Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

93 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~tig~

~tig~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:10:34

ja w zyciu nie zatrudnie sie do roboty za 2000netto. To hanba tyle placic. Minimum to 4000 netto. Od 12 lat dla zlodzieji nie swiadcze pracy. Wole 3 miesiace w Skandynawii spedzic i przywiezc 40-45 tys bo lepiej mi sie to kalkuluje.

#42 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:15:07

Ludzie powiedzcie mi jak wy zyjecie za1800 netto. Jak to robicie ze wam starcza. Mi 3000 nie starcza i oszczednie zyje.

#43 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:22:34

Tak przyjdą do pracy za 1800brutto ale taka patologia ze brak słów.
Bedzie tak wielka rotacja ludzi beda brali wyplate i tydzień wolnego az się kasa skonczy to znów do pracy.
Chca normalnych pracowników za smieszne pieniądze?
To beda smieszne ludki i do tego z grupami
Powodzenia w doborze zalogi za taka kase,będzie wesoło dowodzic taka grupa ludzi.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:22:39

Ludzie powiedzcie mi jak wy zyjecie za1800 netto. Jak to robicie ze wam starcza. Mi 3000 nie starcza i oszczednie zyje.

większość ludzi ze wsi, tam niższe koszty życia są

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:25:09

Jak tylko ludzie nie chca iść do pracy za takie zarobki to zaczyna się gadka bo 500 plus.Nikt jeszcze nie wspomniał,ze naprzyjmowali Ukraińców i zapierniczaja za mniejsze pieniadza,a wlasciciele firm nabijają kabzę w swoje kieszeni,zamiast nam Polakom dać większe pieniadze i godnie przeżyć od miesiąca do miesiąca.Teraz jak nikt nie chce pracować za najnizsza krajowa to gadka bo 500 plus.Po co to pisac w komentarzach jak i tak najwyzsza elita tego nie czyta bo maja nas w d.... ,wystarczy ze sami maja kasę i nie musza się martwic,ze przyjdzie koniec miesiąca i im zabraknie.Chamstwo i oszustwo.!!!!!!!!

#46 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:34:54

Tak jest w mirko i perle w Globinie i popieram ten komentarz,to powinno być naglosnione na szeroka skale a nie tylko w komentarzach.Juz im przeszkadza 500plus ja nie dostaje ,ale popieram te rodziny ,bo jak matki maja iść pracować za najniższą krajowa to niech w domu dzieci dopilnuja ,a nie piszą w gazetach ze młodzież nam taka wyrosla na chuliganów i zlodzieji.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:42:45

Kontrola jakości z obrączka na palcu ??? Toż to nie dopuszczalne + mandat i po premii !! Gdzie rękawiczki u Pani pakującej rybę w puszkę ? Kolejny mandat i po premii, zawieszki na okulary u Pana z produkcji ?? To samo ...

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:44:46

Jak tylko ludzie nie chca iść do pracy za takie zarobki to zaczyna się gadka bo 500 plus.Nikt jeszcze nie wspomniał,ze naprzyjmowali Ukraińców i zapierniczaja za mniejsze pieniadza,a wlasciciele firm nabijają kabzę w swoje kieszeni,zamiast nam Polakom dać większe pieniadze i godnie przeżyć od miesiąca do miesiąca.Teraz jak nikt nie chce pracować za najnizsza krajowa to gadka bo 500 plus.Po co to pisac w komentarzach jak i tak najwyzsza elita tego nie czyta bo maja nas w d.... ,wystarczy ze sami maja kasę i nie musza się martwic,ze przyjdzie koniec miesiąca i im zabraknie.Chamstwo i oszustwo.!!!!!!!!

Koleś załóż DG i daj ludziom zarobić. Szybko zejdziesz na ziemię. Pewnie wielu przedsiębiorców dałoby zarobić pracownikom ale sami poszliby z torbami przez te polskie rządy wyciągające kasę po wszystko. Poczytaj jakie są koszty zatrudnienia pracownika to przejrzysz na oczy.

#49 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:48:42

1800 zl to jest dobra płaca i kto narzeka jak skończyń zawodówe to co narzeka .Ja mama która ma dzieci z chęcią bym tyl zarabiała a mam studium skończone.Kto tak narzeka ze mało .Ja za to byłam wyzyskiwana w Lęborku jak mi zapłacila 300 zł za taka harówe za miesiąc.Oni płaczą że 1800zl dostaja gdzie to dla mnie było by super chociaż tyle zarabiać.Jak moźna być tak pazernym.

Kobieto, czym ty się szczycisz w tych czasach?

Że masz STUDIUM skończone?

A co to jest do cholery? Studium to można BEZ MATURY zrobić. Wielkie mi co!

Magistrów mamy teraz miliony, a ty studium się chwalisz...

Zejdź na ziemię!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:05:45

1800 zl to jest dobra płaca i kto narzeka jak skończyń zawodówe to co narzeka .Ja mama która ma dzieci z chęcią bym tyl zarabiała a mam studium skończone.Kto tak narzeka ze mało .Ja za to byłam wyzyskiwana w Lęborku jak mi zapłacila 300 zł za taka harówe za miesiąc.Oni płaczą że 1800zl dostaja gdzie to dla mnie było by super chociaż tyle zarabiać.Jak moźna być tak pazernym.

najpierw doczytaj,że te 1800 (jak piszesz) to kwota brutto a potem oblicz (jak masz studium to chyba umiesz) ile to jest na rękę.To nie pazerność-to realne kwoty i ceny.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:13:40

na jaki email trzeba przeslac cv?

#52 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:17:23

Większe pieniądze dla Polaków, tych co po zatrudnie iu na czas nieokreślony idą nastepnego dnia na zwolnienie na pół roku? U mnie przy zarobkach 3500 do 4500 netto jeden z pracowników powiedział że za drobne pracował nie będzie, dostał na dzieci 2500 plus inne swiadczenia socjalne od państwa i niewiele mniej mu wychodzi i nic nie musi robić. Ukrainiec za taką kasę robi bez problemu 12 godzin dziennie z pocalowaniem w rękę. Jego wydajność w pracy jest trzy razy taka jak przwpracowanego :) Polaka. Kogo mam więc zatrudnić. Odpowiedź asuwa się sama. Gdyby Polacy tak nie kombinowali i nie próbowali wykończyć pracodawcy też by inaczej zarabiali. Dodatkowo nassie państwo nie ułatwia zatrudniania. Pozdrawiam drobny pracodawca, któremu podobno zawsze mało.

#53 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:53:02

. Ukrainiec za taką kasę robi bez problemu 12 godzin dziennie z pocalowaniem w rękę. Jego wydajność w pracy jest trzy razy taka jak przwpracowanego :) Polaka. Kogo mam więc zatrudnić.

Widziałem tą wydajnośc Ukraińców, jakość ich pracy i zaangażowanie oraz sumienność. Śmiem twierdzić, że albo celowo mijasz się z prawdą, albo konfabulujesz - pozrawiam.

p.s. czasowo jestem zmuszony zmieniać się zmianowo w pracy z takimi sokołami i przestaję już to wytrzymywać psychicznie

#54 ~slupszczanib~

~slupszczanib~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:11:01

Panie Mallek rozbij Pan bank placac jak przystalo na gentelmena min 3500 netto to ludzie prace beda szanowac. Panu i tak grube miliony zostana. Do grobu Pan nie zabierzesz a i glowe wysoko mozesz Pan wtedy nosic.

#55 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:13:29

Większe pieniądze dla Polaków, tych co po zatrudnie iu na czas nieokreślony idą nastepnego dnia na zwolnienie na pół roku? U mnie przy zarobkach 3500 do 4500 netto jeden z pracowników powiedział że za drobne pracował nie będzie, dostał na dzieci 2500 plus inne swiadczenia socjalne od państwa i niewiele mniej mu wychodzi i nic nie musi robić. Ukrainiec za taką kasę robi bez problemu 12 godzin dziennie z pocalowaniem w rękę. Jego wydajność w pracy jest trzy razy taka jak przwpracowanego :) Polaka. Kogo mam więc zatrudnić. Odpowiedź asuwa się sama. Gdyby Polacy tak nie kombinowali i nie próbowali wykończyć pracodawcy też by inaczej zarabiali. Dodatkowo nassie państwo nie ułatwia zatrudniania. Pozdrawiam drobny pracodawca, któremu podobno zawsze mało.

tak to powiedz cwaniaku jak twoja firma sie zwie? Dowcipnis

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:23:47

Marcin Horbowy podkreślił jednak, że jeśli firma nie będzie miała wymagań co do kwalifikacji pracowników, to urząd będzie wysyłał tam zarejestrowanych bezrobotnych. - Mamy około 5 tysięcy niewykwalifikowanych bezrobotnych - informuje rzecznik. - Jeśli odmówią pracy, stracą świadczenia.

#57 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 11:43:49

[quote name="Gość" post="1884342" timestamp="1470986559"]
większość ludzi ze wsi, tam niższe koszty życia są[/quote
Jak musza za tyle przezyc to nie maja wyjscia. I szacunek im za to.

#58 ~mir~

~mir~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 12:36:55

[quote name="Karol" post="1884447" timestamp="1470998629"]
[quote name="Gość" post="1884342" timestamp="1470986559"]
większość ludzi ze wsi, tam niższe koszty życia są[/quote szacunek? Za co? Powiedz to ich dzieciom ze kotlety schabowe widza na folderach reklamowych z biedronki. Albo wytlunacz dzieciom dlaczego zyja jak nedzarze. Bo ojciec godzi sie na zebracze pensje
Jak musza za tyle przezyc to nie maja wyjscia. I szacunek im za to.[/quote]

#59 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 14:20:10

poszukuja koni do roboty a placa jak dla kucykow. Fizoli im potrzebuja bo od myslenia to mają samych swoich

dobrze napisane. Z sarkazmem w sedno sprawy

#60 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 14:23:57

na jaki email trzeba przeslac cv?

slave@exploited.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych