Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

język angielski - która szkoła?

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~TYLKO KEMBRICZ~

~TYLKO KEMBRICZ~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 21:39:42

albo OXFORD
ewentualnie ta co do niej kat z bobikiem uczenszczali,
numer 12 (obok starego erdetu)

#22 freaktime13

freaktime13

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2016 - 13:17:27

jeden z lepszych 

( ...................................................................................... )

Reklama, reklama i po ............. reklamie.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 22 luty 2016 - 13:19:56
Reklama

#23 ~Emila~

~Emila~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 18:35:28

rzeczywiście Pi School to dobra szkoła. od jakiegoś czasu uczę się tam i mogę z czystym sercem polecić,. trrafiłam na fajną grupę, która wie co chce i szybko się uczy - a ja lubię szybkie tempo więc jest super. osoby prowadzące zajęcia kompetentne, miłe i zawsze pomocne.

#24 ~ella~

~ella~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 12:36:13

Długo się zastanawiałam nad wyborem szkoły zanim zapisałam się do speak up  i dziś mogę powiedzieć że to była moja najlepsza decyzja. Udało mi się dopasować godziny nauki do moich potrzeb a nauka angielskiego szybko wchodziła do głowy.

#25 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 11:48:31

widzę, że wspominacie o Pi School - zastanawiam się czy nie posłać tam swoich dzieci od września na dodatkowe zajęcia angielskiego. widzę, ze wiele osób jest zadowolonych - jak często można tam chodzić na zajęcia?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 22:22:47

Fajna wymiana poglądów między właścicielami szkół angielskiego. Gdyby jeszcze znali angielski albo przynajmniej zatrudniali ludzi, którzy ten język znają.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:50:41

Szukam taniego angielskiego, bo ceny są bardzo wysokie, tak żeby nie było wiecej niz 100 zl miesiecznie, jest taka szkoła ??

#28 Kimii

Kimii

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 19:24:17

Ja od miesiąca chodzę do empik school. Poleciła mi koleżanka. bo zrobiła tam FIRSTA. Na początku sądziłam,że bedzie to wyglądało jak w LO nudne lekcje ale skończyć trzeba. Chociaż koleżanka się emocjonowała, żę jest super, fajni ludzie, kadra najlepsza :D I w sumie mnie nei zawiodła. Lubie mieć świadomość, że wydałam dobrze pieniądze :)  A u mnie jest jeszcze tak, że często coś zaczynam i po miesiącu przestaje się tym interesować. Ale tutaj tak nie będzie, zbyt dobrze się bawie na zajęciach :D

#29 aleksander_p

aleksander_p

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2017 - 17:20:36

Tylko "Pi School" - jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z jej ofertą, zrób to (najlepsze są kursy intensywne).

#30 baszak

baszak

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2017 - 19:58:54

Ja, uczę się w "Pi School" i Tobie również polecam tą szkołę. Nauczyciele stają na głowie, aby przekazać wiedzę.

#31 matkapolka

matkapolka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 22:32:05

W dzisiejszych czasach jest co wybierać jeśli chodzi o szkoły i mam wrażenie, że pojawiają się jak grzyby po deszczu. Nauka języków jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Świetną opcją jest nauka na platformie edukacyjnej, która łączy nauczanie z zabawą. Kiedyś natknęłam się na artykuł o tym-  http://dziecko.twoja...oga-do-sukcesu/ .Zadania pokrywają się z wymaganiami szkolnymi więc dziecko opanuje wiedzę potrzebną w szkole, co pozytywne wpłynie na oceny. Myślę, że warto :)

#32 plamka

plamka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2017 - 19:45:50

Moje dzieci używają portalu Squla, dzięki któremu mogą uczyć się również języka angielskiego. Dowiedziałam się o tym z artykułu http://www.mamaprzed...a-w-internecie/ . Efekty są zadowalające :)

#33 dere

dere

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 15:45:39

Moim zdaniem najlepiej udać się do sprawdzonej szkoly. Ja jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniej dla swojego dziecka. Tymczasem korzysta z platformy, o której można przeczytać tutaj http://abc-naukowca....ie-nowoczesnie/ . Na początek to świetne rozwiązanie.

#34 mamatodama

mamatodama

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 17:21:28

Wybór szkoły językowej lepiej kilka razy dobrze przemyśleć, szczególnie jeśli chodzi o dziecko. Dodatkowo warto zaoferować mu korzystanie z takiego portalu, o którym piszą na tym blogu http://wolomin24.inf...antowana/241483 . Według mnie warto.

#35 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:02:01

Zgadzam się z tym, że szkoła powinna być sprawdzona. Dla mnie ważne są także metody nauczania, bo niestety nie każda mi odpowiada. Sama trafiłam na Speak Up, bo potrzebowałam podszkolić przed wyjazdem na staż i po pierwszych kilku tygodniach nauki wiedziałam, że to był dobry pomysł. Polubiłam angielski, a w liceum go szczerze nie cierpiałam. :)

#36 mamazklasa

mamazklasa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:25:39

U nas syn używa do nauki takiego portalu http://piekneizdrowe...uzbie-edukacji/ . Pierwsza klasa jeśli chodzi o pomoc w codziennej nauce. 

#37 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 14:25:34

Portal nie zastąpi zajęć z konwersacji, a te są jednak bardzo istotne. Ja córkę zapisałam na zajęcia do speak up. Sama zresztą też tam chodziłam.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:12:43

polecam szkołę językową elsinore-angielski.katowice.pl/

#39 ~plump~

~plump~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 12:49:53

jak dla mnie po prostu trzeba mieć styczność z językiem, nawet jak się ogląda filmy z napisami w jakiś tam sposób można się nauczyć. A ja znalazłam sobie inny, bardzo fajny sposób webinaria na jaksiemaszpolsko.com. Siedzę w domu i słucham. Dla mnie ciekawy i fajny sposób na naukę. 

#40 bodokoks

bodokoks

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 21:40:38

Mnie kiedyś udzielała korepetycji Pani Agnieszka, z tego co wiem teraz ma prywatną szkołę J.Angielskiego. Jakiś czas temu brat montował u niej coś takiego jak siatka na balkon dla kota, mówiła wtedy że jeździ i udziela prywatnych lekcji u klientów w domach. Nr do niej to 888 787 435 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych