku wiadomo co kojarzy się z Morcinkiem .

Jedynie " ustawka " jako ewidentnego kibola mogłaby wyprostować twoje zwichrowanie . Jednak czy znajdzie się chętny aby za takie ..... odpowiadać jak za człowieka ? . Pogadam z tymi przychodzącymi do mnie  " pożyczyć  " na wino . Intelektualnie godni rywale dla ciebie , gorzej będziesz miał z fizycznością :D .

panowie, czy musicie w kolejnym wątku popisywać się wzajemnymi animozjami? może wydzielcie sobie wątek na przepychanki słowne między sobą, tak będzie fair wobec innych. jak dwaj tetrycy... co wam to da? czy coś sobie udowodnicie?

#28 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:42:30

Własnie obejrzelismy to z męzem, niesamowity montaż :)  thx

te "napisy" są dobre dla nieznających niemieckiego. niestety, ci co znają ten język nie docenią inwencji twórczej montażysty, zwanego potocznie zatapiaczem napisów ;) chrr chrr

#29 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 13 październik 2014 - 19:45:45

te "napisy" są dobre dla nieznających niemieckiego. niestety, ci co znają ten język nie docenią inwencji twórczej montażysty, zwanego potocznie zatapiaczem napisów ;) chrr chrr

Język znam z "grubsza" , ale nie o to biega , sądzę w tym kawałku :P

#30 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 13 październik 2014 - 20:46:31

knur, dnia 13 Paź 2014 - 8:40 PM, napisał:
panowie, czy musicie w kolejnym wątku popisywać się wzajemnymi animozjami? może wydzielcie sobie wątek na przepychanki słowne między sobą, tak będzie fair wobec innych. jak dwaj tetrycy... co wam to da? czy coś sobie udowodnicie?

Nie przejmuj się niepełnosprawnym.

#31 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:02:33

1.   panowie, czy musicie w kolejnym wątku popisywać się wzajemnymi animozjami?  2 . może wydzielcie sobie wątek na przepychanki słowne między sobą, tak będzie fair wobec innych.  3.  jak dwaj tetrycy... co wam to da? czy coś sobie udowodnicie?

1. Faktycznie nie musimy . Zauważ jednak, że to nie ja jako pierwszy zamieściłem imbecylny wpis nie na temat . I tu nasuwa się pytanie : dlaczego akurat odniosłeś się do mojego wpisu , a nie jego wcześniejszego ? . Obiektywizmu Ci brak czy odwagi ? :D .

2. Przecież mamy u admina i nie wiem po jaką cholerę tu przylazł za mną .

3. Tu też masz rację , nic nie da ... . Prawie rok czasu zmarnowałem na przywołanie go do normalności i nic , i brak jakichkolwiek rokowań na lepsze . To tak jak w sporcie , przegrać też trzeba umieć i pogodzić się z porażką .

Jutro obstawiam wygraną  .

#32 wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:07:43

Jutro obstawiam wygraną  .

W sobotę było cuuuuudnie  :)

"Dziękujemy, dziękujemy"  :)  :)  :)

#33 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:13:08

W sobotę było cuuuuudnie  :)

"Dziękujemy, dziękujemy"  :)  :)  :)

Ale ten starszy pan chyba mocno Cię nie poturbował :) i Ganges nie musiał interweniować ? .

Gratuluję takich chwil :)

Użytkownik votum separatum edytował ten post 13 październik 2014 - 21:17:40

#34 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:14:37

Obiektywizmu Ci brak czy odwagi ? :D .

widzisz, tu nie chodzi o obiektywizm, czy też odwagę. tutaj chodzi o szacunek do innych forumowiczów, którzy może nie chcą czytać waszych przepychanek słownych i ubliżania sobie nawzajem. 

to tak, jakbyś wszedł do windy pełnej ludzi i spierdział się z premedytacją... wdychasz ty i mimowolnie inni, chociaż nie mają na to ochoty, bo to toksyczna chmura ;) chrr chrr

#35 votum separatum

votum separatum

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4332 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:24:06

widzisz, tu nie chodzi o obiektywizm, czy też odwagę. tutaj chodzi o szacunek do innych forumowiczów, którzy może nie chcą czytać waszych przepychanek słownych i ubliżania sobie nawzajem. 

to tak, jakbyś wszedł do windy pełnej ludzi i spierdział się z premedytacją... wdychasz ty i mimowolnie inni, chociaż nie mają na to ochoty, bo to toksyczna chmura ;) chrr chrr

Bardzo Cię proszę o obiektywizm w tej sprawie . Nie ja pierwszy puściłem bąka , więc zaadresuj ten wpis do sprawcy tego haniebnego czynu . Pękasz ? :blink:

#36 wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:29:48

Ale ten starszy pan chyba mocno Cię nie poturbował :) i Ganges nie musiał interweniować ? .

Gratuluję takich chwil :)

Nie, nie poturbował. Za to jego żona pewnie się wściekła, bo zostawiłam na jego koszulce część "barw narodowych" z mojej twarzy  :)

A Gangesa siłą by nie wyciągnął na mecz... to moja działka  :)

Dziękuję ślicznie...   :)

#37 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:47:05

Nie, nie poturbował. Za to jego żona pewnie się wściekła, bo zostawiłam na jego koszulce część "barw narodowych" z mojej twarzy  :)

A Gangesa siłą by nie wyciągnął na mecz... to moja działka  :)

Dziękuję ślicznie...   :)

Widzisz Wielbi, gdybym wiedziała, że będziesz na Narodowym w sobotę, też obejrzałabym mecz na żywo, bo mogłam. Kto wie, może i spotkałybyśmy się ;) Tyle, że ja nie przepadam za tłumami i zdawałam sobie sprawę z tego, co po meczu może tam się dziać. Pod stadionem, po drodze, na Starówce. Jaka radość w narodzie może być i jak się objawiać, no i zostałam w domu :)

#38 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:52:00

Jeśli:

1-plus-1-is-3-small-300x199.jpg

To: 3-1=1.

Z tego wynika mi, że będzie (patrząc od końca) 1:1 lub 1:3, ale nie wem dla kogo... no dobra, niech będzie dla PL :P

Pozdrówki i nie robić tu kwasów rodem z ustawek ;)

#39 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 13 październik 2014 - 21:57:11

Bardzo Cię proszę o obiektywizm w tej sprawie . Nie ja pierwszy puściłem bąka , więc zaadresuj ten wpis do sprawcy tego haniebnego czynu . Pękasz ? :blink:

nie, nie pękam, ale ja na siłę nie chcę nic udowadniać nikomu. jestem knur, a nie kogut ;) chrr chrr

#40 wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 13 październik 2014 - 22:01:05

Widzisz Wielbi, gdybym wiedziała, że będziesz na Narodowym w sobotę, też obejrzałabym mecz na żywo, bo mogłam. Kto wie, może i spotkałybyśmy się ;) Tyle, że ja nie przepadam za tłumami i zdawałam sobie sprawę z tego, co po meczu może tam się dziać. Pod stadionem, po drodze, na Starówce. Jaka radość w narodzie może być i jak się objawiać, no i zostałam w domu :)

Każdy wybiera to co lubi...

Ja przeszłam w drodze powrotnej Mostem Poniatowskiego z wielkim tłumem wesolutkich kibiców... i jedyne straty jakie poniosłam to zdarte gardło  :)

Pozdrawiam  :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych