Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

język angielski - która szkoła?

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zapytajka~

~zapytajka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 06:39:11

ktoś poleci którąś? lub osobę prywatną?

dla osoby pracującej z elastycznym czasem pracy

#2 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 17:14:27

...ja tez uczyc sie chcę angielskiego bo na policji potrzebują juz z jezykiem .Takie wymagania no cóż...nic nie poradzę..

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 23:26:46

Pan Mateusz mieszka w Lini,godny polecenia uczy w szkole na Sienkiewicza

#4 ~the-arsonist~

~the-arsonist~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:24:02

ja chodzę do długoego języka i jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim zajęcia prowadzi native, do tego za kurs dopłaciłam punktami payback a teraz jeszcze mają nową siedzibę trzy kroki od mojego domu :)

#5 ~makkiełka~

~makkiełka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 13:22:57

ja chodzę do długoego języka i jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim zajęcia prowadzi native, do tego za kurs dopłaciłam punktami payback a teraz jeszcze mają nową siedzibę trzy kroki od mojego domu :)

a gdzie się znajduje teraz ta ich nowa siedziba? i jak dokładnie wygląda to płacenie punktami payback? jest jakiś limit itd?

#6 ~houlabaj~

~houlabaj~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 15:18:52

przy alei jana pawła II mają teraz swoją siedzibę. a punktami payback możesz tam zapłacić albo płacąc gotówką możesz je dostać! :) odkryłam też, że oferują dla zarejestrowanych bezrobotnych naukę angielskiego za free :)

#7 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 10:36:07

Ja to próbowałam nauczyć się angielskiego sama, ale  zawsze brakowało tego samozaparcia i po kilku dniach przechodziła ochota na taką samodzielną naukę. Co do  kursów  to uważam, że warto zapisać się do jakiejś szkoły, bo maja różne sposoby nauki języka angielskiego, jak w empik school na przykład. On line też można się uczyć i o to o każdej porze.

#8 ~hello~

~hello~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 14:59:27

też mi samej nie wyszło, ale grunt, żeby mieć kontakt z językiem. Można próbować oglądać filmy bez napisów nawet, żeby się osłuchać. Dla mnie też dobrym sposobem okazał się wyjazd za granicę z Glossą. Można się szybko dużo nauczyć, bo nie ma za dużo Polaków, poznajesz ludzi z całego świata i ciągle mówisz po angielsku. 

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 10:22:54

Polecam pana Zielińskiego,emerytowany  nauczyciel i najlepszy!

#10 ~WIESław~

~WIESław~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 00:06:49

A gdzie szybko i treściwie w danym temacie pilne ????????

#11 ~jagoda213~

~jagoda213~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 21:11:15

No tak do samodzielnej nauki najważniejsze jest samozaparcie. Kiedyś olałam naukę w szkole a teraz żałowałam. Polecono mi ksiązkę "Sekrety poliglotów" i chyba ma w sobie jakaś magię :) Nie dość że przeczytałam ją jednego dnia to pomyślałam że faktycznie nauka jezyka nie jest taka trudna. Autor Konrad Jerzak vel Dobosz opisuje w niej metody nauki, pierwsze kroki co zrobić aby sie nauczyć nie jednego a kilka jezyków obcych. "Trzeba tylko wykorzystać sprawdzone metody największych poliglotów i przede wszystkim przestać wkuwać słówka." A do tego chęć, wytrwałość i systematyczność.

#12 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 08:23:25

We jadle dobrze uczyc Po angielski

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 18:15:11

We jadle dobrze uczyc Po angielski

A ty nawet po polsku nie umiesz dobrze, a za angielski się bierzesz, słownik najlepiej sobie kup Polsko-angielski , to najlepsza droga do nauki właściwego sformułowania zdania, rozmówki także Polsko-angielskie. Ja angielski znam dobrze, bo uczyłam się 2 lata w szkole studium anglojęzycznym w Lęborku, a po szkole od razu pojechałam do Anglii aby się podszkolić i chodziłam tam też do szkoły z pare miesięcy, aby dobrze się angielskiego nauczyć nie wystarczy szkoła w Polsce ale także wyjazd do Anglii :), dużo rozmów z obcokrajowcami i być po prostu otwartym na innych .

Pozdrawiam

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 18:28:05

Ja to próbowałam nauczyć się angielskiego sama, ale  zawsze brakowało tego samozaparcia i po kilku dniach przechodziła ochota na taką samodzielną naukę. Co do  kursów  to uważam, że warto zapisać się do jakiejś szkoły, bo maja różne sposoby nauki języka angielskiego, jak w empik school na przykład. On line też można się uczyć i o to o każdej porze.

te samouczne kursy to mi się wydaje nie są dobre, ja uczyłam się w  Studium z 2 lata intensywnych zajęć po 5 i 6 godzin dziennie, póżniejj cała kalsa stwierdziła że to i tak za mało aby znać język angielski , gramatyka jest dośc trudna , po tych 2 latach trzeba ten język po prostu szkolić  jak z reszta też każde języki obce, ja pojechałam do Anglii a tam bezpośredni kontakt otwiera wszystkie blokady językowe, trzeba po prostu rozmawiać :). Język angielski wyuczony w Polsce jest tylko i wyłącznie automatycznym językiem bez akcentu z tego co słyszałam i wyuczone zwroty książkowe nie są takie same jak bezpośrednio w Anglii wraz ze sloganami angielskimi, polecam wyjazd dla poprawy języka i jego prawidłowego nauczenia, najlepiej iśc tam do szkoły i mieć kontakt z innymi obcokrajowcami co też tam przyjeżdzają na naukę, nie dośc że pozna się inne narodowości co jest bardzo ciekawym doświadczeniem to jeszcze nauczy się języka angielskiego takiego jaki  powinien być.

Pozdrawiam

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:01:54

Polecam metodę Helen Doron, fajne dla dzieci.

#16 ~Wojtas100~

~Wojtas100~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:12:17

Jeśli masz ograniczony czas i raz możesz raz nie, to najlepiej skorzystać z kursów online. Ja uczyłem się z kursu rozumiem-angielski.moodle.org.pl i powiem ze bardzo świetny kurs. Łatwo przyswaja się materiał.

#17 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 23:17:11

Moi rdzice kupili młodszej siostrze kurs wyjazdowy w nagrodę za dobre wyniki maturalne, chyba tutaj: http://www.ef.pl/pg/studia-za-granica/australia/. OK, jest to droższe niż standardowy kurs, ale jedzie się do tambylców, poznaje kulturę i szlifuje (albo poznaje język). Wcześniej sis bardzo się bała mówić po angielsku, a po powrocie nabrała płynności i odwagi :)

#18 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 15:29:22

w Warszawie zdecydowanie polecam Pi School. Moje dzieciaki tam chodzą i widzę, ze nauczyciele potrafią odpowiednio ich zachęcić do nauki, zorganizować czas tak by się uczyli a nie nudzili. a to naprawdę ważne. poza tym nie jest tak drogo jak na warszawę więc tym bardziej warto

#19 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 11:06:20

Rzeczywiscie - o tym Pi School warto pomyśleć bo to dobra szkoła. wiem jednak, że nie każdy jest z warszawy i nie każdy może dojeżdzać więc może dobrym rozwiązaniem sa indywidualne korepetycje? z tego co się orientuję to wcale nie wychodzi dużo drożej

#20 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 21:12:48

widzę, ze polecacie Pi School - rzeczywiście bardzo dobra szkoła. ja z kolei uczyłam się u nich języka już na poziomie wyższy, potrzebne mi było poszerzenie wiedzy do pracy. dzięki temu teraz bez problemu kontaktuję się z zagranicznymi kontrahentami. mam nadzieję, że jeszcze kilka lekcji i będę rozmawiać perfect!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych